Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Франчайза в недвижимите имотинови [re: bira_more]  
Автор KSANDOR (непознат )
Публикувано24.08.09 12:53



Не съм адвокат - та нямам идея какъв е шанса да върнеш всичко в изходна позиция. Ама основен принцип е че много по лесно е да дадеш пари от колкото да си ги вземеш обратно.

Bеer? Mоre?

И с вас съм съгласен ,но така или иначе е станало ,не съм съгласен с позицията на другите засегнати от явлението ЕРА ,да си скрият главата в пясъка и зад..ка им да остане отвън .Не бих оставил и аз тези хора да се измъкнат безнаказано,нищо че единия от съдружниците вече е депутат.
Депутат или не всеки да си понесе позитивите и негативите от сключения договор.



Тема Re: Франчайза в недвижимите имотинови [re: bira_more]  
Автор _zla_gad (член)
Публикувано24.08.09 12:54



Абсолютно!
Делото вероятно ще бъде спечелено лесно...абстрахираме се от факта, че само държавната такса на 20 000лв. е 800лв.
А после?



Тема Re: Франчайза в недвижимите имотинови [re: _zla_gad]  
Автор KSANDOR (непознат )
Публикувано24.08.09 17:08



(Много интересно същество е това "българина"... Дал на някого 20 000лв. и после: "дай да го вкараме в затвора!" Защо???)

А защо НЕ, питам аз.Аз искам тези да ги питам където са взели парите с ясното знание ,че нямат регистрирана марка и нямат никакво ноу хау.Как така си мислят че могат да вземат пари от някой и той да си мълчи че са го измамили не знам.



Тема Re: Франчайза в недвижимите имотинови [re: KSANDOR]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано24.08.09 17:52



Всъщност...не продават формула за успех.Предлагат за временно ползване търговската си марка срещу определена такса.Обучението и успешното му завършване е от значение да се разреши правото на ползване на марката по принцип.След това може да се обвърже и с определени стандарти.Може да има разни местни специфики-разрешителни режими,лицензи и т.н. дето франчайзополучателя сам трябва да си осигури.

Изобщо при франчазинга е в сила старата аксиома,че не е луд ядящия баницата,а тоя дето му я дава.



Тема Re: Франчайза в недвижимите имотинови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор KSANDOR (новак)
Публикувано25.08.09 12:34



Едно мога да им призная - усвоили са умението да НЕ КАЗВАШ нищо с много думи и ТОВА НИЩО да звучи добре.Избрал съм откъси от сайта на ЕРА България:


„Текущите проучвания позволяват на ERA® България да съчетае силата на системата ERA® със задълбоченото познаване и разбиране на условията на местния пазар и работната среда.”
„ERA® осигурява възможност за своите брокери да са в крак с новите тенденции и технологии, необходими, за да са конкурентни в този постоянно променящ се и високо конкурентен пазар. Нашата цел е да опростим виртуалните съобщения и информация, превръщайки ги в достъпни за клиентите послания.”
„Благодарение на последователната система стъпка-по-стъпка на ERA®, разработвана години наред чрез споделяне успешния опит и познанията на професионалистите по недвижими имоти на ERA®, постигането на този пазарен дял, става реалност.”
„Обширните тренинги на ERA® предоставят обучения и тренинги в екип в академиите на ERA®, на място в офисите на ERA® и on-line обучения, доказани решения в световен мащаб, за да се преодоляват общи глобални проблеми.”
„Вярно е, че пазарите на недвижими имоти са различни, но от гледна точка на собствениците на офиси те всички имат два ключови фактора за успех: стъпка-по-стъпка система на ERA® за привличане и продажби на качествени имоти и привличане и задържане на висококвалифициран персонал.”
„Присъединяването към мрежата на ERA® ще Ви помогне да се задържите и да се откроите от конкуренцията! Ние се ангажираме да Ви доставяме ясна и интегрирана маркетингова стратегия, заедно с инструментите и услугите, за да я внедрите.”
„С ERA® Вие получавате и икономически преимущества.
Друга полза от присъединяването Ви към ERA® мрежата са разходите. ERA® офисите имат възможност да намалят разходите си за рекламни и маркетингови материали. Купувате малки количества на цени, които обикновено се предлагат за големи количества. ERA® България е изградила мрежа от предпочитани доставчици с цел да предостави на своите офиси широк обхват от стоки и услуги, печатни и канцеларски материали и всички други офис пособия на конкурентни цени.”
„С широко познаване на сектора на недвижими имоти в България, богат практически опит във всички аспекти на управление на една агенция и първокласни контакти в областта на недвижимите имоти, ръководителите на ERA® България са най-добре подготвени да предоставят бизнес съвети на своите членове, както в структуриран вид, така и на неформално ниво. Промяната е един постоянен фактор в живота! ERA® България е винаги в час за всичко, което се случва и ще Ви информира. Ние се грижим за вашата информираност!”
„Дали сега основавате или разширявате своя бизнес, ERA® България е вашият сигурен партньор.”






Тема Re: Франчайза в недвижимите имотинови [re: KSANDOR]  
Автор KSANDOR (новак)
Публикувано28.08.09 00:27



Умелото боравене с медиите също им е силна черта.Не мога да си обясня по никой начин интереса на весник дневник да попита за мнение Теодора Димитрова от Ера България в свои 33 статии при положение че въпросната фирма е само от 3 години на пазара в България.
Други уважавани медии са с по малък интерес към явлението-Капитал,Индекс Имоти,Инвестор,БТВ.






























































Тема Re: Франчайза в недвижимите имотинови [re: KSANDOR]  
Автор KSANDOR (новак)
Публикувано28.08.09 00:36









Тема Re: Франчайза в недвижимите имотинови [re: KSANDOR]  
Автор KSANDOR (новак)
Публикувано01.09.09 18:08














Редактирано от KSANDOR на 01.09.09 18:13.



Тема Re: Франчайза в недвижимите имотинови [re: KSANDOR]  
Автор KSANDOR (новак)
Публикувано01.09.09 18:24



Къде ли не го търсих французина Франсоа Ганьон...





Тема Re: Франчайза в недвижимите имотинови [re: KSANDOR]  
Автор KSANDOR (новак)
Публикувано01.09.09 18:53



Ааааа не тук вече с четенето на мислите ме разбиха.Пробвайте и вие...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.