Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 28.04.24 
Автомобили
   >> Porsche
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема The 2002 Porsche Cayenne SUV!!!  
Автор KickingKing (TheImmortalKing)
Публикувано31.10.01 01:35



Hail,

citiram edin saj w kojto stawa wypros za "The 2002 Porsche Cayenne SUV". Syglasni li ste s twa mnenie:

My opinion? Dr. Ferdinand Porsche is rolling in his grave. Porsche, the company founded on the very concept of racing and building cars to win, is now making a Sport Utility Vehicle. Porsche has bever been a follower until now. They are fast becoming Just Another Car Company (TM) making expensive and big SUVs to sell to the yuppies who will never even run over a pothole with it. Where's the passion of racing?

So, can we expect a minivan in 2004?

Napylno sym syglasen s toq pi4 i mu swalqm shapka 4e go e kazal tolkowa gotino i to4no. Mi kakwi sa tia raboti? Koga porshe e imalo SUVs i ot kyw zor sa mu sega.. golqma rabota kato e s dwigatela na 911 Turbo 2001!? 420 konq.. tcyk tcyk ta brej! Ne moj byde.. Ako pitate mene towa e mnogo typo i move bi shte napylnqt dvoba si malko powe4e no men li4no ne mi hareswa ideqta a i predpolagam 4e ne sym edinstweniq!

Kakwo shte kavete wie!?


Hail and Kill

Kicking King


Тема Re: The 2002 Porsche Cayenne SUV!!!нови [re: KickingKing]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано31.10.01 08:17



Dr. Ferdinand Porsche is rolling in his grave ?

toq e nekakyv zalyk smesnik deto go e napisal tova ,a tiq deto moze da podkrepqt podobna prostotiq ne padat po-dalece

ne vizdam kakyv e problema Porshe da imat SUV. To izobosto ne e porshe ami si e VW Colorado! Porshe mu e samo lepenkata ,vytresnosta i eventualno motora. I Lamgorgini imat dzip ,i kvo tva da gi pravi nesto razlicno ot firma za superSportni koli - prosto pokazva che mogat da pravqt kakto si iskat super mosno super qko i super KACESTVENO. Kato ne ti haresva SUV - ne kupivai bre ,az gi mrazq i gi eba po pytistata kolkoto moga ,a te se ebat sami seki den kato idat na beninostanciqta - taka che golem praz. Mezdu drugoto za tvoe svedenie nekoi bese dal ideqta Porshe da pravqt PickUp truck ,ako ne vervas sha ti pokaza snimka - tva veche stese da tashak verno.

A pari ot SUV-to porshe nema da napravqt ,ne se boi ne e za parite prezumciqta im e druga.

PS ogledah site-to na lainara deto e si e pozvolil da napise tazi glupost - naistina e golqma lam3r

SandoKan

Редактирано от LordDigital на 31.10.01 08:23.



Тема Re: The 2002 Porsche Cayenne SUV!!!нови [re: LordDigital]  
Автор KickingKing (TheImmortalKing)
Публикувано31.10.01 10:43



Hail,

4akaj bre kwo se nerwirash.. sa ne me psuwaj a az prosto pitah kwo mislite a ne kak se psuwate! Ako PITASH MENE ne me kefi ideqta. Porsche dokolkoto znam e kompania syzdadena za SPORT car a ne za STUPID SUVs. Ili se lyva? Kak move 50 godini tezi koito sa oprawlqwali kompaniata da sa TOLKOWA TYPI 4E DA NE SE SETQT ZA SUV(ili Pick Up)... hmm ili sa se setili... pomisli malko 4e move i da ima nqkwa pri4ina....
A otnosno sajta.. ne wivdam ti da imash po-dobyr za porsche taka 4e si traj!


Hail and Kill

Kicking King


Тема Re: The 2002 Porsche Cayenne SUV!!!нови [re: KickingKing]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано01.11.01 08:51



mda neam po-dobyr site stoto ne sym fen na porshe ot 5 godisen ili tam kvito smeski bylva syotvetniq avtor na prostotiqta.

Ne sym i psuval ,prosto si kazah mnenieto. Ideqta sys SUV-tata e prosta ,nikoi ne e pravil predi zastoto SUV modata nasumq poslednite godini. Ako trqbva da bydem tocni nai-avtoritetnoto spisanie za avtomobili (ili pone mnoogo po-avtoritetno ot avtora na nqkakyv si nedodqlan site za porshe) napravo si kazaha horata che VW i Porshe sa malko zakysnqli sys puskaneto na super visok klas SUV ,kakto iztykvat kato pricina konservatizma na edin drug Ferdinand ,vnuk na D-r Porshe imeto na koito mozes da nameris vyv podpisa mi:)

Ferdinand Piech - THE KING


Тема Tva neshto izgleshda superнови [re: LordDigital]  
Авторgiggles (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 22:08



vidiah edna snimchica i da vi kasha kolata me kefi strashno
prosto krasota



Тема Re: The 2002 Porsche Cayenne SUV!!!нови [re: LordDigital]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано30.11.01 12:27



Мда и аз четох, че американските дилъри са натискали за PickUp, щото много добре щял да се продава, но от Порше категорично отказали
Хехе, Порше пикап, то звучи малко като Ролс-Роис пикап (въпреки, че има такова чудо).



Тема Re: The 2002 Porsche Cayenne SUV!!!нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор KickingKing (TheImmortalKing)
Публикувано03.12.01 10:47



da ama neshto polu4ih info 4e sa na ЧЪРВЕНУ zaradi toq shiban SUV


Hail and Kill

Kicking King


Тема Re: The 2002 Porsche Cayenne SUV!!!нови [re: KickingKing]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано03.12.01 18:42



Ne vi li zvuchi malko stranno---Porsche da pravjat SUV---. E vjarno che SUV-a si go biva, no vse pak malko ne zvuchi mnogo dobre.
Mnogo poveche bih se iskefil na model koito da e prodaljenie na modelnata linija 924-944-968
Mejdo drugoto chuh che Porsche smjatat da sazdadat luksozen sporten model, koito da moje bi shte bade kato prodaljenie na model 928. Ei tva, po moe lichno mnenie, shteshe da bade po-dobre otkolkoto sazdavaneto na Porsche Cayenne.
No za tezi idei si ima mnogo drugi po-umni hora ot men. Tova si e strategija na PORSCHE.

http://undergroundcars.hit.bg
:)
Nik V



Тема Re: The 2002 Porsche Cayenne SUV!!!нови [re: Nik V]  
Автор KickingKing (TheImmortalKing)
Публикувано03.12.01 22:16



Hail,
syglasen sym s tebe 4e ideqta za luskozen model e mnoo qka.. naistina e taka... a za 944 az sym super nawit shtoto twa mi e move bi liobimiq model :)) a dano da naprawqt neshto makar 4e ne mi se wqrwa poneve te sa prawili tiq modeli za da ne falirat... i sled towa se wryshtat kym zadno razpolovenite dwigateli i Boxtera gi spasqwa :D taka 4e


Hail and Kill

Kicking King


Тема Re: The 2002 Porsche Cayenne SUV!!!нови [re: KickingKing]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано04.12.01 00:02



Heh vyv greska si

SUV-to share-va platforma sys CoLorado ,nqma kak da falirat ot nego. Po princip predi 10-tina godini Porshe sa bili pocti falirali ,no togava ferdinanta namira tozi W W Wideking koito ot izmykva porshe ot finansovite problemi i gi izdyrpva mnogo parede. Poslednoto koeto chetah po spisaniqta e che tozi systiq e podpisal za oste 10 godini syvsem naskoro ,koeto znaci che falit e malko veroqten do absurden:)

PS - Tozi CEO mai ne se pise taka ma ne moga da namerq tocno sega koretniq spelling na imeto mu - nekoi sha me popravi li

-CS- [#cars] There is ONLY one PURE TRUTH in Life and it is called QUATTRO!

Редактирано от LordDigital на 04.12.01 00:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.