Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: До някъде Офф топикнови [re: AL]  
Авторимeтo мy бeшe-зaинтepиcoвaн (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 15:40



Господине, и моят адвокат води подобно дело но срещу учителка по физическо.Ударила му комбик по главата с пръстен и детето цялото трепереше от страх.
Ние сме подали и иск срещу министерство на образованието.Сумата е обаче е
доста по ниска-80000лв.Алтернативно обаче,тъй като учителката е бедна,сме подали иск с който искаме принудително отнемане на единия й бъбрек по новия закон,ако се укаже ,че боксониерата й не е дастатъчна да плати щетите на детето.Само така и не се отказвайте.



Тема Re:БАРБАРЕЛАнови [re: Бapбapeлa]  
АвторБAЩA (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 16:04



ВИЖ КАКВО МИСЛЯ ЧЕ АКЪЛА ТИ Е ПО МАЛКО ОТ ТОЯ НА СИНА МИ .НЕ ТРОША НИКОЙ АЗ .ТРОШИ ЗАКОНА .И ГО ЗАПОМНИ И НЕ ПИШИ ГЛУПОСТИ СМЕЯТ ТИ СЕ !



Тема Re: До някъде Офф топикнови [re: имeтo мy бeшe-зaинтe]  
Авторбaщa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 16:10



мисля , че всякаква човечност и към децата ви е далечна . но живота ще ви го върне, рано или късно ще имате деца малтретирани физически и психички .а сега ви се усмихвам деца :))



Тема Re: абе миранови [re: Mиpa M]  
Авторбaщa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 16:12



какво според теб е прокуратура и прокурор мммммммм???позаинтересувай се ако не знаеш .сина ми ще напише по смислени неща въпреки че е на 12



Тема Какво е прокурорнови [re: бaщa]  
Автор Mиpa M (несериозна)
Публикувано18.10.05 16:20



Не знам, откъде ще знам.

Бях вода на лице,
бях лице на водата...


Тема Да те питамнови [re: AL]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.10.05 17:51



Имаше една фантасика - Звездни рейнждъри.
Дали си я чел?
Там се застъпваха подобни схващания с които аз съм съгласен - особено след като изчетеш и мотивацията.

Bеer? Mоre?




Тема Re: учителка удари детето ми пред целия класнови [re: БAЩA]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 01:27



Провокирана съм, от написаното. Дъщеря ми е на 11. Никога не е получавала шамар. Недостатъците и са, че най-ниската и оценка е 5. Учи по програма, със засилено изучаване на чужд език от първи клас, а от тази година и втори. От 6-годишна се занимава с пиано - по нейно желание. Още по-голям недостатък е, че обича да чете книги. На всичкото отгоре, за нейн срам, не допуска нито една правописна грешка.
Предполагам, че съм виновна за всичките и " недостатъци ". Непрекъснато говоря, че децата колкото и да искат, на тази възраст, не могат да знаят повече от учителите си. И арогантното държание в клас, не е начин за изява.
И учителите са хора. Не одобрявам боя, но някои гаменчета, наистина си го просят. Сигурно има и учители, на които "татко паричко", им е купил диплома, затова и са такива педагози.
С този парад на пари и сила, чудя се, синчето Ви, какво отношение ще има към учителите си. И оттук нататък, кой от тях, ще се осмели да каже нещо на детенцето Ви.
Много дебелашко звучи - иск за 150 000. Всъщност, не Ви ли е неудобно от цялата тази демонстрация.



Тема Re: до майканови [re: мaйka]  
Авторбaщa (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 08:09



не ме расмивай и не се прави глупачка освен ако не си блонди



Тема до самозабравилия се бащанови [re: бaщa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано19.10.05 09:16



ти кога ще даваш обяснения за парите дето ще броиш за делото - щото дело за 150 000 лв. не се води със заплата г'син баща. или ти харесва да крадеш, да не спазваш закона, данъчни да си вземат рушветите за да не спазват закона , да ощетяваш държавата дето ПЛАЩА на учителите от данъците на другите българи щото ти явно не плащаш данъци , а едновременно с това искаш тази същата държава да спази закона така все едно става въпрос за тежко углавно престъпление заради шамара дето да ударили на сина ти. ти бил ли си учител- имаш ли представа как се издържа с идиотчета с часове на ден. сегашните деца не са това дето си бил ти преди години. особено тия на имащите родители са нагли, нахални и арогантни -повечето са такива .

Барбарела НИКОГА не пише глупости г'син баща. т'ва може да си го запишеш някъде. интересно ми е защо правиш този цирк и ако наистина реално го правиш - но не го правиш а се изхвърляш тук само- иначе досега да е гръмнало по медиите



Тема Re: до барбареланови [re: Бapбapeлa]  
Авторбaщa (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 09:32



виж какво ще ти кажа пишман юристке ,съдейки по писанията ти най вереоятно си селянче дъщеричка на някое бивще провинциялно величие комунистическона което тати е купил дипломката , такива като теб вършат претъпления съдействайки и на разни мафиоти цигани и друга престъпна сган да тормозат хорицата и да ги мачкат ,така че акъл не ми давай как да разполагам с парите си нито какво ще работа.в устата ти е само корупция и престъпления явно е наследствена семейна черта . а относно учителите никой не ги кара да работат педагогика насила !безработни много, и спри да пишеш глупости че целия клуб ти се смее




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.