Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 23.04.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Media Clippings  
АвторEly (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 23:53



Zdraveite, imam edna ogromna molba...
Imam za zadacha da prosledia kak e otrazeno niakakvo subitie v razlichnite medii i za tzelta triabva da napravia neshto narcheno Media Clippings...
Shte me "svetnete" li tochno kakvo e tova? V momenta vzemam edin PR class (US universitet) i vsichki ostanali studenti iavno znaiat za kakvo stava duma (povecherto ot tiah veche sa manageri) i smiatat da izpolzvat neshto narecheno lexis nexis. Namerih edin website koito zvuchi podobno no ne vijdam za kakvo tochno stava vupros... www.lexis-nexis.com

Molia pomognete... Kak se proslediava kak e otrazeno subitie v mediite? Za online - yasno... No inache...



Тема Re: Media Clippingsнови [re: Ely]  
Автор OГЪH (непознат)
Публикувано09.07.03 07:33



Az systo sym studentka, i neznam dokolko ste ti pomogna, no sled kato
razgledah lexis-nexis mi stana qsno kakwo da se naprawi i kakwo sa imali wpredwid kolegite ti.
Otidi na opciqta Pay by credit card sled towa si izberi otrazqwane na news w mediite, ima izbroeni edin kup westnici i spisaniq i dokolkoto shwanah si porychwash History ili tam kakwoto ti trqbwa, i struwa cqlata rabota $3.00 (tri dolara).



Тема Здравей!нови [re: Ely]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано09.07.03 09:55



Media clippings | Press clippings | Press cuttings| - изрезки от печата.

Всъщност - ти трябва да направиш Press book - подбор от изрезки, тематичен подбор на печата.

Явно имаш зададена тема.

Отиваш в

/Това е най-големият електронен масив за периодика./

Търсиш по ключова дума. /Не е лошо да зададеш и период на търсенето./

Търсиш по медии.

Плащаш.

/Естествено, можеш да потърсиш и в сайтовете на медиите./ За www.google.com изобщо не отварям дума./

Принтираш. /Правиш си Press book./

Или запазваш в електронен вид. Пъхаш ги в Microsoft PowerPoint /или в което си харесваш/.

Добавяш текстчета.

Та така...

Успех! :-)



Hannibal ad portas!

Редактирано от RG® на 09.07.03 09:58.



Тема Здравей!нови [re: RG®]  
Автор Persian Cat ()
Публикувано11.07.03 14:49



Здрасти и от мен,
погледнах го този сайт и наистина си го бива, стига да си ПР в Щатите, можеш да проверяваш само щатски вестници, списания и телевизии. Това което аз правя за да си направя Медия Клипинга е да влизам в страниците на весниците и списанията, естествено които имат интернет страници. Отделно за телевизиите и радиата моля за запис. Има журналисти, които могат да ти изпранят по факса статия, но те не са много, така че успех!!



Тема Re: Media Clippingsнови [re: Ely]  
Авторstudentka sy6to (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 23:08



Moje6 da polzva6 arhiva na Kapital ili Dnevnik, koito ot izvestno vreme mislia sy6to e platen.
Tova sy6to moje da ti svyr6i rabota doniakyde:)))
Uspeh!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.