Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Право
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема сексуалното насилиенови  
Автор пyxчe (познат)
Публикувано22.06.01 19:10



Защо не мога да осъдя някой който ми е спукал реброто за да не станело скандал в държавното учреждение,в което работя.
Разяснете ми нещо повече за този омбудсман



Тема Re: сексуалното насилиенови [re: пyxчe]  
Автор abettor (усмихващ се)
Публикувано22.06.01 19:49



Въпросът ти е крайно неясен! Насилвали ли са те сексуално, били ли са те и какво общо има омбудсмана с това??




Тема Re: Кой те би, защо те би, кога те бинови [re: пyxчe]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано22.06.01 20:24



Ти не го ли би?



Тема Re: сексуалното насилиенови [re: abettor]  
Автор пyxчe (познат)
Публикувано24.06.01 12:26



Не просто от много голяма любов ми спукаха едно ребро и после се изметоха безнаказано



Тема Re: Кой те би, защо те би, кога те бинови [re: kakata]  
Автор пyxчe (познат)
Публикувано24.06.01 12:33



Не пфу как ме виждаш мене да бия някой
Не съм такъв човек да се нахвърля върху еди кой си и да му зашлевя шамар примерно,най много да се разрева
Гледам да се държа възпитано и да не правя скандали а то все така се получава че ти се качват на главата и въобще
Там е работата че не са ме били а се възползваха от моето малодушие и чрез една силна прегръдка при която ми изпука реброто изявиха любовта си



Тема Re Къде е тука насилието, къде е секса?нови [re: пyxчe]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано24.06.01 14:25



Нали така си озаглавил темата си.



Тема Re: Ти жена ли си бе, пухче!??????нови [re: пyxчe]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано25.06.01 10:06



Звучеше ми доста по-различно, хм, но няма значение.
Спокойно можеш да го осъдиш за обезщетение, като не виждам това с какво ще навреди на държавното учреждение. Освен, ако обстоятелствата при които е станало увреждането не са по-пикантни, както намекваш в заглавието си.
Правото да търсиш обещтение за имуществените вреди - разходи по лечението, намаляване на доходите докато си в болничен, транспорт и пр., както и неимуществени такива- болки и страдания не се влияе от обстоятелството, че е станало в такова учреждение.



Тема Re: Ти жена ли си бе, пухче!??????нови [re: kakata]  
Автор abettor (усмихващ се)
Публикувано25.06.01 19:26



Леле, како........ама ти да мъж ли я мислеше? :)) Как ти звучи жена прегърнала мъжа си и му спукала ребро? :) Че и се измъкнала безнаказано????
Толкоз по объркването......
А по казуса.... Ако пухчето е малко нежно създание, а въпросния влюбен колега е едър Боримечков....който много я обича....малко трудно ще е да се докаже умисъла в причиняването на вредите. Ми обича я, кво е виновен, че е по-силничък? :) Друг е въпроса дали тя му е позволила да я гушне, но ако не е това е друг състав!! Нали?
Поздрави!




Тема Re:нови [re: abettor]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано25.06.01 19:58



Мислих че е мъж, прегърнат от друг мъж, с оглед едни там нейни изказвания по разни клубове.
За престъпен състав не говорим, а за едно чисто и просто непозволено увреждане, за което тя пък най-малко може да бъде обвинена в съпричиняване.
Колегата Боримечков да ходи да прегръща така Чайна и Стефани, ако му стиска.



Тема Re: [re: kakata]  
Авторпyxчe (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 18:13



Ти направо ме уби с това изказване,ами нали аз ако бях мъж щях да му разкажа играта набързо и нямаше да се стигне до това,а нещо друго искам да те питам - при положение че никой няма да свидетелства в моя полза,за да не си загуби работата и по политически причини,каква е вероятноста да спечеля едно такова евентуално дело ,при положение че въпросния тип ме заплаши че щял да свика 3членна лекарска комисия /която да подкупи/ която щяла да докаже че това било стара травма.Не са ми ясни тези неща.А аз имам снимка ,а си извадих и мед от съдебно медицина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.