Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 25.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Аква Холандия  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано12.06.06 20:06



... или една история в картинки.


Както мнозина от вас знаят... е, добре де, не мнозина, но най-важните, направих кратко пътуване наскоро с цел "Опознай родината, за да я обикнеш"... добре де, с цел безпаметно напиване и групов секс с модератора. (Като казах напиване, никога, при никакви обстоятелства не позволявайте на десп да ви отваря бутилка вино, ако сте на по-малко от метър разстояние... или се съблечете преди, а не след това.) Ох, хайде да почвам, че една снимка казва повече от хиляди думи или нещо такова беше.

Всичко започна тук.


Ако някой не я е разпознал, това е милата ни централна автогара. За повече инфо

Това пък, както се сещате, е автобусът. Порядъчно мръсничък отвън, но учудващо комфортен вътре.

Вече всички знаем къде живее шефката. Може да организираме линчуване, когато стане нужда.

Това пък е градът. Няма да коментирам всяка снимка, защото ме мързи.







Тук няма как да не се включа. Това е сградата на данъчните. Води се сред най-хубавите в града. Предполагам, това е единствената причина тия да имат още покрив над главата си.




И тук да отбележа само геният на комунистическата мисъл. Да използваш стената на древния град, за да си чучнеш фабричката отгоре, гениално, нали?

И малко нощни снимки... ама не каквито си мислите, онова го правихме денем. Аз винаги така го правя. За да се вижда. Иначе направо няма смисъл.




И сега да си дойдем на думата. Аква Холандия. Кълна се, това е най-шантавото име на хотел, което съм чувала.

Предполагам 'Аква'-та е заради басейна. 'Холандията' малко ми се губеше, докато тасиджията не ме светна, че било защото собственикът бил работил в Холандия. По същата логика, половината от търговските дружества трябваше да съдържат САЩ в името си. Е, само вдигам рамене и показвам останалото.




Онова там е закуската ми. Ако отседнете там си поискайте нещо, иначе ще ви донесат, каквото има. Онова вдясно в чинията ми са някакви мърши. Все си мислех, че закуската следва да е на шведска маса, но това явно е холандската маса.


Не, не гледате Prison Break, това е коридорът със стаите. Етаж... единствен?

И сега....

Тук се случи всичко, но за /ваше/ съжаление, това беше бета версия на историята.

Ако искате да получите цялата, абонирайте се на бележки /ако мислите, че можете да си го позволите/.



Тема Re: Аква Холандиянови [re: Илит.]  
Автор koroviev ()
Публикувано13.06.06 02:51



хубаво щеше да е картинките да се отварят, и да показват какво има вътре, а? :)

_____________________________
Редактирано от коровиев


Тема боужеее -нови [re: Илит.]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано13.06.06 06:58



само за едното ебане ходи чак до разград!

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Аква Холандиянови [re: Илит.]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано13.06.06 12:11



Ние имаме резервация за средата на юли за Ню Йорк - Долни Богоров.





Тема Re: Аква Холандиянови [re: Илит.]  
Автор ДeлиkaтecМодератор (долно тире)
Публикувано13.06.06 12:15



какво се правите, че няма хотел "Радисон САЩ"
драги съклубари,
канете Илит на гости - спи на хотел и плаща всички сметки, дори пурата тя купи дето я ползвахме за ... абе за пура
накрая вече се чудеше какво да прави с парите си и ги раздаваше наляво и надясно



Тема Re: Аква Холандиянови [re: Дeлиkaтec]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано13.06.06 12:22



С теб така, с мен иначе. Веднъж не си е платила сметката сама, все аз и андро черпим, после майка му на мен се кара, щото съм по приближена на семейството. Илит я каня само на тримесечие, като взема ДМС, за непросветените - допълнително метриално стимулиране. Този месец взимам и съм решила да я поканя. Обикновено ходим в Билла, тя купува неща за домакинството, храна за семейството, на бебето на една приятелка количка взе, аз само плащам накрая. Абе приятно ми е да се виждаме, ама да ви кажа много скъп стана животът. Илит, стига с това телешко, минете на кайма:)



Тема Преплува я, значи.нови [re: Илит.]  
Автор 123456789O ()
Публикувано13.06.06 13:47



Следва Монтанеа Холандия, ако не се лъжа. Изнт ит айроник, да го еба.
Приятен път.



Тема Re: Преплува я, значи.нови [re: 123456789O]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано13.06.06 13:59



Що бе нашия, ти да не си от Монтана, пък да си на бригада в Холандия?



Тема Re: Аква Холандиянови [re: Илит.]  
Автор acid947 (Paladin)
Публикувано13.06.06 14:22



Къде се подават молбите за групов секс с модераторката на тоя клуб?
Търсих във FAQ, ама никой не казва нищо по въпроса...



Откривам Нови Вселени!
Цена – по договаряне!


Тема Re: Преплува я, значи.нови [re: пeтъk]  
Автор ДeлиkaтecМодератор (долно тире)
Публикувано13.06.06 16:29



123456789 се опита закодирано да ни каже от къде е родом и къде е в момента
добре, че ти петък си ни умна /русо бе/
ама като видяхте сега, че аз позволих пълни разкрития, недейте така веднага и вие кой от къде е, от кой блок
айде не се блъскайте, един по един ...





Тема Re: Аква Холандиянови [re: koroviev]  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано14.06.06 07:51



koroviev, никой друг не се оплаква.
Съветвам те да отправиш забележката към интернет доставчика си. Ама наистина. Как иначе ще видиш горещата серия, която се каня да пусна тия дни?



Тема Re: боужеее -нови [re: ceлянинът]  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано14.06.06 07:52



Абе личи си, че не познаваш десп.

И съвсем не беше 'едното'...



Тема Тц.нови [re: 123456789O]  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано14.06.06 08:00



Не мога да плувам. Забравила ли съм да спомена?
Е, мога до две-три загребвания, ако не е много студена водата. Капиш?

В катеренето ме бива повече... ако имам компания.



Тема Re: Аква Холандиянови [re: пeтъk]  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано14.06.06 08:03



Това къде е? В Долни Богров? Защо просто не си седите вкъщи? :)



Тема олеле боже -нови [re: Илит.]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано14.06.06 08:35



сега па ще се окаже,
че не е имало -
истински, жив, топъл - кур - в леглото...

еми е имало само изтънчени и декадентски занимания...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Почти познанови [re: Дeлиkaтec]  
Автор ДимитъpД (the real one)
Публикувано14.06.06 14:08



само дето съм от Хасково.
За Холандията обаче си права.
Това е и причината да не съм ви видял сметката на всичките досега :)
По всеки един възможен начин.
За подробности по биографията, а за онези, които пожелаят - и снимка - на бележки. Нямам още уебсайт, за разлика от някои по-изтъкнати клубари.
Лоша новина за почитателките ми - ще ви разочаровам, може би, но съм женен. За Единствената и Завинаги, знаете как е...
И Малкия Принц също живее у нас, от доста време вече.

Благодаря за вниманието, надявам се да ви беше интересна тази малка игричка на криеница, продължила ни повече, ни по-малко от 4-5 години.

Cheers



Тема Re: Почти познанови [re: ДимитъpД]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано15.06.06 12:53



Учителят ми по литература казваше, че най-добрите мъже са от Хасково, междудругото той се занимаваше и с антропология и с какво ли още не, може и да е бил прав. Сега преподава в Московския университет.
Щастливец си ти. Все така да си и стига се муси, малкият принц вероятно ги долавя тия неща. Време е да пуснеш някоя тема за черва и сополи, иначе много ще ни разпуснеш дисциплината.



Тема Re: олеле боже -нови [re: ceлянинът]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано15.06.06 13:00



Ти си много вулгарно момче.



Тема Хихихи, "Грозното патенце", бате.нови [re: ДимитъpД]  
Автор poзoв пoмияp (безрасъдно смел)
Публикувано16.06.06 16:03



Ето как митовете стават легенди (или, май беше обратното ... е, и в двата случая съм му ебал мамата, така че продължавам нататък). Пред очите ни грозното холандско патенце, загадъчния копипействач се трансформира в истински хасковски гигант на литературната продукция (което може да се разбира като "лебеди мои"). Всъщност, сега се сетих за една случка от оня ден. Пътувах си, значи, тролей №9 откъм Борово за Сточна гара (носех неколко перваза за врата, а целта на пътушествието бяха още неколко перваза, но за кинти ... както и да е, кур за цесека, а цесека умре, але, але и т.н.) Та, на бившото ВИТИЗ (настоящо ебалимумаматакакво) в тролея се качи едно прекрасно създание, каото веднага класифицирах като нещо средно м/у Нети и Джинджър (от наще клубове) и се заплеснах да го гледам. Имаше направо ангелски вид (главата), направо приличаше на лебед (но много по-човешки) и зяпах докато настана момента да слиза (тук пропускам факта, че тъпата кучка през целият магически (за мен) миг на пътя (реално, около 13-14 мин. от качването до слизането - на Св. Парашкева) се правеше, че говори по джиесема, прозя се просташки (някъде към края се сети, че ще е по-културно да се поприкрие и го направи - с джиесема, разбира се), няколко пъти погледна към мен и се направи, че е привикнала на подобен огромен интерес и изобщо, ебати звездата! Та, чак като слезе тоя лебед, направих това, което винаги правя ПЪРВО, когато видя готина мадама - погледнах задника й. Ебаси! Надолу, надолу, надолу .... почти до земята. Тая имаше едни от най-късите крака, които съм виждал наживо. Лебед, ви казвам.




Яжте ми куру!

Тема Re: Аква Холандиянови [re: Илит.]  
Автор koroviev ()
Публикувано18.06.06 19:54



готово. смених държавата, сега вече излизат (няма измама ::)

_____________________________
Редактирано от коровиев


Тема Re: Тц.нови [re: Илит.]  
Автор Гaдeн_пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано20.06.06 21:32



Здрасти,мацка!А в бира скоро да си се давила?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.