Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:20 19.05.24 
Автомобили
   >> Porsche
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 924 - проблем  
Авторsip (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 13:57



Имам такъв автомобил и проблемът е следния : когато е студен двигателя пали много лесно , но след , като загрее стартирането става много трудно. Ако някой има решение на проблема нека пише, ще бъда благодарен.



Тема Re: 924 - проблемнови [re: sip]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 21:23



Az ne moga da ti dam nikakav savet za tozi problem, no bih iskal da te pitam nijakoi neshta otnosno PORSCHE 924. Iskam da te popitam dali tozi model dava mnogo povredi i dali pokupkata na Porsche 924 e dobro reshenie. Znam che vapreki i da ne e mnogo barz, tozi avtomobil e mnogo stabilen na patja. Tova naistina li e taka? Pitam zashtoto tova e edin ot lubimite mi avtomobili na Porsche, vapreki che go 64itat za nai-loshija model na Porsche.

Nik V ---------------- http://undergroundcars.hit.bg



Тема Re: 924 - проблемнови [re: Nik V]  
Авторsip (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 19:20



Ako go nqmah tozi problem 6tqh da sum mnogo dovolen. Mnogo e stabilna na putq, gori mi okolo 8l izvungradsko s visoka skorost. kato prenebregnem i fakta,4e GO. + zastrahovka e okolo 200lv kolata si zaslujava :))



Тема Re: 924 - проблемнови [re: sip]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 23:07



8 litra na 100 --- tova zvuchi dosta dobre za takav avtomobil. Sigurno mnogo se kafich na tova Porsche 924.
Blagodarja che dade svoeto mnenie.

Nik V ------ http://undergroundcars.hit.bg



Тема Re: 924 - проблемнови [re: Nik V]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 22:01



A kak se snabdjavash sas chasti???

Nik V ------- http://undergroundcars.hit.bg



Тема Re: 924 - проблемнови [re: Nik V]  
Авторsip (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 19:01



Dano ne mi se naloji da si tursq :))) Kupuval sum samo sve6ti, maslo,4ista4ki,gumi i razbira se benzim :))



Тема Re: 924 - проблемнови [re: sip]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 21:13



I ne si smenjal nikakvi po-spetsialni chasti???!!!!
Ti ot kolko vreme go imash tova Porsche?


Nik V ---------http://undergroundcars.hit.bg



Тема Re: 924 - проблемнови [re: Nik V]  
Авторsip (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 00:49



ot 1996 g. no sum minal samo okolo 20 000 km.



Тема Re: 924 - проблемнови [re: sip]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано06.03.02 01:19



E tva e ebanoto na sickite """""""""""" SPORTNI """""""""""" avtomobili - che prekarvat povece vreme vyv garaza otkolkoto na pytq.



Тема Не се гъбаркамнови [re: sip]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано28.04.02 23:18



Имах Вартбург, там проблема беше същия.
В книжкакта пишеше, че има такава грижа при този карбуратор, затова там препоръчваха добре загряла кола да се пали като задавена (газ до дупка, въртиш стартера и отпускаш леко газта).
Незмам дали е карбуратор твоето, ама токувиж съм помогнал.
То са несравними двета кола ама знам ли...



Join the freeride everybody!


Тема Re: 924 - проблемнови [re: sip]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 10:23



Abe da ne se pravya na mnogo otvoren, ama samo da ti dam edna ideya za razmisyl: Katalizator imash li i ako da, dali ne se e pozapushil? Az ne sym golyam fen na izhvyrlyaneto na katalizatorite, no sym syglasen, che mogat da pravyat problemi.



Тема Re: 924 - проблемнови [re: sip]  
АвторJensen (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 00:16



Hi
Jivea v Holland i tam karam 944. Na 11 years e i praveze takovi problem, kato zagree motora ne pali. V service mi smeniha ignitiona, imal teriic povreda. Neznam tuk v Bulgaria imate li service Porsche? Az kato tuk karam Opel na maika i basta mi,namate mnogo Porsche a 944 ne vizdam vobste. No viz plokhkata ignition i moze da opravi paleneto.



Тема Re: 924 - проблемнови [re: sip]  
Автор Estelle 1O5 (Шкода-маниак:))
Публикувано12.05.02 02:12



924 2,0i, Bosch K-Jetronic, делко с чукче ?
Махни гумената тръба м-у дебитомера и дроселните клапи и погледни клапата на дебитомера. Трябва да стои точно в средата на тесния сектор от тръбата на Вентури (т.е. да няма почти никакъв просвет м-у клапата и стените)... Под клапата има плоска пружина която я държи в това положение... често потдава, клапата увисва и вакуума при стартиране не е достатъчен да отклони плунжера. При темп. под 40 градуса пали защото тогава работи студената дюза.
Втори вариант... студената дюза работи и при по-висока темп. поради прецакан термо ключ. Тогава следва "удавяне" и се налага да натискаш газта до край... продължително въртене... започва да припалва... един по един цилиндрите започват да работят и след няколко сек. двигателя почва да работи равномерно.
Трети вариант... редуциращия клапан за управляващото налягане не затваря плътно(напр. поради боклуци под мембраната) ... Тогава на топъл двигател управляващото налягане не се изравнява с работното, плунжера отваря повече гориво при константен въздух... и двигателя пак се дави... в този вариант се получава доста неравномерна работа при ниските обороти след като все пак запали, а и разхода на гориво е значително над 8/100 ...

Успех !

[image]estelle.hit.bg/rapid.jpg[/image]

Редактирано от Estelle 1O5 на 12.05.02 03:46.



Тема Re: 924 - проблемнови [re: sip]  
Автор VinsVega (300 km./h)
Публикувано25.06.02 20:11



roblema ti moje da idva ot: 1. Stari diuzi na injekciona (76 lewa ednata)
2. Preeban redulator na deferencialnoto nalqgane( okolo 400 lv.)
3. bokluci (rajda, kal) koito sa se nabili v glavata na injekciona, koiato goreshto te savetvam po nikakav povod dori i da ne si pomislqsh da otvariash (860 lv)
No za dasi naistina siguren moga da ti preporucham maistor, koito shte preglega neshtata po redi i shte ti opravi kolata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.