Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 22.06.24 
Автомобили
   >> Porsche
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Vsichko kakkvot vi interesuva za 924  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано25.06.02 19:59



Zdraveine, pichove, nadiavam se i pichki:)
ot 4 godini imam Porshe 924 i sam mu rzuchil i gunkite ot vutreshnata strana na kartera!
Ako imate vaprosi s udovlostvie she vi pomogna!
A mnenieto mi za tozi model e, che towa e edin naistina strahotno Posche, koeto sled pokupkata si iska edna seriozna investicia po nego. No sled tova shte polushite naistina strahotno udovolstwie ot shofireneto mu.
Ne se predavaite pred problemite, normalno e za kola na 20 godini da ima takiva, no vsichki te sa razreshimi. Chasti ima ne se plashete!




Тема Re: Vsichko kakkvot vi interesuva za 924нови [re: VinsVega]  
АвторTube (Нерегистриран)
Публикувано30.06.02 23:29



Къде ги тези части?
Аз по едно време се бях навил да си купувам такава кола и ме спря единствено пробелема с частите!Защото като си купиш 15-20 годишна кола няма начин да не ти се строши нещо.И където е да попитах за резервни части всички ме гледаха много интересно!!!Дори чух приказки от типа: "ама ние тук за френски коли части не продаваме":-)))
Не се смей!
Та ако знаеш откъде мога да се снабдя с части на поносима цена ще ти бъда благодарен ако ми кажеш.И веднага ще си купя една 924:-)



Тема Re: Vsichko kakkvot vi interesuva za 924нови [re: Tube]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано01.07.02 14:17



Chasti kopuvap prez edi moi priqtel koito e oredstawite l na D&W za BG. Toi ima bruzka s zawida na PORSCHE i mi dostawia chastite ot tam.
Niakoi chasti se namirat v BG v magazinite na WV i BOSCH. Samoche triabwa da znaesh kakwo tochno tursichi i da ne kazwash che stawa vuprosa za 924.
Dvigatelai na 924 e modificiran variant na WV LT 2.0 ot tozi dwigatel za 924 stawat slednite chasti: vsiqki garnituru i semerenzi, segmenti, osnovni i bialni lageri.
Elektonikata e izcialo BOSCH
Gorivnata sistema- pompa, demferi, filtri, injekcion, diuzi suchto sa BOSCH.
Po hodovata shat i spirachkite chastite se poruchvat ot germania i sa na ponosimi cheni.
spiracni diskove- 75 lv. na br.
lageri 80 lv. na kolelo
amortisiori predni SACHS - 120 lv. br.
Po dvigateli cenite sa:
Komplekt garnituri, semerenzi i gumichki na klapani - 300- 450 lv. v zavisimost ot proizvoditelia.
Osnovni i bialni lageri - 200 lv. na KOLBENSCMITH
Segmenti- ot 200 do 400 lv. v zawisimost ot proizwoditelq.
Duzi na injekcion- 70 - 96 lv na broi, zavisi ot kate gi kopuvash, ako gi poruchash ot germania sa po-evtini.
Regulator na naliaganeto - 400 lv.
Tova sa niakoi ot neshtata koito mi se e nalagalo da smenia po moita kola.
Ot men niakolko saveta!
Ako reshish da kupish 924 ne zabraviai che tova vse-pak e PORSCHE, a ne WV ili Audi.
Ne kopuvai kola predi 80-ta godina, zashtot po rannite ne sa s podcinkowaqno kupe i rajdiaswat burzo. Tezi sled 80-ta sa kalaidisni i ne rajdiaswat.
Pochti vsichki koito prodavat 924 lajat za godinata na proizwodstwo!!!!!!!
Vnimavai mnogo pri izbora, povecheto 924 i 944 koito se prodawat v BG sa s izduhani lil pregriavani motori, koeto zbach mnogo skupi remonti.



Тема A kakav e razhoda na gorivoнови [re: VinsVega]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 19:20



A mojesh li da mi kajesh kakav e razhoda na gorivo pri gradski i izvangradski uslovija.

Nik V -------- http://undergroundcars.hit.bg --------- Nik V



Тема Re: Vsichko kakkvot vi interesuva za 924нови [re: VinsVega]  
АвторTube (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 20:31



Oт София ли си?Може ли да те ползвам като консултант ако реша да си купувам 924-ка?



Тема Re: A kakav e razhoda na gorivoнови [re: Nik V]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано05.07.02 14:02



Zavisi ot systoqnieto na dwigatelia i visochinata na iglata na glavata na injekciona, koiato moje da se regulira.
Az na moeto 924 sa m pravil reglaj pri koito nizvungradsko mi goreshe 8 na 100 pri skorosti ne po-visoki ot 160 km/h, pri skorosti na 200 km/h otiva na 9,5 na 100. No pri tozi reglaj e po-spunata.
Pravil sam i reglaj pri koito uskorenieto e strahotno, napravo shte izore asfalta, no razhoda se kachva na 10-do 15 na 100.
Po princip ako vsicko e nared po kolata triabva da e v granicite 9-10 na 100., koeto e mnogo dobre za awtomobil ot otzi klas.



Тема Re: Vsichko kakkvot vi interesuva za 924нови [re: Tube]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано05.07.02 14:04



da, ot sofia sam, i s udovolstvi shte pomogna na sumishlenik. Ostavi tel. na vinsvega@abv.bg i shte ti se obadia.



Тема Re: A kakav e razhoda na gorivoнови [re: VinsVega]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 21:48



OK

Blagodarja

10x

Nik V ------ http://undergroundcars.hit.bg ------ Nik V




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.