Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Тема Много ви моля, дайте минови  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.09.02 23:35



адреса на страницата на летището, че ще се побъркам.

       


Тема За теб винагинови [re: kakata]  
АвторHan Solo (Нерегистриран)
Публикувано04.09.02 23:45



Ето го и него:
www.sofia-airport.bg
Приятно пътуване!



Тема Re: Много ви моля, дайте минови [re: kakata]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано04.09.02 23:46



Ще се побъркаш окончателно, когато им погледнеш митническите разпоредби!



Тема Мерси, но не питам заради пътуване, [re: Han Solo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.09.02 23:53



а заради една щурава работа. В къщи ми смениха телефона и ми дадоха някакъв номер, който преди това е бил на някоя служба на летищего. И когато съм у дома и не съм в интернет звънят от цял свят и питат какво ли не.
Днес например, давах exact time на норвежките авиолинии. Това не ме затрудни, защото компютърът ми се синхронизира с някакъв си там атомен часовник, така че хората останаха доволни. Вчера давах точното метеорологично време, за което ми помогна началната страница на дира - температура на въздуха, малко облачво, но по-скоро ясно. Преди седмица ме сваляха някакви араби. Хората са много любезни и някак си не върви да ги отрежеш - но си мисля, че ако все пак науча точния телефон на диспечерите, в един момент след като се изредят да ми се обаждат всички авиокомпании, които имат полети до София, може би ще престанат.

Не че ми пречат хората, английският им е превъзходен, но понякога звънят и в 5,6 сутринта, а и представи си горките служители как се изприщват в събота и неделя когато постоянно съм в интернет.

       


Тема Re: Мерси, но не питам заради пътуване,нови [re: kakata]  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано05.09.02 11:39



много интересно, обаче както се казва "тук възниква един въпрос, а именно тоз". Хем обясняваш метеорологичната обстановка по телефона и то по този, по който ползваш интернета, хем гледаш началната страница на дира, тоест си online. Не се получава някак си.
Възниква съмнение че норвежките авиолинии не са получили актуална информация.




Тема Re: Мерси, но не питам заради пътуване,нови [re: pepo]  
АвторEx, Уoтcън (Нерегистриран)
Публикувано05.09.02 12:47



От време на време давам възможност на свтовните авиокомпании да ме чуят като излизам от нета, но компютърът си остава включен и моят дир - зареден.
Това обясенние задоволява ли те?



Тема Re: Мерси, но не питам заради пътуване,нови [re: kakata]  
Автор MУTPA ()
Публикувано06.09.02 12:47



Баси!

Ми то си е златна мина бе! Що не го регистрираш с допълнителни импулси или как там беше и да изкараш парА от него?:))))))))))

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Re: Мерси, но не питам заради пътуване,нови [re: MУTPA]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано06.09.02 12:53



Аз мисля, че "Летище София" ЕАД ми дължи пари заради замазване на гафовете им. Писах им няколко пъти, но ответ няма. Не може да не уведмят партньорите си за променените си телефони. На страницата им има телефони само за гражданството, но телефоните на диспечерите и контролната кула естествено ги няма, а хората търсят именно тях.

       



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.