Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 19.05.24 
Автомобили
   >> Porsche
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема nikoy nyama da ni svar6i rabotata:na rabota  
Авторporsche (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 11:27



kolegi ako iskame edin den da stignem do osnovavaneto na klub mislya 4e tryabva parvo da se napravi s vremeto statistika.zatova predlagam da zapo4nem do pryakora da izpisvame i grada i modela na PORSCHETO-???.taka inderektno se zapoznavame,pak day boje da stignem i do telefonite.kakto pisah v otgovora na M niyamam ni6to protiv ako moga i da pomogna.tazi rabota 4aka vsi4ki nas.
neka sam parvi:pryakor-PORSCHE,model PORSCHE 924,grad BURGAS



Тема Re: nikoy nyama da ni svar6i rabotata:na rabotaнови [re: porsche]  
АвторREX (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 19:10



Tyrsq si Porsche 924 do 1500lv. namerix edno,no prodajbata se prekusna po vina na purviqt sobstvenik,sega tyrsq drygo,ako moje nqkoi da mi pomogne????



Тема Re: nikoy nyama da ni svar6i rabotata:na rabotaнови [re: porsche]  
АвторPLL (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 19:57



Здравей Porsche, и аз съм от бургас и съм фен на марката.Искаш ли да се видим някой път за по една бира?




Тема Re: nikoy nyama da ni svar6i rabotata:na rabotaнови [re: PLL]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано26.12.05 20:14



Zdraveite,
Ot dosta vreme ne sam pisal tuk v tozi forum!!!
Az sam ot burgas i ot dosta vreme porshetata sa mi slabost. Osobeno Porsche 944 S2 i Porsche 968 CS. Drugi lubimi modeli sa mi Porsche 911 (964 i 993, a sega i 997, 996RS) i estestveno Carrera GT.
Interesuvam se ot Porsche 924, zashtoto to e moje bi edinstvenoto koeto moga da si pozvolq, no me spira edinstveno nabavqneto na 4asti i lipsata na dobri maistori.
Interesuva me v Burgas kak se namirat rezervni 4asti za tozi avtomobil i ima li maistori koito izobshto da razbirat ot 924.

Nik V





Тема Re: nikoy nyama da ni svar6i rabotata:na rabotaнови [re: porsche]  
Авторkart (Нерегистриран)
Публикувано27.12.05 12:37



Има ли друг форум за Порше в България?



Тема otgovorнови [re: PLL]  
Авторporsche b-s (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 13:03



izvini me 4e ti pi6a s zakasnenie no nyamah jica.6to se otnasya za birata i na men mi e lubimo pitie.samo kaji koga.nay dobre nyakoq sabota.adresa mi e www.porsche@dir.bg




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.