Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ще ме осъдят ли?нови  
Автор ganita3 (непознат )
Публикувано19.10.09 18:03



Здравейте. За първи път имам подобен проблем. ПРеди седмица си закупих хапчета за отслабване...след като прочетох даста добри отзиви за тях. Започнах да ги пия...на първия ден вечерта усетих сърцебиене а втория ден и световъртеж. спряхги веднага. но във форума на фирмата написах следното
" тук всички са доволни а това не е нормално..излъгах се да си купя..тъй като
прочетох само коментарите от този форум. Да. Действат. Подтискат апетита..изобщо не ти
се яде а ти се пие само вода. енергия дават- мнооого...чак не се спи през ноща. обаче
никой тук на споменава за сърцебиенето и световъртежа. на опаковката не е изписано цялото
съдържание..усъмних се, защото от тези растения и билки не може да имаш сърцебиене и
сухота в устата...тогава се сетих за "Лида", хапчетата, които забраниха, тъй като са
опасни за здравето. и си помислих дали не пия в момента "Лида", замаскирана в нова
опаковка. Знам че мнението ми ще бъде изтрито..защото тук истински мнения почти
няма..това е реклама."
получих писмо в което казват че ще нося отговорност.
Пастъпих много глупаво но сега умирам от притеснение...моля ви ако някой знае ще има ли последици да ми каже. благодаря



Тема Re: Ще ме осъдят ли?нови [re: ganita3]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано19.10.09 18:41



В същност при теб са възникнали негативни последици. Ако не са били упоменати изрично от фирмата - ти може да ги съдиш. Дали може да ги осъдиш - не знам, не съм юрист.
А за в бъдеще може да знаеш, че начина за отслабване е много прост - повече енергоразход от колкото енергоприем. Тоест повече движения (спорт) по малко ядене на ниско калорични храни. И се отслабва бавно. Не повече от 2 - 5 кг месечно, иначе е опасно.
Както споменах не съм юрист, а лекар по образование.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ще ме осъдят ли?нови [re: ganita3]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано19.10.09 20:27



Няма да те осъдят.Такива фирмички лошата реклама ги убива за една нощ.Ако се пробват,не пречи да разкажеш историята си по медиите.Там винаги са гладни за такива истории,а фирмата...всъщност ако се стигне до там,те вероятно ще фалират преди да се насрочи делото...Никой не купува хапчета със странични ефекти.То е достатъчно да се разчуе за такива,за да спрат да се продават.Западните им колеги,които са производители на тия неща,всяка година сключват извънсъдебни споразумения за десетки милиони,само и само да затворят устата на недоволни потребители.



Тема Re: Ще ме осъдят ли?нови [re: ganita3]  
Автор ganita3 (непознат )
Публикувано20.10.09 04:47



Много Ви благодаря за бързите отговори


Наистина се бях стреснала...имах нужда от успокояващи думи.
Благодаря



Тема Никой за нищо не може да те осъди!нови [re: ganita3]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано20.10.09 15:37



Няма престъпление и/или нарушение.

Ти, май, имаш психиатрически проблеми?! Да не би да си параноичка?



Тема Re: Никой за нищо не може да те осъди!нови [re: A$$A$$lN]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано20.10.09 16:45



А бе човек - заплашили са я че ще я съдят. Не всеки знае правото за да има идея кога и за какво могат да го осъдят. И за това - пита.
ПП
Няма нищо лошо в умерената параноя



Bеer? Mоre?



Тема Re: Никой за нищо не може да те осъди!нови [re: bira_more]  
Автор Milley ()
Публикувано20.10.09 19:58



Сетих се за нещо - има една книга на Джон Гришам "Кралят на исковете" ...
Незнам дали е истина или не описаното в тази книга, но в Америка има адвокати, които само с това се занимават - да съдят фармацевтични и други компании и печелят адски много.
В България не знам дали може един обикновен човек да осъди производителя на това лекарство, но производителя на осъди даден човек за едно мнение в интернет-форум - едва ли.

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама


Тема Параноичка е!нови [re: bira_more]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано21.10.09 07:09



И не я заплашват със съд, а с "носене на отговорност". И не е ясно какво писмо е получила! По пощата или по е-мейла?!

Имах една параноична съпруга, затова знам какво говоря! От всичко беше болна. Едновременно.

-------

Ти знаеш ли, че всяка жена има да отслабва две-три кила? Всяка! Питай твоята и ще разбереш, че съм прав.

Баси! Хапчета за отслабване!!! Тъпотия. Женска тъпотия!

Как е възможно човек, с мозък в главата си, да вярва на такива фармацевтични простотии???





Тема Re: Параноичка е!нови [re: A$$A$$lN]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано21.10.09 12:52



А бе и жената и аз имаме да сваляме кила. Ама не и с хапчета. Много лесно се свалят кила - по малко плюскавица, повече движения.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Параноичка е!нови [re: bira_more]  
Автор EFO75 ()
Публикувано22.10.09 17:38



Не всяка жена иска да отслабва.Аз искам да надебелея малко/имам здравословен проблем/,е нестава и нестава.

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.