Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Тема Изпит по ГПКнови  
АвторElg (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 16:30



Абе хора, как се взима това чудо бе, аз ли съм тъп или е наистина ненаучваемо?
Изпитът ми е при Стамболиев или Мингова-мога да избирам, някакви напътствия?



Тема Избери Мингова...нови [re: Elg]  
Автор abettorМодератор (все по-хубав)
Публикувано04.07.04 16:54



.... и се готви по Сталев.
Стамболиев (за мен) е един нереализирал се опонент на всичко със смехотворни теории.

Кой ще прави палачинките утре?


Тема За Стамболиев...нови [re: Elg]  
Автор Cтpeйнджъp (1-ва съпруга)
Публикувано04.07.04 22:17



...ако си от женски пол и ти е фертилен ден (според него) ще те върне да си правиш бебче, а не да те изпитва!




Тема Съгласна съм с колегитенови [re: Elg]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано05.07.04 12:21



Мингова е готина. Ако не си много неподготвен, няма да ти е трудно да вземеш изпита при нея. На мен ми писа пет, а преди изпита бях толкова шашната, че щях да се отказвам. Сега вече само това си спомням, не помня колко точно съм била подготвена, но със сигурност не прекрасно, прекрасната подготовка не ми беше навик едно време.

Стамболиев бил ненужно и ексцентрично заядлив. Включително до злоба и грубости ("С това ваше юридическо образование има да работите като камериерки!").
Но не всички от теориите му са смехотворни. Някои са си много на място.

Редактирано от Mиpa CM на 05.07.04 12:24.



Тема Избери Мингова!нови [re: Elg]  
Авторroni (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 15:13



Да...



Тема Re: Избери Мингова!нови [re: roni]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано06.07.04 16:52



да мингова ме изпитва на семестриален изпит и беше готина, взискателна но сладурана, отделно ми водеше упражненията
стамболиев ми четеше лекциите и ми се падна на държавен изпит-нещо тоя ден го гонеха извънземните и не беше на кеф изпокъса сума ти момичета, а към момченцата беше ок
петканов му вика "молеца"



Тема Re: Избери Мингова!нови [re: Pichaga]  
Автор drazena1 (непознат)
Публикувано06.07.04 17:21



него по принцип го гонят извънземните,а на държавен изпит е отврат,аз бях от късметлиите в другата комисия,но Стамболиев побърка всички попаднали в неговата комисия.Реално имаше малко скъсани обаче изпитваха най-малко 40 мин,най-често 1 час.Иначе за семестриалния на тези,които се престрашихме на предварителна сесия ни пусна тест,на който минах, теста беше издържан в негов стил 2 грешки слаб,за грешка се брои всичко не само цял грешен отговор.
Смятам,че всеки друг преподавател е за предпочитене пред него.
Успех на изпита.



Тема Re: Изпит по ГПКнови [re: Elg]  
Автор ELlAS (непознат)
Публикувано06.07.04 21:22



А защо не си взе бележка и не отиде при Ружа Иванова.....Щеше да те поовика, но резултатът си заслужава.
А често казано, съмнявам се че ще можеш да избереш при кого да седнеш - и все пак - и Стамболиев е човек (понякога)....но за целта трябва!!! да си чел неговите писания.
И аз смятам, че не са безсмислени!

Успех



Тема Re: Изпит по ГПК [re: ELlAS]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано07.07.04 17:37



стамболиев е срещу цялата правна теория и особено срещу ж.сталев. много сме малки, поне лично аз, за да имаме категорично мнение кой кое и



Тема Re: Изпит по ГПКнови [re: Elg]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.04 14:30



Трудно ще го вземеш при Стамболиев. Дано да се паднеш в друга комисия




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.