Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 29.06.24 
Автомобили
   >> Porsche
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Още един съмишленик(увеличаваме се)  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано04.08.02 13:57



Така......и аз много си падам по тези PORSCHE-та 924/944/S/S2/Turbo и бих си купил едно 944S само,че всички ми викат,че съм луд(не обръщам внимание)по принцип обичам редките модели,защото искам да бъда различен,а с едно такова PORSCHE ще бъде точно така.Обаче малко ме е страх да си купя!Доста скъпичка поддръжка се очертава(говоря за Porsche-мотор)
Разгледах офертите в

и намерих една колица ,която ми взе ъкъла
PORSCHE 944 II Targa 2.7 165ps
Автоматик,Климатик,ел.стъкла/огл./таван/седалки,17"джанти(жестоки) спортно окачване,87год.............цена 3.500 Евро
Човекът има и страничка посетете я!

Има доста снимки информация и дори дефектите!!!!!

Надявам се,че ще станеме приятели(пишете по често)

С пожелание за много безаварийни километри


AUDI-Vorsprung durch Technik

Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 17:57



Kolata izglejda dosta dobre i otvan i otvatre. No na men lichno ne mi haresva che e s avtomatichna skorostna kutija. Prosto ne sam pochitatel na koli s takava skorostna kutija.
Evala che ignorirash vsichki i iskash da si kupish Porsche. I az iskam mnogo no pone sega njamam finansovata vazmojnost.
I az predi bjah s vpechatlenieto che Porscheto ima dosta skapa poddrajka no VinsVega mi dokaza che tova ne e tochno taka. E tova vse pak e Porsche pak bilo to i model 924 ili 944.
Tova e ot men zasega.

Bye

Nik V -------- http://undergroundcars.hit.bg ------- Nik V



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: Nik V]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано04.08.02 21:36



Колата е много добра наистина
Карал ли си автоматик? Питам,защото и аз не харесвах автоматици но един ден един познат ми даде да покарам Ford Orion Automatic и много ми хареса-голям кеф беше и от тогава много искам да имам кола с автоматични скорости (но да е лимузина) Тук съм съгласен с теб на спортна кола май не и отива автоматик.
А по въпроса за цените на частите четох тук във форума "ценовата листа" на VinsVega тя се отнасяше за мотор идентичен с Ауди но тук този е оригинален и незнам ,дано VinsVega се включи по въпроса.
Първата ми кола беше VW Scirocco GTX 16V купих го от Горубляне през 98' и от тогава разбрах,че имам спортна кръв(не съм почитател на високите скорости просто ми харесват ниски,мощни,ревящи и с бетонно окачване машинки)та Сирокото(най-евтиният спортен автомобил)нищом,че си беше уж народна кола повечето части бяха с поръчка и излизаха дебели.
Преди 3 години си купих Ауди 100 2.6 V6 и въпреки,че е наистина(от собствен опит)много добра кола,някак си я няма индивидуалната тръпка(Аудито си е тузарска кола) ,удоволствието нещо да си доискусориш и направиш по свой вкус както и като минеш по улицата младите да цъкат и да се маят що за "животно" е това.
Добре,че намерих този клуб,защото посвикнах с обикновените коли и почти си бях изгубил спортния хъс.

PORSCHE-a дано!

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано04.08.02 21:52



944 super e! Kato poglednah saita koito si posochil, moga da ti kaja che 944 s tozi vid spoileti e ot pyrwata seria 944. Taka che kolata ne e purva mladost. Ako mi dadesh nomer na shasi shte moga napravo da ti dam data na proizvodstvo. Dvigatelia e sushtiq kato na 924S (2,5; 4 cilindyra; 170 konia). 924S e po-barza ot 944 poradi po-dobrata aerodinamika!
Castite za dvigatelq i spirachkite na 944 sa po-skapi ot tezi na 924, a za vsicki ostanali sa ednakvi. Chesto sreshtan defekt pri rannite 944 e slab kolianov val. znam 4 koli sas schupen takuv.
ko moga da ti dam niakakuv sawet saberi 12-15000 lv. i si kupi ot poslednata seria 944 S2 , a za oshte 3-4000 ot gore moje i da e TURBO 275 konia!



Тема Re: avtomatikнови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано04.08.02 22:00



Sportna kola avtomatik????? Moliatri se, tova e niakakva shega!!! Sportni koli avtomatici se proizwejdat, za da mogat tarikatite da gi podariavart na mackite si. No kogoto i da pitash istinskia adrenalin si e ruchkata!!!



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: VinsVega]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано04.08.02 22:25



Е чакай,чакай как се събират тези пари
Възможностите ми се ограничават до това да си продам Аудито за 9000лв. и да си добавя 1000-2000 макс.Другата възможност е като почна да работя да изтегля заем(5000) ама ще стане доста сложно.А тези "зверове" дето ги изреждаш не са ми по силите.Ще съм доволен и на Porsche с Аudi мотор.
Даже знам едно 944 в България ама не е с това табло но е с новата предница на S2 с 2.0 на Audi(115кс..) и с газова уредба скоро го срещнах в един сервиз и човека го продаваше за 1900$
А S2 3.0 Cabrio 91'(всички екстри) се продаваше до скоро за 11 000лв. ама ми се струва доста съмнително.
Какво ще кажете за горе споменатото от България

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано04.08.02 22:32



Ako si navit dori na 924, OK! No drja da ti kaja che kakvoto i da vzemesh (ot 1500 do 4500lv.) shte triabva da si gotov za oshte dosta razhodi sled tova. Po dobre ne si prodavai AUdito, a saberi 2-3 bona i si vzemi edno 924, koeto malko-pomalko za okolo godina shte go stegnesh. 924 niama da ti vurshi rabota kato audito. 924 e super kato kola za subota i nedelia, kakto i za petuk vecher.



Тема Re: avtomatikнови [re: VinsVega]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 22:35



E az ne sam karal avtomatik, no po printsip ne go haresvam izobshto. Parvo zashtoto ja njama trapkata ot shofiraneto i vtoro izglejda mi sjakash mnogo se forsira dvigatelja a ne varvi barzo. A sashto i uskorenieto e po losho. A za sportna kola kato Porsche prosto ne i otiva. E tova si e lichno moe mnenie.

Nik V ------ http://undergroundcars.hit.bg ------ Nik V



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: VinsVega]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 22:42



VinsVega da te pitam neshto. Ako se vzeme edno takova Porsche 924 s 2.0 dvigatel koi sa mu nai slabite mesta, za koito trjabva da se sledi nai mnogo pri pokupkata. Koi sa nai-chesto sreshtanite defekti. Govorja za tezi koli koito struvat ot 1500 - 4500 lv.

Nik V ------ http://undergroundcars.hit.bg ------ Nik V



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: Nik V]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано04.08.02 22:56



Виж http://www.porsche.dabsol.co.uk/buy924.html там доста добре е обяснено какво трябва да се гледа при покупката на 924



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: Nik V]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано04.08.02 22:56



Приятели искате ли да си направиме една среща ако сте от София(на по биричка) и да обсъдиме покупката на Porsche.
Аз лично много бих искал да видя 924 на VinsVega разбира се ако той иска.Какво ще кажете по въпроса?

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 23:08



E tova e mnogo dobra ideja, no za sajalenie ne sam ot Sofia, a ot Burgas. Jalko che njama da moga da doida, no kakvo da se pravi.
Blagodarja na VinsVega za saita.

Nik V ------- http://undergroundcars.hit.bg ------- Nik V



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано04.08.02 23:11



ОК, Даже аз отдавна искам да направя един CLUB 924

От София съм



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: VinsVega]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 23:14



Ei za klub i az sam saglasen.



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: Nik V]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано04.08.02 23:37



Абе само трима ли ще сме?
VinsVega като се срещеме да се опитам ли да се свържа с собственика на това Порше за 1900$ за да го видиш знам,че ще трябват допълнителни капиталовложения но може и да си заслужава(външно изглеждаше добре-червено)
Нямам му телефона но мисля,че видях обява като неговата в в.Авто-пазар ако ли не може да го потърсиме в сервиза където го видях май техниците го познаваха.
В кои дни от седмицата си свободен?

А за теб Nik V нали се сещаш,че ще има пълна информация а пък за срещата ще го измислиме-все пак България е малка

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 23:42



OK problemi njama.



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано04.08.02 23:47



Немога да ти кажа кой ден от седмицата съм свободен, но за среща все ще измислиме нещо!



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: VinsVega]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано05.08.02 00:01



Момчета казвам ви чао,че съм грохнал нещо.
Края на другата седмица ще ходя до провинцията(Карловец съм)та от там има няма 260км. до Бургас ама ще е друг път,че Аудито не прощава(лапа си)

Чао на всички и лека вечер


AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано05.08.02 00:04



Aide Leka Vecher



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: Nik V]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано05.08.02 22:28



Абе защо има Porsche-та 944 с предницата на S2 и Turbo тази с двата двойни халогена и защо в немските обяви не срещнах с двигатели на Audi,VW
Кои модели са с раздутите калници пълна мъгла ми е

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано05.08.02 23:01



purvo za dpigatelia WV Audi:
vsusnost toizi dvigatel koito se montira v 924 ne e tochno sushtia kato v Audi 100 i VW LT.
Bloka i glawata sa sushtite, no frezovkite sa razlichni. i tuko obshtoto swurshva, vsichko ostanalo kato butala, biali i valowe sa razlichni. V germanskite obiawi ne si sreshtal 924 s Audi dvigateli, zashtoto tam porosto 924 si e posche a ne Audi. Naistina zagotovkite sa Audi, no dvigateliq kato cialo si e PORSCHE!

Po drugiq wapros. Predni maski tip Porsche 944 S2 se predlagat ot pochti wsichki tuning firmi. sushto taka se predlagat i razduti kalnici. Ili inache kazano za 1000 lv. mojesh da napravish vsiako 924 ili 944 vunshno da izglejda kato 944 S2. Dosta naivnici lesno mogat da budat izlugani za tochnia model 924/944/944S2/968



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано05.08.02 23:17



Po printsip vsichki Porscheta ot model 944 sa s razduti kalnitsi. Tova e i edna ot glavnite vizualni razliki mejdu 924 i 944. No ima mnogo tuningovani Porscheta 924 koito izglejdat pochti kato modela 944. Inache standartno Porsche 924 ne e s takiva razduti kalnitsi kato 944. E ne govorja za Porsche 924 Carrera GT

Nik V ------- http://undergroundcars.hit.bg ------- Nik V



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: Nik V]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано05.08.02 23:21



koi pitashe za cheni na chasti za 944?



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: VinsVega]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано05.08.02 23:26



Твоето с какъв мотор е и какви са му техническите характеристики

а....и да не би да е червено ?

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано05.08.02 23:35



Moito 924 "beshe" sas standartiq 2.0i motor, no az napravih dosta podobrnia po ngo. Promenih razpredelitelniq val, klapanite i prujinite, Smenih bialite i slojih konusni segmenti. Taka she v momenta e nad 130 konia, no kolko tochno ne moga da kaja. Triabva da go porazrabotia oshte malko, poneje tezi raboti gi napravih savsem skoro i za sega na smeia da go nastupia kakto triabva. Vartiat mi se v glavata niakavi idei da slagam Nitro Oksid na za sega oshte ne sam siguren dali si zaslujava. Utre zapochvam s opticheskia tuning. Sled okolo 2-3 sedmici shte sam gotov.



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: VinsVega]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано05.08.02 23:44



Евалата за това,че разбираш от двигатели до такава степен,че да му променяш характеристиките (свалям шапка)
.............но кажи все пак червено ли ти е,защото имам нещо в предвид

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано05.08.02 23:47



tumno cherven metalik



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: VinsVega]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано05.08.02 23:53



Питах,защото знам едно в Люлин много маняшко в един паркинг а срещу паркинга има едно бракувано 924 и мислех,че са твои

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано05.08.02 23:57



ne sa, no vse pak tova za koeto kazvas, koe mu e maanishko, opisi go



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано05.08.02 23:58



Nik V я кажи в Бургас има ли такива Поршета и от къде си се запалил така?

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: VinsVega]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано06.08.02 00:05



Ами не съм го виждал много от близо просто често защото там ми е бензиностанцията на която зареждам
В общи линии-ярко червено(поддържано) мисля(не съм сигурен),че е с тесните отвори отпред на решетката между фаровете(май е 924 Турбо) черни джанти с алуминиев борд абе тия дни ще го разгледам по обстойно и ще ти кажа

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано06.08.02 00:11



imam edin priatel koito tusi brakuvano 924, kaji mi kade tochno se namira tova za koetospomena, za da mu kaja i toi da hodi da si govori



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: VinsVega]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано06.08.02 00:27



Люлин-5 значи като влезеш в Люлин през тунела на светофара в ляво после пак в ляво кара се все покрай последните блокове и горната част на парка("околовръсното на Люлин) и като стигне 5 част(пътя се слива с трамвая) там има бензинст.Петрол точно срещу нея се намира въпросното 924-червено май и не е изгнило!
Ако идвате може да се обадите, да ти дам ли тел. на e-mail-а ти?

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано06.08.02 00:28



da



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 19:01



V Burgas pone az sam vijdal pone 5-6 Porscheta 924. Dvete znam kade gi spirat. No ednoto skoro go vidjah v dvora kadeto stoi i mu bjaha svalili stopovete. Ot dosta vreme ne sa go i pomradvali no ili shte go bojadisvat ili shte go prodavat na chasti (pone az taka si mislja). Inache obshto vzeto sravneno s Sofia tuk njama mnogo Porscheta. Znam che ima sashto i edno Porsche 911 (964) Cabrio i edno 911 no to e po staro (ot 80-te godini). Skoro mjarnah edin cherven Boxter. Ima edno cherveno 924 no s njakakav goljam tuning. Prosto vsichko mu e razduto, gumite mu sa mnogo shiroki, ima zadno aerokrilo i gazova uredba, no onzi den go ogledah po-obstoino i ne mi haresa chak tolkova mnogo tuninga mu. Inache imashe edno mnogo zapazeno 944. To beshe prosto varha.
Tova e dolu-gore za porschetata v Burgas.
A inache az sam fen na vsichki koli i po-spetsialno na vsichki sportni koli. No za men nai-varhovnata kola e Porsche. Prosto njama druga takava i ne moje da bade sbarkana s nikoja druga. Prosto e unikalna. A Porschetata ot modelite 924/944/928/968 mi haresvat glavno zaradi mnogo dobroto upravlenie (pone taka sam chyval) i zaradi, spored men, mnogo gotinija vid. Ne iskam da bada razbrat pogreshno i ne kazvam che vsichki ostanali porscheta njamat gotin vid. Za men vsichki Porscheta sa s manjashki vid. Za Porsche 911 smjatam che e izlishno da govorja. Tova e klasikata i legendata.
Inache ima oshte mnogo koli koito mi haresvat strashno mnogo. Takiva sa Lotus naprimer. Inache za lubimite mi avtomobili i spetsialno za Porsche moje da se govori oshte mnogo, no zasega tova e.

Nik V ------- http://undergroundcars.hit.bg ------- Nik V



Тема Re: avtomatikнови [re: Nik V]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано06.08.02 19:29



Mda ,afomatika diga ogromno hidravlicno nalqgane i lipsata na mehanicna vryzka vytre vyv nego (torque convertor) go pravqt ubiec na BHP-ta:)

Ryckata obache e obsto ponqtie ,a ima i sekvecionni kutiq kato SMG I/II na BMW i 15mS na Ferrari koito qdat dosta malko ot motora no imat direktna vryzka ,smenqt po-byrzo ot nai-byrziq "ryckadziq" na sfeta (<8 micro za SMG II) ,i nai vaznoto chovek se koncetrira vyrju pytq a ne vyrhu procesa smqna na skorosti. Podobni sekvencii mogat da rabotqt i vyv rezim avtomatik ,ta misylta mi e che nalichieto na dolen lqv pedal ne a must za sportna kola ,a tva che Porshe nqmat svestna sekvenciq si e po-skoro problem na Ferninanta:)



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: Nik V]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано06.08.02 20:09



Nik V мислиш ли да си купуваш 924/944
Караш ли нещо в момента и какво е

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 22:21



E sega karam ot vreme na vreme Vectrata na roditelite mi. Az sam oshte na 18 i zatova mi e dosta daleche ot glavata kupuvaneto na Porsche 924. Inache s udovolstvie bih karal takova chudo.



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: Nik V]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано06.08.02 22:52



Страхотен сайт си направил Браво! ама ако сложиш повече снимки няма да е зле
Ако имаш диска на NFS5 Porsche Unleashed в него има доста хубави снимки.

Пожелавам ти да си купиш такова. Поздрави!.



AUDI-Vorsprung durch Technik

Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано07.08.02 21:20



Parvo blagodarja za pojelanieto.
Vtoro radvam se che saita mi ti haresva. Znam che njama mnogo snimki, no togava kogato go pravih namerih tolkova. Imam dosta idei za obnovjavaneto mu no prosto sega njamam vreme.
Diska na NFS5 go imam i znam che ima hubavi snimki no ne znam kak da gi izteglja ot diska. A i toi sega diska e v edin prijatel.

Nik V ------- http://undergroundcars.hit.bg -------- Nik V



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: Nik V]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано07.08.02 21:35



Аз съм ги вадил с "Print Screen" и после ги обработвам с Photoshop като ги коригирам и компресирам в jpg.Сигурно има много по лесен начин ама.......?

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано07.08.02 22:13



A ot kade ja iztegli tazi Print Screen?

Nik V ------ http://undergroundcars.hit.bg ------- Nik V



Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: Nik V]  
Автор AudiV6 (V.A.G-forever)
Публикувано07.08.02 22:34



Print Screen ти е бутон от клавиетурата.
1.зареждаш снимката на екрана
2.натискаш print screen
3.влизаш в старт менюто
4.Programs
5.Accessories
6.Paint
7.Edit
8.Paste
и вече си я Save-аш някъде

AUDI-Vorsprung durch Technik


Тема Re: Още един съмишленик(увеличаваме се)нови [re: AudiV6]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано07.08.02 23:07



A takava li bila rabotata.
Az si pomislih che e njakakva programa za razglejdane na izobrajenija.
Kato mi varnat diska shte probvam da vidja snimkite po tozi nachin.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.