Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какво се кандидатства за право...нови  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано13.04.08 01:09



Искам да попитам как мога да кандидатствам за право.Завършила съм едно висше образование-икономика.И какво представляват приемните изпити.По какво са.В УНСС например ли е по добре или в Софииския университет.



Тема Re: Какво се кандидатства за право...нови [re: yoanence]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано13.04.08 13:27



С История и Български език и Литература :)



Тема Re: Какво се кандидатства за право...нови [re: yoanence]  
АвторИмpиxop (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 13:30



Ейййй туй право за нищо го нямат вече хората.... Филолози, икономисти...

Аз викам направо в гимназията да се изучава и от там диплома ако имаш - айде и юрист!

После специализация за "брокер" да се изкарва, че те са най-големите разбирачи... Уникални и различни....





Тема Re: Какво се кандидатства за право...нови [re: yoanence]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано14.04.08 16:07



Браво на теб, хубава идея. За изпитите са ти отговорили, аз само да кажа, че СУ си е по-добре - традиции и т.н. Като гледаш на обявите за работа за юристи, на някои изрично се иска само от СУ. Ама като второ висше за пет години, не знам да има възможност да го изкараш като допълнително. Виж в икономическия имат курсове по право, и тапия дават, имам една приятелка, дето ги изкара, за година и половина. Нещо като втора специалност.
Успех.






Тема Re: Какво се кандидатства за право...нови [re: mimy]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано14.04.08 20:14



Работата ми като икономист в момента ,определено има връзка с някои правни и юридически въпроси и за това искам да го завърша.В УНСС-днес разбрах ,че изпита бил само с тест



Тема Re: Какво се кандидатства за право...нови [re: yoanence]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано14.04.08 21:40



тъй като Лали адски ме издразни заради твоята тема във Финанси и за малко не се изпокарах с администратора, защото изтри тема от тематиката на клуб Финанси - не ми е ясно защо не ми написа бележка , а реши че трябва да занимаваш друг модератор , който да ми надува главата заради никаквия проблем имам въпрос : с тоя страх от дребни забалежки , който те гони, за какво ти е да го учиш това право. само ще си загубиш времето . право само с учене не се научава, а ти няма да имаш смелостта да го практикуваш.

Не се чуди какво правя в тоя клуб. Пиша тук редовно.

Абеторе, не ми трий мнението ако обичаш. Утре и теб ще те изкара че не й защитаваш правата като юзър , ако някой я настъпи и ще ревне на Лали , понеже й била приятелка да ходатайства за се изтрие тема въпреки , че ще е от тематиката на клуба . Не се заяждам - искам да ми отговори публично след скандала , който ми образува от нищото.



Тема Аз не трия никакви мнения.....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор abettorМодератор (адвокат)
Публикувано14.04.08 22:01



....освен с обиди и на латиница.
Да не съм ти Киро?
Попитах го в администрация защо нямаше клубове през уикенда и го изтри.
Изтри и мнението ми за частните клубове, в което и ти писа.
Не само нямам намерение да те трия, но смятам правилата са ясни......без обиди и без латиница. Пиши си свободно.



Тема Re: Какво се кандидатства за право...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано15.04.08 22:16



А ти как мислиш.Дали наистина нямаше да ми се стоварят хиляди проблеми на главата само за един въпрос.Незнам кой беше този който се изявяваше в ролята на "ЗАКОНА",но незнаех ,че в този клуб може да се заяждат толкова насериозно.Незнам някой дали е съден за някъкав си въпрос ,но кой знае дали нямаше да бъда първата.Но аз и твоя проблем не го разбирам.Защо е трябвало да ти пиша бележка и как да те намеря за да ти пиша бележка.Дори незнаех кой е модератора на клуб финанси.Споделих просто с лали за всичко което ме нападат в клуб финанси и ,че от едно питане го превръщат в световен проблем,явно яко съм ударила нечие самочувствие.Така ,че е по добре да напиша в този клуб нещо което наистина ценно ще ме посъветват.
Благодаря ти ,че изтри темата от клуб финанси

Редактирано от yoanence на 15.04.08 22:35.



Тема Re: Какво се кандидатства за право...нови [re: yoanence]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано15.04.08 23:34



виж сега. Барбарела води реални дела в съда за доста сериозни неща, а не за дреболиите , за които си се уплашила . . За питания като твоите изобщо няма основание да те съди който и да било, освен това няма осъден че е написал някакво мнение във форум относно някоя банка. в съда се ходи с неоспорими доказателсвта , а не с мнения от който и да е форум.

това че не се обаждам е него клуб , не означава че не чета темите и мненията в него. да не говорим че съм икономист по професия и ако имаше причина за сериозна заплаха към когото и да било щях да реагирам и без да се е оплакал който и да бил.

не, аз не изтрих темата във Финанси . администратора я изтри , за което едвам не се изпокарахме.

за мен проблемът е приключил. занапред , в който и клуб да имаш проблем пиши на модератора на клуба . ако клубът няма модератор, тогава пишеш във Въпроси и помощ . Клуб дали има модератор се вижда чрез опцията ' Информация за клуба' горе в ляво. Защо се налага да обяснявам неща, които са очевадни.



Тема Re: Какво се кандидатства за право...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано16.04.08 00:18



Именно защото незнаех към кого да се обърна за това написах на Лали.Но от теб разбирах ,че тя е модератор в клуб проблемно забременяване.И винаги съм се чудела на знанията на тази госпожа.Не я познавам лично ,но и се възхищавам.И просто я попитах защо тези хора така реагират на един такъв мой въпрос.При което тя реши проблема -генерално,така да се каже.Тя ме посъветва да ти пиша но аз и това незнаех как да направя и сега ти отговарям защото ти ми писа.Както и ще да е разбрахте.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.