Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема На някой да му се намира реферат/доклад по ОТПнови  
Автор _stranger_ (вуеме за лубоф!)
Публикувано13.05.03 18:42



Че ми трябва спешно за едно детенце :)... аз вече спомен нямам какви бяха въпросите включени в конспекта... Ще бъда благодарна :) детенце още повече... иначе няма да го допуснат до изпит, а работи, за да си плаща таксите...

Забравих крайният срок бил 15-ти :")

Вампирите излизат само нощем...

Редактирано от _stranger_ на 13.05.03 18:43.



Тема Re: На някой да му се намира реферат/доклад по ОТПнови [re: _stranger_]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 02:38



Mi kato raboti shte mu e po-lesno da si kupi doklada, na darom nikude nqma.



Тема Re: На някой да му се намира реферат/доклад по ОТПнови [re: Miro]  
Автор Juris (/ancient/)
Публикувано15.05.03 12:39



Е-е-е ! Не че съм склонен да помагам /по принцип съм труден в оказването на услуги,освен ако не ме прихване нещо,за което после обикновено съжалявам/, ама за такова нещо да се правят пазарлъци.За съжалние нямам реферат,но се сетих,че често се задават въпроси от хора,които не са колеги - как да напиша това,къде да намеря онова /демек,хайде някой да ми го свърши без пари/,че и се намират разни наивни благодетели,така че сега не му е времето да търсим пари от колеги за неща,които нито са юридическа услуга,нито и на нас не ни се е случвало да се нуждаем.

Правото е изкуство как от нищо да направиш нещо !


Тема Re: На някой да му се намира реферат/доклад по ОТПнови [re: Miro]  
Автор _stranger_ (вуеме за лубоф!)
Публикувано15.05.03 14:26



:"( отвратително грозно казано... моля се да не сте ни колега :( толкова... дребнаво ... намерих му на детето... напълно Даром! Просто явно Ви липсва колегиалност... в последствие ще Ви липсва и професионализъм /тъй като явно ще сте категорията кожодери и когато някой има нужда от помощ, но не може да си го позволи определено няма да бъде добре посрещнат от Вас/... заради печалбари пишман юристи адвокатурата е загбила уважението, доверието на хората... престижа си. Всеки един от колегите тук, дава напълно безплатно съвети, мнения и коментари... за това всеки един от тях е достоен за уважение, а хора като Вас могат да ни направят добрата услуга и да се ни спестят глупавите си коментари...

Благодаря на колегите за професионализма и човешкото в тях!

Вампирите излизат само нощем...


Тема Да не при Милкова ?нови [re: _stranger_]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано16.05.03 19:51



"Колега...тук имате една дупка...и тук имате една дупка...каква е разликата между двете дупки ?....
...аааа - не е така колега, не е така - слабо сте чел ! Ще се видим септември и другият път можете и петица да изкарате !




Тема Опазил ме Господ :)нови [re: File99]  
Автор _stranger_ (влубено гуедкам)
Публикувано16.05.03 20:03



... при Симеонов е :Р вече веднъж ме е изпитвал по Гр.П сега ще е по ГПП :) бе не ми се чете и това е!

Вампирите излизат само нощем...


Тема Re: На някой да му се намира реферат/доклад по ОТПнови [re: _stranger_]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 01:56



Stranger ima razlika m/u tova da dadesh suvet, i tova nqkoi da se nauchi da si vurshi rabotata. Sega e student, da se nauchi da pishe sam, a ne da chaka na gotovo. Ne stava vupros za drebnavost ili lipsa na profesionalizum, advokat sum i ne ot nqkolko godini, kato povecheto...(makar i tova da e ne ot znachanie v sluchaq), no da chakash na gotovo, qsno e kakuv iurist shte izleza. Aman ot studentcheta po pravo, koito se skusvat ne samo ot rabota, no i kuponi i alkohol:(((



Тема Re: На някой да му се намира реферат/доклад по ОТПнови [re: Miro]  
Автор Juris (/ancient/)
Публикувано23.05.03 17:22



Кой на кого е дал съвет ?

Правото е изкуство как от нищо да направиш нещо !


Тема Re: На някой да му се намира реферат/доклад по ОТПнови [re: Miro]  
Автор _stranger_ (влубено гуедкам)
Публикувано23.05.03 19:49



Днес бях в чудесно състояние на духа... спокона, емоционално стабилна... и сега съм така, но хайде сега да се разберем за нещо?

Така като ме гледаш съм студентка или съм практикуващ юрист... имам самочувствието и на двете... да не се обиждаме а? Или си забравил, че и ти си бил студент... е ако някой те е побутвал, бил си по купонии и по дружески сте се наливали може и да ти изглежда студентството така... мен например няма кой да ме побутва, нямам родители юристи... и какво остава като вариант да си скъсвам четирибуквието от работа по "специалността"... за някой който е голям специалист и на когото изнасям на гърба си черната... не цялата работа... не се оплаквам в никакъв случай, обожавам работата си и я върша с много любов... сега ще се дипломирам... и да ти кажа за 5 години не съм се вяснала на 1 купон! Даже 8 декември пропуснах 2 пъти няма как трябваше да се работи... делата бяха тежки... имаше много работа! О да и не пия... ИЗОБЩО!!! Следиш ми мисълта нали? Не близвам алкохол... и не пуша... за мъже нямам време... УЧА... до 3-4 сутринта, после в 6 кукуряк и на работа... през март напуснах гледам сериозно на ГПП-то ... отспах си за 4 години! Така че айде ако обичаш не слагай студентите под общ знаменател? Може да имам практика колкото твоята, даже и повече... и се чудя какво имаш против колегите с няколкото години стаж ... има някои които са по-способни и по в час от някои които цял живот го работят но умственият багаж не им стига и си остават безхаберници... и онези с малкото стаж после се чудят как да им оправят на много опитните простотиите...

и така БайДъУей както се казва :) за 4 години имам 4 официални публикации в начуни сесии, а неофициалните ей така за кеф които съм списала вече не им знам броя ... никой не ми ги е сдъвкал на готово...

Въобще не обичам да афиширам постиженията си... минавам за скромна... има неща на които така ще те завъртя че ще се чудиш какво да ми отговориш... нищо че имаш практика!

Вампирите излизат само нощем...


Тема Re: На някой да му се намира реферат/доклад по ОТПнови [re: _stranger_]  
Автор Juris (/ancient/)
Публикувано23.05.03 21:18



Твоят начин на живот е напълно достоен.Трябваше онзи сайт за воините на справедливостта да го наречеш "Аскети на правото" или нещо подобно и аз веднага щях да се запиша.Ако беше жив Великият инквизитор Торквемада и се състезавах с него по лишен от светски удоволствия живот,бих имал шансове за успех,нищо,че той спял върху някакви сандъци и се бил занимавал предимно с молитви и изтезания на плътта. /Е,аз се изтезавам главно с шоколадчета от по 100 грама,но печеля по други параграфи/.

Правото е изкуство как от нищо да направиш нещо !



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.