Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 03.06.24 
Автомобили
   >> Porsche
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Още един съмишленик(увеличаваме се)нови  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано04.08.02 13:57



Така......и аз много си падам по тези PORSCHE-та 924/944/S/S2/Turbo и бих си купил едно 944S само,че всички ми викат,че съм луд(не обръщам внимание)по принцип обичам редките модели,защото искам да бъда различен,а с едно такова PORSCHE ще бъде точно така.Обаче малко ме е страх да си купя!Доста скъпичка поддръжка се очертава(говоря за Porsche-мотор)
Разгледах офертите в

и намерих една колица ,която ми взе ъкъла
PORSCHE 944 II Targa 2.7 165ps
Автоматик,Климатик,ел.стъкла/огл./таван/седалки,17"джанти(жестоки) спортно окачване,87год.............цена 3.500 Евро
Човекът има и страничка посетете я!

Има доста снимки информация и дори дефектите!!!!!

Надявам се,че ще станеме приятели(пишете по често)

С пожелание за много безаварийни километри


AUDI-Vorsprung durch Technik

Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 17:57



Kolata izglejda dosta dobre i otvan i otvatre. No na men lichno ne mi haresva che e s avtomatichna skorostna kutija. Prosto ne sam pochitatel na koli s takava skorostna kutija.
Evala che ignorirash vsichki i iskash da si kupish Porsche. I az iskam mnogo no pone sega njamam finansovata vazmojnost.
I az predi bjah s vpechatlenieto che Porscheto ima dosta skapa poddrajka no VinsVega mi dokaza che tova ne e tochno taka. E tova vse pak e Porsche pak bilo to i model 924 ili 944.
Tova e ot men zasega.

Bye

Nik V -------- http://undergroundcars.hit.bg ------- Nik V



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: Nik V]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано04.08.02 21:36



Колата е много добра наистина
Карал ли си автоматик? Питам,защото и аз не харесвах автоматици но един ден един познат ми даде да покарам Ford Orion Automatic и много ми хареса-голям кеф беше и от тогава много искам да имам кола с автоматични скорости (но да е лимузина) Тук съм съгласен с теб на спортна кола май не и отива автоматик.
А по въпроса за цените на частите четох тук във форума "ценовата листа" на VinsVega тя се отнасяше за мотор идентичен с Ауди но тук този е оригинален и незнам ,дано VinsVega се включи по въпроса.
Първата ми кола беше VW Scirocco GTX 16V купих го от Горубляне през 98' и от тогава разбрах,че имам спортна кръв(не съм почитател на високите скорости просто ми харесват ниски,мощни,ревящи и с бетонно окачване машинки)та Сирокото(най-евтиният спортен автомобил)нищом,че си беше уж народна кола повечето части бяха с поръчка и излизаха дебели.
Преди 3 години си купих Ауди 100 2.6 V6 и въпреки,че е наистина(от собствен опит)много добра кола,някак си я няма индивидуалната тръпка(Аудито си е тузарска кола) ,удоволствието нещо да си доискусориш и направиш по свой вкус както и като минеш по улицата младите да цъкат и да се маят що за "животно" е това.
Добре,че намерих този клуб,защото посвикнах с обикновените коли и почти си бях изгубил спортния хъс.

PORSCHE-a дано!

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано04.08.02 21:52



944 super e! Kato poglednah saita koito si posochil, moga da ti kaja che 944 s tozi vid spoileti e ot pyrwata seria 944. Taka che kolata ne e purva mladost. Ako mi dadesh nomer na shasi shte moga napravo da ti dam data na proizvodstvo. Dvigatelia e sushtiq kato na 924S (2,5; 4 cilindyra; 170 konia). 924S e po-barza ot 944 poradi po-dobrata aerodinamika!
Castite za dvigatelq i spirachkite na 944 sa po-skapi ot tezi na 924, a za vsicki ostanali sa ednakvi. Chesto sreshtan defekt pri rannite 944 e slab kolianov val. znam 4 koli sas schupen takuv.
ko moga da ti dam niakakuv sawet saberi 12-15000 lv. i si kupi ot poslednata seria 944 S2 , a za oshte 3-4000 ot gore moje i da e TURBO 275 konia!



Тема Re: avtomatikнови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано04.08.02 22:00



Sportna kola avtomatik????? Moliatri se, tova e niakakva shega!!! Sportni koli avtomatici se proizwejdat, za da mogat tarikatite da gi podariavart na mackite si. No kogoto i da pitash istinskia adrenalin si e ruchkata!!!



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: VinsVega]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано04.08.02 22:25



Е чакай,чакай как се събират тези пари
Възможностите ми се ограничават до това да си продам Аудито за 9000лв. и да си добавя 1000-2000 макс.Другата възможност е като почна да работя да изтегля заем(5000) ама ще стане доста сложно.А тези "зверове" дето ги изреждаш не са ми по силите.Ще съм доволен и на Porsche с Аudi мотор.
Даже знам едно 944 в България ама не е с това табло но е с новата предница на S2 с 2.0 на Audi(115кс..) и с газова уредба скоро го срещнах в един сервиз и човека го продаваше за 1900$
А S2 3.0 Cabrio 91'(всички екстри) се продаваше до скоро за 11 000лв. ама ми се струва доста съмнително.
Какво ще кажете за горе споменатото от България

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано04.08.02 22:32



Ako si navit dori na 924, OK! No drja da ti kaja che kakvoto i da vzemesh (ot 1500 do 4500lv.) shte triabva da si gotov za oshte dosta razhodi sled tova. Po dobre ne si prodavai AUdito, a saberi 2-3 bona i si vzemi edno 924, koeto malko-pomalko za okolo godina shte go stegnesh. 924 niama da ti vurshi rabota kato audito. 924 e super kato kola za subota i nedelia, kakto i za petuk vecher.



Тема Re: avtomatikнови [re: VinsVega]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 22:35



E az ne sam karal avtomatik, no po printsip ne go haresvam izobshto. Parvo zashtoto ja njama trapkata ot shofiraneto i vtoro izglejda mi sjakash mnogo se forsira dvigatelja a ne varvi barzo. A sashto i uskorenieto e po losho. A za sportna kola kato Porsche prosto ne i otiva. E tova si e lichno moe mnenie.

Nik V ------ http://undergroundcars.hit.bg ------ Nik V



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: VinsVega]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 22:42



VinsVega da te pitam neshto. Ako se vzeme edno takova Porsche 924 s 2.0 dvigatel koi sa mu nai slabite mesta, za koito trjabva da se sledi nai mnogo pri pokupkata. Koi sa nai-chesto sreshtanite defekti. Govorja za tezi koli koito struvat ot 1500 - 4500 lv.

Nik V ------ http://undergroundcars.hit.bg ------ Nik V



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: Nik V]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано04.08.02 22:56



Виж http://www.porsche.dabsol.co.uk/buy924.html там доста добре е обяснено какво трябва да се гледа при покупката на 924




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.