Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 19.04.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: daite shansнови [re: M-вo]  
Авторkaмeфлaж (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 16:54



...кат си толкоз умен дай съвет вместо да критикуваш и оценяваш идеите на хората



Тема Re: daite shansнови [re: kaмeфлaж]  
Авторinsider (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 10:45



кат съм толкоз умен, дал съм
ко си го несхванал, с думи други ше ти го напиша
кат са прави хората, да им спорим ли?
ко още некой е видел критика, било и малка, в поста ми - не туй ми е била целта, попрощавайте ми словосъчетаването
да помогна исках само.

сполай.



Тема Хм-хмнови [re: lady_k]  
АвторAssencho (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 17:00



Колеги,

Що се правим на голямата работа не мога да разбера. Не е ли по-добре всеки от нас да се сети как във втори курс се е имал за солта на земята и си е мислил, че знае всичко и повече от професорите ... После всеки сам за себе си знае какво и как е преживял.

Иначе да се пробваш като стажант в някоя от многобройните ПР-агенции мисля, че е добър първоначален вариант ... Мен лично до момента никой не ми е искал дипломата, а нещата които съм правил.

Айде със здраве



Тема Re: daite shansнови [re: kaмeфлaж]  
АвторM-вo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 02:02



Доразвивам съвета,ако ти е нужно:
-Предлагаш си безплатно услугите на политическата партия и поработваш някой час на ден...
-През това време схващаш къде им е слабото място и правиш нужните контакти...
-Предлагаш това-онова като възможни решения.Важното е да направиш впечатление на можещ млад спец,готов да работи за тях.Важно е и на кого ще направиш впечатление.Едва ли някой знае повече от тебе...
-Поразпитваш в кое ведомство какво се отваря и така...



Тема хех:)нови [re: Assencho]  
Авторinsider (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 10:21



псолютно съгласувам ассенчо:)

втори курс...еххх...
не на земята, ми на земята, вселената и всичко останало си мислех че съм солта тогаз... хубаво време

сполай, че го споменуваш



Тема Re:Jena si !нови [re: insider]  
АвторJena (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 17:21



Жена си...като мен. Понякога е нужно толкова малко - малко грим, хубава прическа, нежна усмивка, подходящо облекло и най-вече блясък в очите. Поне така започнах аз. Повярвай ми - никак не е трудно, а понякога може да бъде и приятно. Зависи от шефа ти /бъдещият/. А професионалните неща ще ги научиш в последствие. Желая ти успех красавице...



Тема Re:Jena si !нови [re: Jena]  
АвторCoниk (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 13:21



Ей заради такива "жени" като тебе понякога ми се иска да си сменя пола :PPP Защото, кукло, ми е писнало в последните 5-6 години да доказвам на практика, че като съм хубавка съм и умна и си разбирам от работата.... Е, вече имам и опит, и стаж, и си личи отдалеч колко мога - само дето не съм толкова хубавка - за което не съжалявам!!! Щото и тази професия - като бг-родителката й - журналистиката, е пълна с крехки създания със замечателен поглед, които не правят разлика между ПР и реклама, и на които акъла се намира не в черепната кухина! (Не че е лошо това де, такива създания поддъжат жив пазара за кризисен ПР).
А колкото до лейди_к - миличка, последното нещо, което трябва да правиш, е да си използваш женските предимства при търсенето на работа - тогава по-добре се заеми с проституция - интелектуална такава можеш да практикуваш в много от българските медии, че и престижна работа се води! Много от съветите по-горе са качествени. А ако трябва да обобщя и моя: направи си списък с местата, на които би искала да работиш, напиши си едно хубаво CV, и пробвай!
За финал: "Едисън е направил 10000 опита, преди да открие електрическата крушка. Повечето хора се отказват още след първия опит. Затова има много обикновени хора и само един Едисън". Н.Хил
Айде късмет ти желая! Ако имаш и малко качества - ще успееш!



Тема Re:Jena si !нови [re: Coниk]  
Авторbili (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 15:16



Tz-Tz.. tolkova mnogo prazni prikazki, osobeno predposlednata..
Da si zena e predimstvo, no samo ako si po-umna i po-pich ot drugite - inache ste si badesh ednodnevka..
Istinata e samo edna-ne se otchaivai i ne se otkazvai!
Neka vi razkaza "moyata" istoria - az sam ot Varna i problemat s namiraneto na rabota tam e oste po-seriozen. Dokato sledvah ne prestavah da puskam CV-ta..navsyakade.Hilyadite intervuta, na koito sam hodila pone mi dadoha rutina i samouverenost. Nai-nakraya poluchih shans da zapochna v edna nikomu neizvestna PR agencia..v Sofia.Ne se zamislih i za mig. Samo za 1 god. nauchih 100 kratno poveceh otkolkoto za 5g sledvane; reshih da opitam i na dobra pozicia v darzavna agencia, kadeto sasto nauchih mnogo. Mezduvremenno se zapoznah s dosta hora i veche zapochnah da poluchavam "dopalnitelni"adachi , s koito veche moga da se izdarzam. Sega sam oste po-ambicirana i vyarvasta v sebe si.
Uspeh i vas!



Тема Just voincin' my opinionнови [re: lady_k]  
Автор Flint ()
Публикувано18.04.03 17:19



Извинете, но двете уни-та в БГ, които могат да претендират за "свястно"/до колко наистина е свястно е др. въпрос/ образование в областта на ПиаР-а са НБУ и УНСС. А те имат и славата /да не се обижда народа/ на машини за пари, а не на учебни заведения. Дори да иска да учи човек ПиаР у нас, представяйки СиВи-то си после, си бие автогол само с наличието на имената на НБУ и УНСС. Омагьосан кръг. Евентуален изход - направи бачилър /ма ти май го беше минала/ или мастър навън и стискай палци, въпреки че и това не е формула.
Пробелмът идва и от гилдията ви, която има странно развитие, да не казвам по-тежки думи.

Един заблуден изстрел може да те убие толкова сигурно, колкото и един точен.


Тема Na vnimanieto na Mr. FLint i Mr. Gevrekнови [re: Flint]  
Автор vanessa_in_love (sladuk)
Публикувано22.04.03 09:57



Kakvo shte kajete na zavurshilite filosofia v Alma Mater mladi chervenokosi filosofki?M?



Obicham da obicham!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.