Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Регистрация на фирманови  
Автор jana (хаплива)
Публикувано01.04.08 15:02



Не разбирам нищо то регистрация, но ми трябва пътя стъпка по стъпка за регистриране на ЕОД. Документи, институции, такси .... всичко. Ще съм много благодарна ако им дадете информация или сайт с такава.
Много благодаря предварително






Тема Re: Регистрация на фирманови [re: jana]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано01.04.08 19:24



Решение на едноличния собственик за учредяване, Учредителен акт, набирателна сметка, внасяне на капила, спесимени на управителя, електронен подпис (според мен задължително, защото спестява много време), запазване на име, друго не се сещам.

Институцията вече е една - Агенция по вписванията.

Таксите не сещам точно.



Тема Re: Регистрация на фирманови [re: jana]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано01.04.08 20:28



Необходими документи за регистрация или промяна на ЕООД, ООД
Копие от съдебно решение за вписване в съответния съдебен регистър - 2 броя;
Копие от Учредителен договор за ЕООД и Дружествен договор за ООД;
Копие от документите за самоличност на съдружниците (управителите), ако са чужди граждани;
Издадените карти за идентификация по БУЛСТАТ при вписване на промяна на обстоятелствата или закриване/заличаване;
Документ за самоличност на представляващия за справка;
Документ за платена държавна такса;



На чешмата видях едно дете да пие от шепите си ...... захвърлих чашата.

Тема Re: Регистрация на фирманови [re: sisita]  
Автор jana (хаплива)
Публикувано01.04.08 20:50



Агенцията? Там май си е висене нали?






Тема Много мерси, но още един въпроснови [re: Фиш]  
Автор jana (хаплива)
Публикувано01.04.08 20:52



Копие от Учредителен договор за ЕООД и Дружествен договор за ООД
Какво означава това, аз съм сама, нямам съдружници също така това не го разбирам
Копие от документите за самоличност на съдружниците (управителите), ако са чужди граждани;






Тема Re: Много мерси, но още един въпроснови [re: jana]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.04.08 08:36



Изготвянето на комплект документи и регистрация на фирма е дейност, която следва да бъде заплатена. Искате да получите безплатно услугата, навярно някой ще се излъже да ви я даде. Но не е етично.



Тема Re: Регистрация на фирманови [re: jana]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано02.04.08 10:47



За това към необходимите неща добавих ел. подпис.

Иначе да, така чувам.



Тема Re: Много мерси, но още един въпроснови [re: jana]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано02.04.08 10:53



При ЕООД се нарича учредителен акт, не договор. Има си задължително минимално съдържание съгласно ТЗ.

Ако едноличния собственик на капитала, съдружниците или управителя/лите са чужденци се представят копие от националните им документи за самоличност или международен паспорт ако са граждани на страни от ЕС и копие от международния паспорт за останаалите.



Тема Re: Много мерси, но още един въпроснови [re: kakata]  
Автор mia74 (непознат )
Публикувано02.04.08 15:49



Какво пък лошо има да се пита, нали затова е интернет клуб. За съжаление лично от опит не мога да помогна, само теоретично, но чакането пред Агенцията по вписванията е голямо.



Тема Никъде не споменавам безплатна услуганови [re: kakata]  
Автор jana (хаплива)
Публикувано02.04.08 22:21



Достатъчно съм разумна, за да знам, че нищо безплатно няма на този свят,още повече в сферата на услугите. Интересува ме пътя иначе аз ще си се видя с адвокати и ЩЕ СИ ЗАПЛАТЯ затова да не тичам нагоре надолу защото съм и с малко дете на ръцете. Исках да се информирам оттук за стъпките единствено.
Лек ден





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.