Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 24.04.24 
Професионални
   >> PR
*Кратък преглед

Тема какво мислите  
АвторПackвил (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 17:09



какво мислите за педофилския скандал между Бол.бг и Битекс???
Поддържате ли мнението, че успяха да направят ПР от тази супер грозна тема с педофилския интернет сайт хостнат при Бол.
Каква е оценката ви за събитието???



Тема Re: какво мислитенови [re: Пackвил]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 09:26



абсолютно съм сигурна, че посещаемостта им се е увеличила многократно. историята е толкова грозна, че не ми се ще изобщо да я обсъждаме. най-много ме е яд на журналистите и редакторите в пресата и телевизиите, които незнам защо считат за абсолютно наложително да илюстрират репортажите си със снимки от сайтовете /като ги размазват или режат част от тях/! болни мозъци, които търсят евтина сензация... журналистиката не е в това да покажеш няколко фотоса и да раздуеш какво бил казал В.М. или адвокатът му с нежното име... нито един коментар не проникна в дълбочината на въпроса, не разнищи проблема както трябва, не се допита до експерти в областта /с изключение на експертите, които бяха организирали пресконференцията!! ама не е ли по-лесно да преповториш кво си чул на пресконференцията, отколкото да си напънеш сам мозъчето?!?/
анти-PR. това е моята оценка. нещо изкривено, извратено и долнопробно, което се лепва на бол.бг и въпреки, че в краткосрочен аспект предизвиква интерес към тях... надали рекламодателите ще искат да се асоциират с това име... след време...като осъзнаят нещата...



Тема Re: какво мислитенови [re: Heдoвoлнa]  
АвторПackвил (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 11:34



Има един много интересно-гаден момент в цялата работа. В борбата за пазарно надмощие две фирми запретнаха ръкави и решиха да докажат кой е по-по-най...., използвайки повод, по който няма никакви разногласия в обществото. Всички казват "Педофилията е отвратителна и следва да се заклейми". Но на фона на тази нагласа Бол вади дивиденти пък и Битекс донякъде. Според мен това е класически пример на черен ПР - вадим кирливите ризи на конкурента и се справяме с него.
Иначе си права... и аз мисля, че имиджа на Бол значително ще пострада накрая, независимо от изхода на делата, дето ще ги води Вени. Чудя се дали всички средства в ПР-а са позволени или чисто и просто става дума за морала на личностите, които го правят.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.