Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво да се правинови  
Автор Tani4ka-2OO8 (Таня)
Публикувано25.01.10 15:46



когато се срещне "мечка на пътечка"?

така началството ми отговори на запитването ми защо една задача е възложена на колегата ми вместо на мен.

то е ясно че колегата е силен като за три пъти като мен, но това значи ли че трябва да се примиря и да не потърся правилен или правен ако щете отговор.

вие как бихте постъпили на мое място?



усмихни се :)

Тема Re: Какво да се правинови [re: Tani4ka-2OO8]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано25.01.10 16:19



Аз не знам как бих постъпила, защото не мога да разбера какъв точно е проблемът.
Страхуваш се, че се готвят да те лишат от функции и да те наритат?


За значението на израза "мечка на пътечка" (който лично на мен не ми беше известен) мога да ти препоръчам например клуб "Езикознание".

Редактирано от Mиpa_M на 25.01.10 16:22.



Тема Re: Какво да се правинови [re: Mиpa_M]  
Автор Tani4ka-2OO8 (Таня)
Публикувано25.01.10 16:29



за клуба май си права. във фирмата не си падат по дискриминациите. и незнам от какво би имало да се страхувам. колегата не е с повече стаж от мен, нито е роднина. но не можах да разбера с какво ме превъзхожда.



знам само че задачата е като мечка на пътечка и с приказки не бих я разкарала от пътечката...

усмихни се :)

Тема Re: Какво да се правинови [re: Tani4ka-2OO8]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано25.01.10 16:47



Дааааммм, мечки с приказки не се разкарват. Пробвай и в други клубове, избор голям.

После ще сравним отговорите.



Тема При среща с мечканови [re: Tani4ka-2OO8]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано25.01.10 18:23



Намираш най-близкото дърво, покатерваш се и го намазваш с лайна, та мечката да се пързаля.
ПП
Не съм юрист, ама то човек трябва да е бог или поне добър на боба, та да може да те посъветва адекватно. Иначе - недей да се притесняваш, според мен темата ти има добри шансове да разведри клуба.

Bеer? Mоre?




Тема Ето така се прави!нови [re: Tani4ka-2OO8]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано26.01.10 00:13



Ловец застрелял мечка.Тъкмо извадил ножа да я дере и някой го тупа по рамото:
- Защо ми уби жената, бе? Сега да те ям ли, или да те таковам?
Ловецът, естествено, избрал второто.
Ядосан, на другия ден ловецът направил пусия, гледа нещо мърда, стреля и какво да види - малко мече. Тъкмо вади ножа да го дере и… пак мечокът зад него. Повторила се първата ситуация.
Бесен, ловецът купил тротил, намерил мечата бърлога и я взривил. Тъкмо потривал доволно ръце и пак една лапа го тупа по рамото:
- Е, сега какво си избираш?
- Ами… да ме таковаш!
- Абе аз не мога да те разбера! - рекъл мечокът - Ти ловeц ли си, или си педераст?!






Тема Re: Какво да се правинови [re: Tani4ka-2OO8]  
Автор Tani4ka-2OO8 (Таня)
Публикувано26.01.10 12:57



вчера бях малко объркана и моля за извинение относно неясния ми въпрос.

налага се да се закупи една машина. исках аз да отида и да участвам в това начинание първо защото говоря добре английски, докато колегата не. и второ защото така трупам опит и ще мога за вбъдеще да съм полезна повечко на фирмата.

фирмата е частна и се дават заплати по постигнати резултати. при нас някак си няма комунизъм. но ръководството реши да отидат двама мъже с преводач (отново мъж). и ми каза че аз не съм избрана понеже не съм наясно как да постъпя ако срещна мечка на пътечка.

не завиждам. ученото си е учено, но само със знания работа не се върши. явно нещо не ми достига и исках да разбера какво е това и как да се науча на него. въпросът е как се тълкува 'мечка на пътечка'.

каква информация остана още да дам?



усмихни се :)

Тема Re: Какво да се правинови [re: Mиpa_M]  
Автор Tani4ka-2OO8 (Таня)
Публикувано26.01.10 12:59



след малко ще попитам в клуб "Езикознание". до тук отговорите са че не съм си задала правилно въпроса. че съм по-скоро инфантилна и е въпрос също така на личностни качества.

усмихни се :)


Тема Re: При среща с мечканови [re: bira_more]  
Автор Tani4ka-2OO8 (Таня)
Публикувано26.01.10 13:03



В една гора всички животни живеели мирно и щастливо, само заека бил нещастен, защото всеки ден вълка го опъвал. Заека търпял, търпял, но най-накрая му причерняло пред очите и отишъл да се оплаче на мечката:
- Бабо Мецо, моля ти се направи нещо, вече не се издържа, всеки ден се събуждам със стрх, защото знам, че вълка види ли ме на гъза ми лощо му се пише...
Мечката обещала, поговорила с вълка и той обещал, че само веднъж в седмицата ще се възползва сексуално от заека, заека си отдъхнал, казал си: "Веднъж в седмицата се издържа, не е като тормоза преди"
На следващия ден вълка видял на пътечката заека и го опънал, заека си отдъхнал: "Уффф, свърши се за тази седмица"
На другия ден обаче вълка пак срещнал заека и процедурата се повторила, заека възнегодувал:
- Вълчо, нали се разбрахме само веднъж в седмицата, нали затова са обещанията - да се спазват.
Вълк се почесал и му казал:
- Абе, пиши го за другата седмица...
На следващия ден се повторило същото, на по-следващия пак, един ден след известно време мечката се разхождала и видяла заека под едно дърво с цял куп тефтери пише, смята и пот се рони от челото му.
Мечката изненадана го попитала:
- Какво смяташ толкова зайко?
- Остави се баба Мецо - отговорил заека - Не стига, че всеки ден ме ебат, ами и потънах в бумащина


усмихни се :)


Тема Re: Ето така се прави!нови [re: abettor]  
Автор Tani4ka-2OO8 (Таня)
Публикувано26.01.10 13:05



И мен ме изядоха!

това ли се прави на пътечката с мечката?

усмихни се :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.