Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 27.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Някои нещанови  
Автор marta_s (осица)
Публикувано12.07.05 19:28



при децата, които ме изумяват.
По необясними за мен причини, децата се забавляват по странен начин, който от позицията на моята зряла възраст (цели 22 г. и кусур) преценявам едновременно като напълно идиотски и гениален. Обърнете внимание:
- Децата обичат пръчки. Обикновено, за да се налагат едно друго, но и без това - просто обичат да носят пръчка. Май ги използват за още поне 10 неща. Какви точно, не мога да преценя отстрани;
- Децата обичат гнусни животинки. Рядко ги пипат с ръце, обикновено използват пръчка (вж. по-горе), но са готови с часове да клечат и да ги разглеждат;
- Децата обичат да си разказват тъпи вицове. Главни герои в тях са "Бай Ганю Българина, Бай Ганю Американеца, Бай Ганю Едикойси..." Но комент. Тези вицове са толкова тъпи, че абсолютно не ги проумявам.
- Децата обичат да се удрят с празни бутилки от минерална вода по главите. Това вече наистина го намирам за чудесно. Шумът е впечатляващ, а не боли. Нещо като спецефект. Поздравления, дечица!
- Децата са колекционери. Хоби, което е типично и за някои възрастни, но какво е удоволствието от това да притежаваш купища почтиеднакви неща, ще си остане вечна тайна за мен и подобните ми.
- Децата ядат отвратителни сладки неща като близалки, ледени сокчета, захарен памук и разни подобни. Тези са константните. Иначе могат да се пазарят с часове за това какъв точно "Линд" предпочитат;
- Децата обичат да газят локви и като цяло, обичат водата, даже и да е мръсна. Ако в нея има разни животинки и са с пръчка в ръце, още по- добре. (вж. по-горе)
Списъкът разбира се, може да бъде продължен, но работата е там, че уж човек носел детското у себе си цял живот, а ... некво не изпитвам грам желание да имам пръчка.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Някои нещанови [re: marta_s]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано12.07.05 19:45



щом не ползваш пръчка важното е да си миеш ръцете, след като си пипала гнусните животинки.

ходи ми се в безисходица


Тема Re: Някои нещанови [re: marta_s]  
Автор Чинackи (Хенри)
Публикувано12.07.05 20:01



знаеш ли, пишеш страхотно
опитвала ли си във вестник или списание?
примерно "Космополитън", "Егоист"?



Тема Re: Някои нещанови [re: нoвakoв]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано12.07.05 20:06



Скоро не съм пипала гнусно животно или поне не ми се струваше гнусно в началото. С течение на времето разбрах що за гадина е. Ето сега разбирам, че наистина е трябвало да ползвам пръчка, ама - на.

Език кости няма - кости троши!


Тема Опитвала съм, разбира се!нови [re: Чинackи]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано12.07.05 20:14



Още си спомням - докато ги публикуват и въпросните издания се разграбваха като топъл хляб. Затова не пазя нищо при мен. Дори не знам в кои точно броеве са ги помествали. Когато се обаждах на редакторите да ги питам, те ми тресваха телефона, като че ли ще повдигам въпрос за хонорар.
Иначе ме има на снимки в "Нешънъл Джиографик". Новаков знае, той си изрязва картинки оттам.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Някои нещанови [re: marta_s]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано12.07.05 20:27



мдам, ето защо като почваш да се срещаш с наглед приятно животно, първо му шибваш един с пръчката.
ако не си покаже гнусотията, му шибваш още един.
ако пак не си я покаже, начи е ебати тъпото копеле.

затва го заебаваш и се обаждаш на готиния новаков, който така или иначе зверски те кефи.

ходи ми се в безисходица


Тема Марта_с - Родителкатанови [re: marta_s]  
Автор явepтъ (пристрастен)
Публикувано13.07.05 10:26



Любопитно.



Тема Re: Някои нещанови [re: marta_s]  
Автор пopyчиk Pжeвckи (същият)
Публикувано13.07.05 11:39



Децата като цяло обичат водата но САМО когато е мръсна! Т.е. не изпускат локва, ама я се опитай да ги вкараш под душа...



Тема Re: Марта_с - Родителкатанови [re: явepтъ]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано13.07.05 11:54



Да, нали? Нещо като Явертъ Зъболекаря.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Някои нещанови [re: пopyчиk Pжeвckи]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано13.07.05 14:40



Децата трябва да се къпят с маркуч.

Език кости няма - кости троши!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.