Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 20.05.24 
Автомобили
   >> Porsche
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Според вас...нови  
АвторKa1oian (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 19:23



На скоро се сдобих с 924s и от Порше клуба в Германия научих че мога да закупя части и да ъпгрейди и колата да стане 924 Carrera GT. Обаче не сам сигурен дали е изгодно на двигател на 15 години да се слагат толква екстремни части. От клуба ми казаха че има някаква вероятност цилиндровият блок да не издържи....но става дума за 924 Carrera GT.
Според вас струва ли си риска като се има предвит че и парите не са малко.



Тема Re: Според вас...нови [re: Ka1oian]  
АвторVarvar (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 22:23



Извинявай че няма да отговоря, знам че се нядяваш на друг отговор,но понеже съм се навил тази пролет и аз(дай боже) да си купя такова може ли да споделиш за колко пари го купи,нормална цена ли е, внесе ти го някой или тук го намери- разбираш ли разни такива неща, какво най-вече му гледа при огледа и тн.



Тема Re: Според вас... [re: Ka1oian]  
Авторkart (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 00:12



хехе ... ти ме замисли сериозно! Доколкото знам (а все пак имам 924S) двигателя на 924S/944 и двигателя на 924 Carrera GT (двулитров от 924 Turbo - т.нар. модел 931, плюс още нещо май) нямат нищо общо и не се сещам за какъв ъпгрейд на двигателя със смяна на части става дума (освен ако не предлагат да се смени целия :-)

Това, което съм срещал са:
1. Чип-тунинг на двигателя на 924S до около 170-180 кс, за който казват че е безобиден - все пак (пак според скромните ми познания) блока на 924S/944 е половината на V8 на 928 и някои модификации на 944 - S и Turbo са с по 200 и повече к.с.
2. Визуален тунинг 924 Carrera GT за всякакви 924 - пластмаси за задните калници, въздухозаборници, маски и т.н. - въпрос на вкус и пари :-)

Та с две думи на въпроса ти - не знам. Но ще ми е интересно да ме държиш в течение на проекта. Успех!



Тема Re: Според вас...нови [re: Ka1oian]  
Авторalpine (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 01:43



6to ne mu sloji6 edno turbo?
na moito jivot i zdrave sled lqtoto nqkude mislq da mu zabiq edin ohluv na 0.5-0.6 ....



Тема Re: Според вас...нови [re: Ka1oian]  
Автор stichyy (непознат )
Публикувано25.01.07 21:11



izviniavai che shte te razochrovam no 924 niama nishto obshto s porshe osvem emblemeta .

te sa s WV dvigateli i triabva da go abgreitvash s takiva chasti. ako dvigateliat e nikesilov ( v koeto se samniavam ) darji na takiva raboti .

ako moga da pomogna s neshto skipeto mi e STICHYY3148



Тема Re: Според вас...нови [re: Ka1oian]  
Автор Lora_Flora (позната съседка)
Публикувано29.01.07 17:15









Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.