Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Бисквитата и новаков  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано04.07.06 17:28



Трбява ли да се изразявате токова многословно?Пречите на останалите да си покажат наяве капацитета.
Не знаете ли, че всеки клуб има лимит на изписаните думи за един ден и ако само един лузър ги изпише за останлите юзъри не остават символи. Ето защо на тъпото копеле темите са все от по едно изречение и недовършени.
А ти, писък, стига с тая ненявист към темптрес. Не ти прави чест, ДЕТО с пискливата си особа пречиш да се съсредоточим върху най-важното - а именно темптрес.



Тема Егати... [re: пeтъk]  
Автор acid947 (Paladin)
Публикувано04.07.06 17:31



писък и temptress - врагове?
Аз май яко оплетох конците... Дали ще доживея до утре?



Откривам Нови Вселени!
Цена – по договаряне!


Тема Re: Бисквитата и новаков [re: пeтъk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано04.07.06 17:31



петък, да не забравиш- утре е сряда и имаш час при ветеринаря

по пътя има красота... движете се бавно, да не ме пропуснете !


Тема Re: Бисквитата и новаков [re: нoвakoв]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано04.07.06 17:33



Новаков, чиба.
Не ти ли стига , дето вече няма да пишеш в темите на уф, ами си просиш и пренебрежително отношение от Зак.



Тема Re: Бисквитата и новаков [re: пeтъk]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано04.07.06 17:35



Ох беее, защо е толкова скучен този новаков, толкова порядъчна тая джоанна, толкова скромна темптреса пискъка, толкова активна на последък марта ес, толкова сериозно тъпото копеле и толкова нова в клуба бисквитата.
Аман.



Тема Re: Бисквитата и новаков [re: пeтъk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано04.07.06 17:36



ти не прави опити да ме ритнеш в ташаците, че ше ти разбия носа (дето и без това е като на гойко митич)

по пътя има красота... движете се бавно, да не ме пропуснете !


Тема Re: Бисквитата и новаков [re: пeтъk]  
Автор Biscuit ()
Публикувано04.07.06 17:37



кога Бисквитата е била нова в клуба, ти, мила Петък, си имала регистрация само в Общинския съвет, че си била родена! хади, моля ви са, да си имами уваженията, амаха!
ощи та помня как пурполеше тука съвсем новопроходила

На мен баща ми беше в затвора, брат ми беше в затвора, аз ко?! - няма да ида ли!!!


Тема Re: Бисквитата и новаков [re: пeтъk]  
Автор пиcъk ()
Публикувано04.07.06 17:44



Петък, напоследък не пишеш достатъчно за темптресс и това ме кара да се притеснявам за душевното ти здраве. Прав е новаков, да те праща на ветиринар. Дано разходките с пръчка в уста те поуспокоят.

Искам да пищя!



Тема Re: Бисквитата и новаков [re: пeтъk]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано05.07.06 15:37



....са гаджета отдавна,това го знам от журнал"Мод", а темпрес си е темпрес,единствена и неповторима - тя е началото и края,студа и жегата, пръднята и вунята....още да изреждам ли????



всичко е в ръцете ми:)))))

Тема Жувано!:)нови [re: Джoaннa]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано25.07.06 20:47



Пиле! Кви ги плещиш ма, златцееее:)))) Заради теб се издадох, че чета теми в пороци.



П.С. Бискитата и Новаков никога не са били гаджета. Хвърляхме чоп при разпределението на евентуалните си гаджета от пороци и Н. се падна в моя пай. Пък и сме комшии.

Език кости няма - кости троши!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.