Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема шефка кучканови  
Авторбивш cлyжитeл (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 09:26



Всеки от вас се е сблъсквал с такъв тип хора - прости, ограбени душици, които са достигнали до някакво положение, благодарение на лизане на задници. Моята бивша шефка е типажът описан по-горе. Въпросът ми е дали имам основание да я осъдя за нанесени морални щети и пропуснати ползи? Предисторията е, че аз и бях неудобен и доста време тя ми налагаше психологически тормоз. Опита всякакви начини да ме злепоставя и да си играе с мойто самочувствие от позицията на която се беше качила, благодарение на подлата си продажна душица. Е, не издържах да се боря и да падам на нейното ниво и напуснах. Срам ме е, защото падам дори под нейното ниво в момента, но поемам този риск, защото никой никога до момента не е успял така да ме ядоса.

А капката, която преля чашата беше наглостта й да се бърка в личният ми живот.

Моля за вашето мнение дали си заслужава да се занимавам с това. Очаквам да ме оплюете, но съм и сигурен, че ще се намерят хора, които да ме подкрепят.



Тема Моето мнение е....нови [re: бивш cлyжитeл]  
Автор abettorМодератор (чисто нов)
Публикувано02.03.07 14:10



....че след като сте напуснал работата си вече нямате шансове за нищо.
По-добре забравете и вървете напред!

Не се тревожи, това беше само любов!


Тема Re: Моето мнение е....нови [re: abettor]  
Авторuve (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 20:30



Има една поговорка - ако искаш да направиш мръсно на червея, просто го остави да си бъде червей!

За съжаление, убедих се, че всички са такива.
А повечето мои шефове нямат висше /не че е задължително/, но се тупат в гърдите, че вижте ме - не съм учил, а имам милиони.
Дребни душици-червеи, защо такива хора имат пари....



Тема Re: Моето мнение е....нови [re: uve]  
Автормимa (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 13:05



Ами така е в БГ за голямо съжаление.Дано с времето нещата се променят, тъй като за мен лично това бе една от редицата причини да напусна БГ.Имах точно такава особа за шеф и едва издържах 2 год. След това започнах собствен бизнес и понеже същата ми бе нещо като роднина дойде в къщи и ми каза , че ще ми прати мутри ако не спра с моят бизнес.НЯМА ДА ЗАБРАВЯ И ДО ДНЕС ЛИЦЕТО Й.УЖАС.Аз така и не се уплаших ами си работих така около 8 год.Само искам да кажа, че ако един ден нещата в БГ бъдат на Европейско ниво ,така както в момента ги виждам тук бух се върнала с удоволствие., НО злобата, зависта, подлостта и некомпетентността в БГ просто нямам предтсва как ще бъде изкоренена.
И още нещо тук никога никой за 2 год. от както съм тук не ми се е ровил в личният живот докато в БГ целят блок знаеше всичко за всеки.





Тема Re: Моето мнение е....нови [re: мимa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано06.03.07 13:19



В отговор на:

Само искам да кажа, че ако един ден нещата в БГ бъдат на Европейско ниво ,така както в момента ги виждам тук бух се върнала с удоволствие.



Само искам да кажа, че за да бъдат един ден нещата в БГ на Европейско ниво, все някой трябва да остане тука да ги добута до там.



Тема Re: Моето мнение е....нови [re: f(x)dx]  
АвторLu (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 13:14



Знам, че в момента си ядосан, но няма смисъл да си късаш нервите за нищожество, което не заслужава това. Просто се усмихни и продължи смело напред и вярвай, че един нещата се променят в твоя полза и тогава не и пожелавам ти да и станеш шеф. Радвай се на това, което имаш в живота, защото той е толкова кратък и не се оставяй неща от този род да ти помрачат щастието. Успех!



Тема Re: шефка кучка [re: бивш cлyжитeл]  
Авторpodobno (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 19:36



Здравей и аз имам подобен проблем.

Както и да е. Да, можеш да я разкатаеш! Обаче има някои подробности.
Работата, която си напуснал/а държавна или частна е - това е много важно.
В какво се изразяваше по-точно психическия тормоз? Какви номера е правила, за да те злепоставя? Имаш ли колеги, които знаят и евентуално биха се навили да те подкрепят?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.