Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 01.06.24 
Автомобили
   >> Porsche
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ПРЕДИ И СЕГА!  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано08.05.03 15:23



Ето малко снимки на моето Porsche 924 във вида в който го купих /с изключене на джантите, които купих по-късно/ и във вида в който е днеска













Един мой приятел все казваше, че "от свинята лебед не савало" но мисля, че му доказах обратното!
И още нещо!!!: МЛАДА ЖЕНА И СТАРА КОЛА ИСКАТ МНОГО ПАРА!

Редактирано от VinsVega на 08.05.03 15:47.



Тема Re: ПРЕДИ И СЕГА!+нови [re: VinsVega]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано08.05.03 15:53



Ето още малко снимки от преди



Редактирано от VinsVega на 08.05.03 19:58.



Тема Re: ПРЕДИ И СЕГА!нови [re: VinsVega]  
Авторa9O (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 22:21



Bravo VinsVega!
goliama rabota si swyrshil. Wsystnost dokolkoto razbiram si mu sglobiawal dwigatel, taka li? Ako ne e tajna - za kolko go kupi i kolko si inwestiral do tuk?



Тема Re: ПРЕДИ И СЕГА!нови [re: VinsVega]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано13.05.03 03:46



Като видях снимките,мога да кажа само едно нещо = поздравявам те,за товакоято си свършил! Винаги се кефя на интусеасти като тебе!



Тема Re: ПРЕДИ И СЕГА!нови [re: a9O]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано19.05.03 11:27



Не знам колко точно съм "инвестирал" в тази кола, защото съм го правил малко по-малко в продължение на 3 години.
Мога да кажа само, че съм си избрал скъпо хоби



Тема Re: ПРЕДИ И СЕГА!нови [re: TheDrill]  
Автор911(993)bi Turbo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 15:10



Браво - страхотна работа!Така изглежда страхотна 924ката!Браво и за труда,който си вложил.Интересува ме обаче как е двигателя??Дай малко инфо - смисъл дали си пипал нещо по него и настоящата мощност?



Тема Re: ПРЕДИ И СЕГА!нови [re: 911(993)bi Turbo]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано22.05.03 18:15



Двигателят е изцяло рециклиран. Промените които съм направил, са:
- по големи клапани
- разпределителен вал с по-ниски гърбици
- по-бързи пружини за клапани
колата определено е доста по-мощна от преди, но нямам идея точно колко коня е в момента.
Само веднъж за да я пробвам се състезавах с едно BMW 320 купе /150 коня/ и го отрязах като на майтап.



Тема Re: ПРЕДИ И СЕГА!нови [re: VinsVega]  
Автор911(993)bi Turbo (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 13:59



Ехаа Браво!!!Само така!Писна ми да ми разправят как разни наточени резачки(VW особенно и др. японски боклуци) биели Порше - да да друг път!А аз като фен на Порше(специално Турбо сериите от 93 и 95г.) мога само да поздравя!Keep this way................



Тема Дай наистина малко повече инфо...нови [re: VinsVega]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано27.05.03 16:43



щото съм намерил в един заден двор едно такова дето изглежда точно като твоето в началото, даже малко по-зле..
Интересно ми е за колко мога да го съживя..
Какъв му е двигателя оригинален? дай някакви данни. Че да се знае като се пипне докъде ще я докараме.
дай и някакво кю, че тук ще стане говорилня така :))
ето мойто - 26081580



Тема Re: Дай наистина малко повече инфо...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано07.06.03 15:09



Не мога да ти дам прогноза колко ще тябва да вложиш в Поршето което си видял, защото сумата зависи от техническото състояние на колата. Ако питаш мене купи по-скъпа но по-запазена 924-ка. Ще ти излезе поне два-пъти по евтино отколкото ако купиш някоя развалина. Частите са доста скъпи!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.