Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 26.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Аква Холандиянови  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано12.06.06 20:06



... или една история в картинки.


Както мнозина от вас знаят... е, добре де, не мнозина, но най-важните, направих кратко пътуване наскоро с цел "Опознай родината, за да я обикнеш"... добре де, с цел безпаметно напиване и групов секс с модератора. (Като казах напиване, никога, при никакви обстоятелства не позволявайте на десп да ви отваря бутилка вино, ако сте на по-малко от метър разстояние... или се съблечете преди, а не след това.) Ох, хайде да почвам, че една снимка казва повече от хиляди думи или нещо такова беше.

Всичко започна тук.


Ако някой не я е разпознал, това е милата ни централна автогара. За повече инфо

Това пък, както се сещате, е автобусът. Порядъчно мръсничък отвън, но учудващо комфортен вътре.

Вече всички знаем къде живее шефката. Може да организираме линчуване, когато стане нужда.

Това пък е градът. Няма да коментирам всяка снимка, защото ме мързи.







Тук няма как да не се включа. Това е сградата на данъчните. Води се сред най-хубавите в града. Предполагам, това е единствената причина тия да имат още покрив над главата си.




И тук да отбележа само геният на комунистическата мисъл. Да използваш стената на древния град, за да си чучнеш фабричката отгоре, гениално, нали?

И малко нощни снимки... ама не каквито си мислите, онова го правихме денем. Аз винаги така го правя. За да се вижда. Иначе направо няма смисъл.




И сега да си дойдем на думата. Аква Холандия. Кълна се, това е най-шантавото име на хотел, което съм чувала.

Предполагам 'Аква'-та е заради басейна. 'Холандията' малко ми се губеше, докато тасиджията не ме светна, че било защото собственикът бил работил в Холандия. По същата логика, половината от търговските дружества трябваше да съдържат САЩ в името си. Е, само вдигам рамене и показвам останалото.




Онова там е закуската ми. Ако отседнете там си поискайте нещо, иначе ще ви донесат, каквото има. Онова вдясно в чинията ми са някакви мърши. Все си мислех, че закуската следва да е на шведска маса, но това явно е холандската маса.


Не, не гледате Prison Break, това е коридорът със стаите. Етаж... единствен?

И сега....

Тук се случи всичко, но за /ваше/ съжаление, това беше бета версия на историята.

Ако искате да получите цялата, абонирайте се на бележки /ако мислите, че можете да си го позволите/.



Тема Re: Аква Холандиянови [re: Илит.]  
Автор koroviev ()
Публикувано13.06.06 02:51



хубаво щеше да е картинките да се отварят, и да показват какво има вътре, а? :)

_____________________________
Редактирано от коровиев


Тема боужеее -нови [re: Илит.]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано13.06.06 06:58



само за едното ебане ходи чак до разград!

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Аква Холандиянови [re: Илит.]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано13.06.06 12:11



Ние имаме резервация за средата на юли за Ню Йорк - Долни Богоров.





Тема Re: Аква Холандиянови [re: Илит.]  
Автор ДeлиkaтecМодератор (долно тире)
Публикувано13.06.06 12:15



какво се правите, че няма хотел "Радисон САЩ"
драги съклубари,
канете Илит на гости - спи на хотел и плаща всички сметки, дори пурата тя купи дето я ползвахме за ... абе за пура
накрая вече се чудеше какво да прави с парите си и ги раздаваше наляво и надясно



Тема Re: Аква Холандиянови [re: Дeлиkaтec]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано13.06.06 12:22



С теб така, с мен иначе. Веднъж не си е платила сметката сама, все аз и андро черпим, после майка му на мен се кара, щото съм по приближена на семейството. Илит я каня само на тримесечие, като взема ДМС, за непросветените - допълнително метриално стимулиране. Този месец взимам и съм решила да я поканя. Обикновено ходим в Билла, тя купува неща за домакинството, храна за семейството, на бебето на една приятелка количка взе, аз само плащам накрая. Абе приятно ми е да се виждаме, ама да ви кажа много скъп стана животът. Илит, стига с това телешко, минете на кайма:)



Тема Преплува я, значи.нови [re: Илит.]  
Автор 123456789O ()
Публикувано13.06.06 13:47



Следва Монтанеа Холандия, ако не се лъжа. Изнт ит айроник, да го еба.
Приятен път.



Тема Re: Преплува я, значи.нови [re: 123456789O]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано13.06.06 13:59



Що бе нашия, ти да не си от Монтана, пък да си на бригада в Холандия?



Тема Re: Аква Холандиянови [re: Илит.]  
Автор acid947 (Paladin)
Публикувано13.06.06 14:22



Къде се подават молбите за групов секс с модераторката на тоя клуб?
Търсих във FAQ, ама никой не казва нищо по въпроса...



Откривам Нови Вселени!
Цена – по договаряне!


Тема Re: Преплува я, значи. [re: пeтъk]  
Автор ДeлиkaтecМодератор (долно тире)
Публикувано13.06.06 16:29



123456789 се опита закодирано да ни каже от къде е родом и къде е в момента
добре, че ти петък си ни умна /русо бе/
ама като видяхте сега, че аз позволих пълни разкрития, недейте така веднага и вие кой от къде е, от кой блок
айде не се блъскайте, един по един ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.