Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 10.05.24 
Автомобили
   >> Porsche
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема PORSCHE ili Ferrariнови  
АвторNONAME (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 23:08



<b><h1><i>Porsche или Ferrari това е въпросът? Koйто знае да каже.</i></h1></b>



Тема Re: PORSCHE ili Ferrariнови [re: NONAME]  
Автор karl_kani_ (минаващ)
Публикувано09.08.04 19:48



maserati

crazy 20'' Veilside wheel on 350z!

Тема Re: PORSCHE ili Ferrariнови [re: NONAME]  
АвторVAG (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 16:33



niama otgovor priatel......
...da trugne6 da ubejdava6 ferarrist v predimstvata na porshe e vse edno da otide6 na Gerena i da razmiatkva6 6al na CSKA..i obratno....i dvete koli si imat istoria i nepodrajaem harakter, taka 4eeeee.......



Тема Re: PORSCHE ili Ferrariнови [re: NONAME]  
АвторИлиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.08.04 19:45



Изобщо не знам как може да съществува такъв въпрос? Естествено, че Порше! Има ли база за сравнение? Ферари може да са наистина готини спортни коли, но Порше са с 2 класи над тях! Стане ли въпрос за спортна кола, се има предвид Порше! Германците умеят повече да правят коли от италянците, нямам предвид опел и форд, защото онова не са коли! Поршето е истинската кола!



Тема Re: PORSCHE ili Ferrariнови [re: Илиaн]  
АвторNONAME (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 14:43



Илиане виждам че си фенче на порше ,но въпроса се отнася предимно за порше или ферари .Недей намесва форд и опел ,защото американските фордове са 1 от най перфектите коли,а най бързия форд(Shelby Cobra)може да разгроми и Carrera Gt ,а за опелите си нямаш и представа колко са напреднали ,а доколкото се отнася за издънките на немците това е VW,всички други немски коли са добри !



Тема Re: PORSCHE ili Ferrariнови [re: NONAME]  
Автор karl_kani_ (минаващ)
Публикувано01.09.04 19:26



Shelby Cobra e nesumneno edin mitichen i legerdaren avtomobil, koito po simpatii v usa otstupva moje bi samo na mustang i corvette,NO ne moje da bie carrera GT

crazy 20'' Veilside wheel on 350z!

Тема Re: PORSCHE ili Ferrariнови [re: NONAME]  
АвторNONAME (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 03:11



vsushtons moje da q bie ,moje da ne q mine s mnogo no sas sigurnost shte q izpapka porvqrvai mi .Ne znam za koq Cobra si mislish ti ,za6toto az ti govorq za nai novata.Ama shte q bie sas sigurnost povqrvai



Тема Re: PORSCHE ili Ferrari [re: NONAME]  
АвторViper (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 22:09



A legendata Viper kyde zabravihme :)



Тема Re: PORSCHE ili Ferrariнови [re: Viper]  
Автор Maниak (абсолютен)
Публикувано07.04.05 21:05



Първо на първо новата Кобра няма нищо общо със старата, което ще рече че старата е 100 пъти по-хубава и по-яка като кола. Не казвам че е лоша, но старата повече ми харесва. А ако сравняваш новия Форд Кобра, защото не е шелби, с Каррера ГТ, единственото нещо което има в повече е може би било torque, но според мен Карерата ускорява по-бързо и ще си подмине Форда...

Иначе по темата няма да дам мнение защото съм фен и на двете марки

Не оценявай хората преди да си ги опознал!


Тема Re: PORSCHE ili Ferrariнови [re: NONAME]  
Автор Catalizator (академик)
Публикувано14.04.05 20:18



Aston Martin

May God have mercy upon my enemies, because I won't.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.