Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 13.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Тема Въздухообразно завихряне! ЛЕЛЕ!нови  
Автор Coтиp (от Джебел)
Публикувано04.08.05 18:21



Тия дни самотният Космос се усмихна кратко и после се почуди, почуди какво да прави понанатам и се досети да се завихри въздухообразно. Впоследствие на това, полските туристи по варненското крайбрежие се разгониха титанично, като за целта се подмиха за всеки случай и се подготвиха мажоритарно. Капитанката усети подсъзнателно завихренията на въздушното пространство и даде лев завой с пълна гас. Благодарение на тази внезапна маневра аз изпаднах НА ПЛАЖА!
Там видях много тлъсти нудисти както и едно яко тъпо копеле във формата на андроит. За съжаление никой не ме еба. Нудистите бяха заети да превеждат от полски, а андроидът вдигаше щанги разположени по продължението на пясъчната ивица, като се придвижваше напокрайтех с байкове. Наложи се да се примолвам на капитанката, която прояви характерното за всички извънземни капитанки разбиране. Това което не разбрах беше защо докато ме удовлетворяваше неколкократно, аз си я представях като дрогарката Марта Ес?!?!?! Като при това непрекъснато ми държеше всичко в ръцете си.
В ТОЗИ МОМЕНТ извънредно от песъка се откопа темптресс и с грациозна похот-ка се отправи към една свободна щанга, а хуят и се кламбучкаше отвесно между прекрасните колена. АХ!!! Нямаше как да не я заобичам! Даже напротив – влюбих се извънматочно!!! Дори се влюбих повече, отколкото в братовчеда Моктада, който го видях по СиЕнЕн. Нищо че той прилича едновременно на явертът и новаков взети заедно и поотделно!!!
ЛЕЛЕ!
Сега съм разтроен не само психически а и другояче. ДА!!!
Въпреки че още не сме в петък.

А ти уважаеми читателю, пиеш ли компот от круши?



Тема Това въздухообразно завихряненови [re: Coтиp]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано07.08.05 12:30



и на мен ми докара главоболия, Сотирчо.
Абе, не е много за вярване, обаче истината е, че ме застигна, както си лежах на бургаския плаж. Пиех вече трета бутилка бира, защото писмото ми до тъпото копеле се оказа бая длъжко, когато времево-пространствените завихряния ме грабнаха. Докато успея да кихна 4 пъти като по часовник, се озовах на варненското крайбрежие, оправяйки грижовно някого. Да ме прощаваш, Сотирчо, кака, ама на теб приличаше момчето. Както и да е, възможно е да съм се припознала. Всичко беше като насън - в торнадото от пясък, нудисти и полски туристчета ми се мерна копелето, което тренираше кълбо назад, новаков и явертъ, които стояха на брега, пишеха с пръст нещо на брега и си поправяха правописните грешки, както и нещо блестящо там, в морската шир. Нагласих се по завихрянето и то ме отвихри натам. Щом го приближих, видех, че това блестящото не е някаква си лъскава шамандура, а голата глава на Темптресс!!!:( От шока ли, от какво, но в този миг магията се развали. Кихнах 4 пъти и отново се озовах на бургаския плаж. Там един гларус вече беше сварил да се впие между стройните ми, с лек бронзов загар бедра, възползвайки се вероятно от моментното ми объркване. Отърсих го от себе си и със силен шут го отпратих в зоната на полските туристи. Оставаше ми да довърша писмото си до андро в тишина и пълен душевен комфорт.

Език кости няма - кости троши!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от marta_s на 07.08.05 13:08.</EM></FONT></P>

Редактирано от marta_s на 07.08.05 13:31.



Тема Re: Това въздухообразно завихряне [re: marta_s]  
Автор Глapyc (пернат и лаком)
Публикувано10.08.05 07:07



Аз и без тва тъкмо се бех зазапътил на там

Господ е един за всички, поради което не насмогва!


Тема Хм,нови [re: Глapyc]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано10.08.05 11:05



ти не си ли от зоната на латвийските туристи?!?

пъ съ. Ако бъркам Литва, Латвия и Естония, прости ми. Само вие, гларусите можете да ги различите на плажа.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Хм,нови [re: marta_s]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано11.08.05 13:35



и не только он



Merde !!! La Guard meurt mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема Re: Хм,нови [re: marta_s]  
Автор Глapyc (пернат и лаком)
Публикувано12.08.05 02:14



Аз както съм си кацнал шамадура около пързалката, мога та ги ти кажа какви се къпят на евения плаж, набора и кръвната им група. Даже не се налага да поглеждам натам - само по шляпането във водата ги разбирам.

Господ е един за всички, поради което не насмогва!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.