Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 27.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Красива е малоумнанови  
Автор Hиk-нeйм ()
Публикувано04.06.06 16:49



Ginger:
„Аз и ребуси?!
Моля те, аз съм едно финно (ахх колко ми хареса тази думичка ) и повърхностно същество .

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .”

………………….
петък:
„Джиндър, сега ако бях някоя злобарка, щях да ти кажа че фино или фина, се пише с едно "н". Но хайде, от мен да мине, да видиш, че и аз имам сърце и сантимент към фините неща. ”
…………………
Ginger:
„Финен....става финно. Ако трябва да съм честна е спорен въпрос. Виж речника ! Виждала съм го и по двата начини написано, кое е по вярно, ти кажи .

Обаче тук трябва да спомена, че дори да греша....нали съм блондинка и всичко ми е простено .

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .”
……………….





Тема Re: Красива е малоумнанови [re: Hиk-нeйм]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано04.06.06 16:58



Хубаво пате

!

Не е хубаво да си сменяш ника, всички знаят кой е другият ти ник.

ПП: Не забравай, че Мистър Пинк хич, ама хич няма да му хареса това. Много е ревнив.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .

Тема Re: Красива е малоумна.нови [re: Ginger.]  
Автор Mecиp дьo Плeзиp ()
Публикувано04.06.06 17:39



Мила Джини, остави ме да спечеля огромното ти сърце, употребявайки нестандартни и груби похвати…Аз съм мистериозният скитник с нож между зъбите и черна качулка, който ще те открадне и ще те отведе далеч от класната стая. Плюя аз в муцуната на всеки твой обожател и не се страхувам да го унищожа посредством замеряне с тебешири и учебници за първи клас.





Тема Re: Красива е малоумна.нови [re: Mecиp дьo Плeзиp]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано04.06.06 17:55



Днес не ми се играе.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

.

Тема Re: Красива е малоумна.нови [re: Ginger.]  
Автор MecиpдьoПлeзиp ()
Публикувано04.06.06 18:54



Деца!..Какво да ги правиш, разнежват ме.)))



Тема Re: Красива е малоумна.нови [re: Ginger.]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано05.06.06 02:22



бедна джинджър, към теб животът е бил много гаден:)))))))

жените, джинджър, имат цици

ето така:




ммммм:))))

да

Редактирано от temptress на 05.06.06 02:29.



Тема Непозната ми гражданко,нови [re: temptress]  
Автор MecиpдьoПлeзиp ()
Публикувано05.06.06 09:41



има един чудесен разказ на Мопасан, озаглавен "Нашите англичани", от който ти цитирам следното поучително осемстишие:
"Какво значение има, кажи ми,
гръдта ти плоска, скъпа любима?
Така по-близо съм до сърцето
и помежду ни нищо не пречи
През твоя тънък скелет прозира
като птичка в клетка, заключена в мрак,
твоята обич. Аз я съзирам
там замечтана на един крак."
...................................................
Хубав е целият разказ, разбира се, горещо препоръчвам да се прочете.
..............................................
(Да речеш, че не си права - права си...но темата представляваше романтична балада с елементи на обучение, така нещата се смесват и придобиват зъл вид.)
..................................................
спрях.



Тема Re: Непозната ми гражданко,нови [re: MecиpдьoПлeзиp]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано05.06.06 11:22



Не подозирах, че МайнатА има снимки и с дълга коса, познах те по маниашките слънчеви очила.
А инак творбата е прекрасна, даде ми нов поглед върху ситуацията. До скоро си мислех....трябват ми имплантанти, за да мога да се горедея със себе си, искам и аз нещо да постигна в тоя живот, да му се невдиди. Обаче скъпо, няма как да стане бърже, а ми се ще за събора на село, той е на 20 юли да се издокарам с новите айр бези. Ще го науча това стихотворение на изуст и ако някой ме закачи по темата ще му го изплюя право във физиономията.



Тема Re: Красива И малоумнанови [re: Hиk-нeйм]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано05.06.06 11:29



Поправи си заглавието, явно има правописна грешка. В постинга ти е възпроизведен темпорално нерегламентиран диалог между две персони, едната красива - се моа, а другата малоумна....това не го твърдя аз, то си е авторска позиция на Ник нейм, сиреч на темптресс.
Все пак много благодаря за високата оценка.



Тема Преди петнайс9етина мин. говорих със специалиста..нови [re: Hиk-нeйм]  
Автор чekиджия (ин пинк)
Публикувано05.06.06 14:02



... по поддръжка на компютъра ми /оказа се, че от вчера сутринта имам и такъв/, оказа се, че е възможно "проблемът да е хардуеърен" /цитирах специалиста по ... /. Стисни зъби, щото май чак след Световното ше ... а може и да вземеш да ми оправиш хардуеърния проблем, нали?



Розов завинаги.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.