Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Услуги по Интернетнови  
Авторanonim (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 15:40



Подготвям Интернет сайт, в който искам да предложа услугите си като графичен дизайнер. Това включва дизайн на рекламни материали, фотография. и др. Трябва ли да имам фирма, за да предлагам тези услуги в Интернет?

Благодаря ви предварително



Тема Ако ще взимаш пари....нови [re: anonim]  
Автор abettorМодератор (добър)
Публикувано17.01.06 08:12



....от клиентите трява да си търговец.
Иначе няма как да издаваш фактури.
Най-добре е да си спретнеш едно ЕТ.


ab alio exspectes, alteri quod feceris


Тема Re: Ако ще взимаш пари....нови [re: abettor]  
Авторlansky (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 12:50



някои пък започват с взимане на пари с граждански договори и се договарят за осигуровките с възложителя, вместо да шарят всеки месец по една минимална на счетоводител, пари на адвокат за регистрация и осигуровки на държавата... а ако потръгне бизнеса... ЕТто е най-НЕсериозната форма... нея я препоръчвай на обущари, заварчици и шлосери...



Тема Re: Ако ще взимаш пари.... [re: lansky]  
Авторшлocep (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 18:09



Избивай си комплексите на друго място.






Тема Re: Ако ще взимаш пари....нови [re: шлocep]  
Авторlansky (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 17:40



я ходи си пийни хапчетата...



Тема Re: Услуги по Интернетнови [re: anonim]  
АвторKлaмep (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 18:47



Като студент се издържах точно с такава дейност, която продължавам и сега, но в по-малки размери естествено. Никога не съм издавал фактури на клиентите си - това не ти е необходимо. Като начало започни, за да видиш дали ще ти потръдне дейноста, но съвета ми е - ако набараш голям клиент (и става дума за мн. пари) нищо не ти пречи да си спретнеш едно ЕООД примерно (или ЕТ, но и според мен е глупаво). Аз лично ползвах няколко предварително подготвени договора с който си обезпечавах вземането на парите в последствие.
Успех!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.