Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 18.04.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема HELP!нови  
АвторPetya (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 16:05



Здравейте, надявам се тук да намеря някой който да ми помогне. На 26 септември ми предстои изпит и все още не мога да намеря някой от темите. Темите, които ми трябват са:
1. Организиране на специални мероприятия от връзките с обществеността – службите: церемонии по откриване, приеми, конференции, изложби, кръгли маси.
2. Имидж и пътища за неговото формиране: същност, структура, функции. Имиджът на политика.
3. Планиране и провеждане на връзките с обществеността – кампании. Организиране, основни етапи на връзки с обществеността – кампаниите.
Ако някой разполога със статии, материали или въобще с някаква информация свързана по тези теми, много моля да изпрати на e-mail petinka_d@abv.bg
Предварително, благодаря!





Тема Re: HELP! [re: Petya]  
Авторex-colleague (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 21:15



малко ми е трудно да повярвам, че не можеш да намериш тези теми. Все пак са доста общи и са основни! За какъв изпит става дума все пак?
Книгите са доста големшки, ако няма да четеш за магистратура в СУ. Например: Специални събития - писана от американец (май не всичко ще ти върши работа, теория по-скоро няма). Мен ако питаш, за обща култура може да прочетеш "Бернайс - бащата на манипулацията" и естествено "Библията", както аз наричам ОГРОМНАТА книга, събрала доста теория за ПР-а и всички негови аспекти.
А що се отнася до Здр. райков - той има няколко броя книги, но аз лично не съм му фенка






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.