Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 16.04.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема bTV за втора път излъчва новини с единствена тема  
Автор davila (имитатор)
Публикувано01.04.05 20:10



Днес за втори път телевизия bTV излъчва централните си новини, посветени изцяло (в актуалната си обществна част) на една тема - здравословното състояние на папа Йоан Павел II. И това е заради възобновеното развитие на идеята за българска следа в атентата срещу него (според мен).

Причината да пусна темата в този клуб е, защото мисля, че е нагледен пример на ПР на България (може би на Външно министерство или направо на министър председателя) в мнгого необходим момент. Т.е. България се опитва още приживе на папата да покаже загриженост и уважение към него, за да не се случи човекът да умре и да остане сянката на съмнение за участие на България в похищението срещу папската инситуция.

Citius, altius, fortius


Тема Re: bTV за втора път излъчва новини с единствена теманови [re: davila]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 11:37



Ако е така - да действат по указания от МВнР и МС, то това е нагледен пример на гъзоблизане. Къде остана независимостта на медиите, а? Ами ако утре съотвената инстанция реши да си направи ПР на Симеон или на Паси, те какво - ще му посветят цял един ден ли? Сигурно. И що си мислиш, че на някой извън ведомството - поръчител и самата телевизия му пука какво показват те? Отдавна никой не вярва на бТВ. Каквото и да кажат. Както не ми пукаше, когато Гена разправяше за папата - рокаджия... А пък, ако са го направили без поръчка (което не ми се вярва), то те просто са си запълвали програмата... Щото и без това новините им са дъното на "жанъра". Тези на Нова са много по-готини и най-вече - по-информативни. Да не говорим за качествтото, което репортерските им екипи демонстрираха... А който искаше да гледа за папата - има си новинарски телевизии, е - не на български... Уважението към човека (според мен) не се демонстрира когато той умира, а доста преди това. Погледнене как се показва уважение - цяла Италия е залята с големи плакати с лика на папата и с краткия и доста красноречив текст "Един добър човек" - толкова, но стига. Пък бТВ е доказала, че не уважава никого... Нали така - пратете ни новината, пък ние ще дойдем, ще ви я "отснемем" и после ще гушнем хонорарите...
ПР-а бТВ си го представят като заекващи и полупияни говорители, които се чудят какво и кого да попитат...




Тема Re: bTV за втора път излъчва новини с единствена теманови [re: Mинaвaщ]  
Авторзaминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 15:41



аз от темата за папата не се впечатлих, но определено побеснях като видях, че биТиВи и Нова излъчваха пряко сваДбата на Камила и ЧарлЗЗЗЗЗЗЗ



Тема Re: bTV за втора път излъчва новини с единствена теманови [re: зaминaвaщ]  
Автор Amilia (Harry Potter)
Публикувано23.05.05 14:30



това за сватбата сериозно ли?
в нкоя друга държава освен в УК не се е излъчвало пряко
а да и по СНН
е тва ме накефи
не е ли лек ПР за монархия

Law makes everyone equal, but justice goes for the highest bidder
http://www.magicgate-bg.com



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.