Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 20.04.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема политически PR  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.01 13:08



според вас кой е най-добрия имидж мейкър на политик в България в момента /като оставим на страна безспорните успехи на Н. Терзиева в изграждане на образа на президента!/? не е ли политическия PR най-трудният и деликатният?



Тема Re: ами ако вземем в предвид...нови [re: Heдoвoлнa]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано16.05.01 14:10



... това, че Любо Дилов е ПР мен... и ако погледнем имиджа на Гергьовден в момента... мисля се натрапват някои изводи... :))

I'm out of coffee... snif...shif...


Тема Re: ами ако вземем в предвид...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано16.05.01 14:25



Да бе, право в ъгъла :))) Ако не фъфлеше толкова много Л.Дилов, а си мълчеше и не движеше със съмнителни "ероти-тел-бизнесмени" като Курумбашев, можеше и да има някой и друг % отгоре. Затова в провинцията ВМРО-членове предпочитат вече да гласуват за царя, ама нейсе ....



Тема Re: политически PRнови [re: Heдoвoлнa]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано16.05.01 14:27



Бихме могли да направим обратна номинация "Черна капинка" за PR в политиката. Аз предлагам - Лиана Панделиева в ролята на истеричната PR на лявата коалиция :))))



Тема Re: политически PRнови [re: -]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.01 14:46



все ми се струва, че кандидатите за "черни капънки" са неизброими и п своему забавни, но е по-ценно да говорим за добрите!



Тема Е, като изключим говорния дефект...нови [re: -]  
Автор Meдapko (сънчо)
Публикувано16.05.01 18:55



...останалото са политически решения, които като оставим настрана, може да се каже, че P.R.-а на Гергьовден в момента е най-силен.

Все пак Царя получи безплатен и в повечето случаи независещ от него P.R.

This cold war just got hot!


Тема Право в десятката!!!нови [re: -]  
Автор Meдapko (сънчо)
Публикувано16.05.01 18:57



Въпреки, че Недялко Йорданов е още по-фрапантен случай...

This cold war just got hot!


Тема Re: Право в десятката!!!нови [re: Meдapko]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 09:34



все си мисля, че ако Царя имаше един що-годе сносен PR щеше да удари "право в десятката", но сега ми се струва доста случайно и хаотично изграждането на образа му в публичното пространство /всещност е много интересно, наподобява фолклорните представи - всички знаят, че са фикция, но им харесва да вярват в нея, защото изглежда красива/



Тема Точно тази дума - "фолклор" използвах...нови [re: Heдoвoлнa]  
Автор Meдapko (сънчо)
Публикувано17.05.01 13:06



...тази сутрин като си говорих с един колега за P.R. и въобще имиджа на Царя. Той човека, ако се беше хванал с истински експерт наистина нямаше да е толкова хаотично присъствието му. То това в началото беше въпреки Цветелинка и Емчо Кошлуков...

This cold war just got hot!


Тема Re: Точно тази дума - "фолклор" използвах...нови [re: Meдapko]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 09:37



Сега вече няма да му берем кахъра на Царя - напълни си листите с журналистки /и с една манекено-журналистка, де/... от това по-добър PR накъде?!?
ако не друго със сигурност само негови момичета ще печелят конкурсите "Мис Депутатка" ха-ха... това - в непрекъснато стесняващия се кръг на шегата



Тема Re: политически PRнови [re: Heдoвoлнa]  
Автор Fink (непознат )
Публикувано30.05.01 10:40



Извинете, имам уточняващ въпрос:
Последните събития доста ме затрудниха да си направя списък на политиците в България (то пък бива лаици и простотии, но все пак...). Та въпросчето ми е: Може ли да да има PR на нещо, което го няма?
Щото вече почвам да мисля, че някои PR-ве са по-добри политици от "босите" си босове...



Тема Re: политически PRнови [re: Fink]  
Автор no_future (пътник)
Публикувано30.05.01 10:44



hehe Ami nali twa e PR be man ot nisho nesho




Тема Re: политически PRнови [re: Heдoвoлнa]  
Авторvictors (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 16:15



Ако имидж-мейкърът е наистина добър, то ние едва ли ще разберем кой точно е той. Ставаме свидетели на успехите на един или друг политик, но можем и да не разберем, кой го съветва за поведението му. И тогава той наистина е добър. Случаят с Нери Терзиева е подобен. Въпреки че всички знаят за нея, тя не е в светлината на прожекторите.
А по принцип - все още няма опит и традиция в политическия PR. Онези, които искат да се занимават с това, трябва да трупат знания и опит някаде извън България.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.