Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 28.04.24 
Автомобили
   >> Porsche
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Porsche Diesel?нови  
АвторCarrera GT (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 23:52



Абе пичове, направо ми се дорева като прочетох в Auto Bild, че от 2005г Порше сте слагат дизел на Каиена...))))
И при това сте го взимат от VW или от Audi...
Пълен ужасссссссссссс...)))))



Тема Re: Porsche Diesel?нови [re: Carrera GT]  
Автор4O5Mi16 (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 14:26



Ще се получи един доста скъп и луксозен трактор. Колко ще струва да му вържеш един плуг отзад и да ходиш да ореш по нивите?



Тема Neeeeeeeeeeeeeeeнови [re: 4O5Mi16]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 21:23



Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Parvo toja SUV i sled tova diesel na PORSCHE. Osaznaite se be hora. Diesela se ochakva da izmesti benzinovija dvigatel, no prosto diesel na Porsche ne varvi njakaksi.





Тема Re: Porsche Diesel?нови [re: Carrera GT]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано16.08.03 00:22



Не ми се вярва, това по скоро е някакъв слух.



Тема Re: Porsche Diesel?нови [re: VinsVega]  
АвторCarrera GT (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 12:05



И на мен ми се иска да е слух, но е пуснат от Венделин Видекинг и е разпространен от Auto Bild...



Тема Re: Porsche Diesel?нови [re: Carrera GT]  
АвторTube (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 22:23



И защо сте толкова разочаровани?Кайена доколкото си спомням беше някакъв ван а от такъв автомобил едва ли можеш да очакваш да бъде в същото време спортист.Ако това ще го направи по евтин, икономичен и т.н. какво лошо има да му сложат дизел на Ауди?
Ако искаш бързо порше има и такива нали?:-)
Кеф ти риба кеф ти паламуд



Тема Re: Porsche Diesel? [re: Tube]  
АвторT-Rex (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 21:04



Napulno sum saglasen s Tube. Nqma ni6to lo6o takava legendarna marka kato Porsche da proizvejda avtomobili koito pazara jelae. Dori trqbva (spored men) da si raz6iri proizvodstvenata gama sus kombi, golqmo kupe GT (koeto mai ve4e i bez drugo se planira) i ne6to malko kolkoto Golf da kajem. Razbira se vsi4ki da sa sus sportni naklonnosti, no i slabi modeli da ima nqma da sa za izhvurlqne.
Drugoto koeto e 4e kolkoto pove4e modeli ima, tolkova pove4e prihodi 6te ima i markata a ot tam i po-golqma guvkavost za proizvodstvo na sportni ludnici :)))



Тема Re: Porsche Diesel?нови [re: T-Rex]  
Автор nuCT (MisTa nuCT)
Публикувано21.09.03 16:20



diesel na porsche mi zvuchi kato magare sas spoileri


Позирай, но помни, че нямаш стил!

Тема Re: Porsche Diesel?нови [re: nuCT]  
АвторCarrera GT (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 17:57



Idejta mi beshe, 4e edva li ima klient na Porsche, kojto ima kintite da si pozvoli tazi marka, no nqma pari da doplati razlikata mejdu benzina i dizela-demek okolo 20st. balgarski pari na litar::)))))
A za Porsche ot klasata na Golf mi e obidno da govorj.........



Тема Re: Porsche Diesel?нови [re: Carrera GT]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 20:52



Az ne sam saglasen s mnenieto che e dobre Porsche da proizvejdat kombita, prostotii ot roda na dalbokomrazenia ot men Golf ili podobni SUV-ove kato Cayenne.
Za model GT kato naslednik na 928 sam napalno saglasen. No razberete che na Golf ili podoben avtomobil da mu slojish dvigatel ako shte i ot 500 k.s. da e i da uskorjava za po-malko ot 5 sec. do 100 nikoga takav avtomobil njama da moje da se nareche sporten. Prosto zashtoto njama dizain i vid na sporten avtomobil. Da ne govorim pak za model ot t.n. kombita. Basi porsche da pravjat kombi. Tova e obidno ve hora.
E razbira se tova si e lichno moe mnenie i ne iskam da oborvam nikogo.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.