Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:37 23.04.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Novogodishnata programa na bTV  
АвторKakaana (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 21:52



beshe iznenadvashto dobra, a i qk Pr si napraviha, a kolegi?



Тема Re: Novogodishnata programa na bTVнови [re: Kakaana]  
АвторOmbudsman (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 16:43



Ne sam saglasna.
Programata beshe uzhasna, osobeno 4astta, vodena ot Robin Kafaliev.
Uzhasna vizia, zasneta predi desetina godini na VHS, predstavena v dekor sas skele, var i horosan. Neshtata, koito govoreshe biaha bezsmisleni i sku4ni.
Otnosno onazi reklama, kadeto se morfvat raznite vsi4ki li4ica, do kraja j me zaboliavat i vrata, i o4ite.
Mislia, 4e mnogo se izlozhiha.



Тема Re: Novogodishnata programa na bTVнови [re: Ombudsman]  
Авторtarantula (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 16:53



ombudsman o4ewidno nqma use6tane za swevestta, koqto se izly4i po bTV togawa. ili ne hareswa ni6t0 i mnenieto mu e izwinenie za towa!
za men bTV demonstriraha profesionalizym, kojto dosega ne bqhme wivdali, no za kojto bqhme u4ili i t. n.



Тема Re: Novogodishnata programa na bTVнови [re: tarantula]  
АвторПeнчo (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 16:36



С голямо закъснение ще се включа в темата. Мисля, че Обудс-там-квото-и-да-е (хм, по лесно бих си изписал Омбудсман) не е прав! Защото програмата беше наистина готина и знаете ли защо? Защото пуснаха по-работените неща към 20 ч. и то без претенция да запълнят всецяло потребностите на нашенци в Празничната Нощ, а шоуто на Слави беше много изпипано и/или обратното - разчитаха единствено на детското и невинно изпълнение, и то се получи!

а робин дори и не разбрах кога се е подвизавал.

Хм, мисля, че Слави трябва да ме почерпи, или да ме покани да работя за него...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.