Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кола-Данъчно-Help!  
АвторШkoдa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 11:51



Здравейте!Ето какъв ми е проблема и ще бъда благодарен ако ми помогнете:
Имах лек автомобил с инвалидна регистрация,който продадох някъде в средата на 90-те.Продажбата стана без нотариален договор или какъвто и да е друг.Просто взех парите и дадох талона на колата на купувача.Адски тъпо,но така или иначе нямам никаква връзка с купувача нито имам негови данни.Иди доказвай на данъчните,че нямаш автомобил.Води ми се в данъчното и редовно ме подсещат за него (данъци нямам за плащане защото е инвалиден).
Искам да "изчистя" този проблем.Има ли законов ред тая каша да се оправи?
Благодаря!



Тема Re: Кола-Данъчно-Help!нови [re: Шkoдa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано23.03.06 12:31



без да намериш купувача , за да се оформят нещата документално- няма как да оправиш бъркотията дето си я забъркал.

законовият ред е един- с документи. приказките само не важат никъде .


ей това българина документите ги има за тоалетна хартия само.



Тема Re: Кола-Данъчно-Help!нови [re: Бapбapeлa]  
АвторШkoдa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 09:48



Аз мисля,че може да се открие някакъв начин все пак!Защо не например с някаква молба към КАТ - когато дойде и без друго задълженият да си смени номерата нов собственик да бъда уведомен примерно.Или да ми направят справка в КАТ за името на новия собственик-все пак е ходил на технически прегледи някъде или недай Боже е имал произшествия,глоби....Това не е ли начин?



Тема Re: Кола-Данъчно-Help!нови [re: Шkoдa]  
АвторAнтoн Cтaнkoв (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 14:38



Тц!



Тема Re: Кола-Данъчно-Help!нови [re: Aнтoн Cтaнkoв]  
АвторИвaнчo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 15:14



А има ли някъде из интернет "калкулатор", с който човек може да си сметне какво му се е натрупало за стари години ниплатен данък МПС?
В сайта на агенция по приходите - няма.



Тема Re: Кола-Данъчно-Help!нови [re: Ивaнчo]  
Автор darzena (непознат )
Публикувано24.03.06 15:51



http://www.taxadmin.minfin.bg/calc.php?calc=2




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.