Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 05.10.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Хомото в родния футболнови  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.05 05:53






90те години сложиха началото на края на родния футбол. Златното трио на ЦСКА бе разпродадено за рекордни суми след като достигна 2 1/4 финала и 1 полуфинал в Евротурнирите. Христо Стоичков спечели Златната Обувка с 38 гола (ляво крило) и отиде към Барселона за да стане легенда на световния футбол, голмайстор на световно първенство, европейски шампион, носител на златната топка и още много, много титли. Любо Пенев стана най-големия действащ голмайстор в Европа, отбелязвайки 12 гола само на Реал Мадрид. Шампион и носител на купата на Испания. За Емо Костадинов знаем всички. ЦСКА бе на път да спечели световното в Щатите, но задръстената отбрана на левски пусна смешни голове и нашите отпаднаха на полуфинал. А група потъна в корупция и посредственост. Блясък в мрака бяха единствено титлите на ЦСКА от 1990та, 1992ра, 1997ма, 2003та, 2005та и 2006та години.

Първите признаци. Гей скандалът в левски бе бързо туширан от родните медии. След като бяха хванати, че се ебат помежду си, Топузаков и Иванков платиха на бедните вестникари да отклонят общественото внимание чрез изкуствено стимулирания спор: 'содомия ли е ебането между говеда?' По този начин средствата за масова информация заблудиха същисания запалянко и го оставиха да потъне в размисли дали е нужно да слага презерватив когато гледа левски.

Основоположникът на хомо движението в А група или просто Кръстникът на Педерастите. Вече цели 20 години публиката на ЦСКА скандира прочутото 'Наско Сираков - педераст'. Това не е случайно. Факт - комунистите наистина ни предоставяха иначе трудна за намиране информация, която ние, феновете на отбора кодирахме чрез песни и скандирания. Наско Сираков е главния ебач от съблекалните на герена. Падането на комунизма донесе и новата западна идеология, а с нея дойдоха глобализацията, макдоналдс, проктър енд гамбъл и обецата на ухото на Наско Педераста. Това не бе достатъчно. Кръстникът на Педерастите у нас демонстрира силата на публичния експоужър повече от десетилитие преди Джъстин Тимбърлейк да извади цицата на сестрата на Краля на Поп Педерастите. Сираков редовно започна да показва голия си гъз на публиката на синия отбор (голубой на руски освен син означава и нещо друго - няма случайни неща на този свят!!!)!!! Западната пропаганда бе там, на стадиона в подуене. Там, където всеки уикенд имаше голи потни мъжки задници на фона на сини екипи.

Конците се дърпат от сянката. Наско Педераста стана шеф. Както всеки педераст, Наско бе крадлив. Обръснаха му главата. Мнозина говорят, че в момента даже работи без пари (гей борч). Виждали ли сте Наско толкова смирен когато ЦСКА става шампион? Къде избяга паметта ти, зрителю? Защо е толкова тих Кръстникът на Педерастите? Защото както всеки педераст, Наско е актьор. Всички знаят, че ЦСКА е шампион докато левски няма пари да плаща титлите си. И Наско го знае. Казали са му го. Ето, че Сираков има дългосрочен план. Налагането на гей манталитета в родния футбол продължава с пълна сила. Кой докара Топузаков и Иванков в Левски? Спомнете си! Да, това не е случайно.

Зимната селекция на левски или как мечтата на Сираков се сбъдва. Ето и малка извадка от официоза на гей движението в родния футбол - 7 дни спорт. Гей скандал шокира Варна. Каре хомосексуалисти бе разкрито в аматьорския МАХ. Дружинката била спипана от домакина Сиян Цачев. Той изненадал в съблекалнята Стефан Еленков, Сашко Иванов, Мишо Колев и Роската Георгиев, които били на калъп. Най-активен бил Еленков. За него се знае, че е гадже на варненския Азис. Последният е почти двойник на фолк певеца и е прочут в целия град...Нежният защитник Стефан Еленков, който взриви гей скандал във Варна заедно с трима свои съотборници от аматьорския МАХ, опитал да прелъсти и треньора Георги Димов - Гипса....Стефчо опипваше по тестисите тримата си съотборници и ги засипваше с ласки - разказа потресен Сиян.....Оказа се, че тарторът на хомодружинката Стефан Еленков има в досието си присъда за содомия. Едва 15-годишен, той бил хванат на калъп с коза, твърди мениджърът на тима Панайотов....

Стратегията за евротурнирите. 4 нови попълнения се очакват в левски според анонимни източници. 'Преговорите се водят, но други кандидати за играчите няма' сподели Наско Сираков.

Кандидат за "Б" група, но участник в бараж!

Редактирано от LuboPenev на 10.12.05 05:54.



Тема Re: Хомото в родния футболнови [re: LuboPenev]  
Автор mihail (ветеран)
Публикувано11.12.05 20:40



кой сега е номер едно?:))))
а бе мишок
ейййй
кур за цесека
малко да ви поспаднат меганерелните претенции
:))))

prepare for attack, your body will burn
prepare for attack, there is no return


Тема Re: Хомото в родния футбол [re: LuboPenev]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано11.12.05 21:36



много ме разо4ароваш, Пенев

съвсем си затъпял, ако мога да перефразирам Вера Мутаф4иева

действително мисля, 4е Наско Сираков е много мъж и ако не бях яла толкова много бани4ки в реалноста и ако не бях една с4етоводителка с мустаци и без силикон...или ако поне бих имала малко пове4е кинти за депилатор и кола маска, то аз имах, но пък то взе 4е излезе от пе4ат Захир и аз ... ох!моля, вижте предишния ми постинг за пове4е подробности относно реалноста и моят действителен облик...,то бих не само мислила, но бих и Куелиозирала някои мои мисли ...

я да си по4ета аз малко Куелио




Тема Re: Хомото в родния футболнови [re: temptress]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано12.12.05 10:01



ай стига си правила автопортрет на баба ти де........просто си кажи че си с къси крака от 110см.

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Хомото в родния футболнови [re: Джoaннa]  
Автор rococoro (новак)
Публикувано12.12.05 10:14



бря
туй моми4е
не е ли лъгало
с таквиз дълги щом е
закра4ило




Тема Re: Хомото в родния футболнови [re: rococoro]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано12.12.05 12:42



ами верно си е, аз поне по-дълги крака не съм виждала,освен на щрауса, ама това не е човек ,а птица

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Хомото в родния футболнови [re: Джoaннa]  
Автор rococoro (новак)
Публикувано12.12.05 13:02



я я виж съседката тя
по краката ще я позная
как ...
само аз си зная



Тема джо,нови [re: Джoaннa]  
Автор Xm (възкръснал)
Публикувано12.12.05 14:08



много ме мъчи един въпрос за краката
ама сериозно
откъде официално почват краката - тъй де
а) от кръста
б) от чатала
в) от оня кокал там
г) от мястото къдато гърба губи приличното си име
а?

снегът, това е пърхот, който дядо боже ръси...


Тема Re: джо,нови [re: Xm]  
Автор rococoro (новак)
Публикувано12.12.05 14:21



там където фемура са закача за таза
иначе миришат от двата края




Тема Re: роко,нови [re: rococoro]  
Автор Xm (възкръснал)
Публикувано12.12.05 14:33



страшно ми е неприятно да знаеш
ама все пак ще попитам - тва фемура яде ли се, пий ли се и въобще кво е
щото само знам че се римува с лемура и [другото няма да го кажа от въСпитание]

снегът, това е пърхот, който дядо боже ръси...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.