Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Тема АПИС, СИЕЛА или нещо трето?нови  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано25.10.05 10:59



Дойде му времето да си КУПЯ едно от всичките, чудя се какво да избера - вчера гледах електронния продукт на ЕПИ - то е на издателството "Труд и право" и ми се стори добре, а и леко по-изгодно във финансов аспект от АПИС и СИЕЛА.
Вие какво ще ми препоръчате?



Тема Re: АПИС, СИЕЛА или нещо трето?нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор donna2 (старо куче)
Публикувано25.10.05 11:47



За сега ползвам апис и норма , ЕПИ го разгледах ,е аписа е по добър има даста по-вече неща ,като практика ,образци ,процедури и т.н. .
Сега за апис зависи какво ти трябва ,нормативна база ,регистъра , процедури и образци ,време ,глобус или конструкции/за апис конструкции от сага ти казвам ,че тоя модул не струва /.
Нормата също не е лоша ,така комбинирам все пак има различна съдебна практика ,а и нормата има по-вече писма на различните министерства.
Сиела не съм я ползвала така ,че не мога да отговоря .



Тема Re: АПИС, СИЕЛА или нещо трето?нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор nick cave (nik'vi titli!!!)
Публикувано25.10.05 12:26



По принцип съм твърдо ЗА АПИС, само че нещо взеха да тарикатеят. Значи за да мога да имам достъп до националните счетоводни стандарти например, трябвало да закупя модула АПИС - ФИНАНСИ, който не ми беше необходим за тази цел до миналата година. А и не го ползвам по принцип. И въобще разхвърлят важните неща по различните модули, с цел да си ги закупиш всичките, есте. Все пак обаче засега не смятам да ги сменям, по принцип съм много доволен. ЕПИ определено не ми хареса, за СИЕЛА и аз нищо не мога да ти споделя:)



Тема и аз ти препоръчвамнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано25.10.05 12:30



АПИС

it's all about love.


Тема Re: АПИС, СИЕЛА или нещо трето?нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор abettorМодератор (добър)
Публикувано25.10.05 22:43



СИЕЛА


ab alio exspectes, alteri quod feceris

Тема Re: АПИС, СИЕЛА или нещо трето?нови [re: Okaян яcтpeб]  
Авторlazzy (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 18:28



Сиелата е изключително удобна и функционална!Мисля, че това е което ти трябва!



Тема Re: АПИС, СИЕЛА или нещо трето? [re: Okaян яcтpeб]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано30.10.05 19:49



Сега ли ще купуваш стари приятелю, чак сега ли птеродактил такъв? Къде се изгуби бе мангафа? Аре пусни бележка, ще ти обясня всичко

mun4o беше прост човек...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.