Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 13.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: пичове...такованови [re: 3oмбюл]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано14.06.05 15:13



бе може да има нещо голямо,ама не е хуй,да знаеш,май уста ще да е само........щото виж мъ мен,малка уста имам........

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: И аз мразя женкарите и обичам мъжкарите!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано14.06.05 16:28



Даа а, ти си моето мъжко момче, искам да те еба!



Тема Re: Кои ебът най-много?нови [re: пeтъk]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано14.06.05 16:37



Това, че си манекенка и имаш руса коса и ОГРООООМНИ цомби не ти дава право да се пренебрегваш най-готиния пич в пороци. Какво като не е милионер, какво като е хирург в средно голяма столична болница, какво като спасява живота на десетки хора на ден, какво като има скромен апартамент в Лозенец.. ..той е маниак и ние го уважаваме точно за това!



Тема Re: Кои ебът най-много?нови [re: buratino]  
Автор пeтъk ()
Публикувано14.06.05 16:44



Буратинко:)добре дошъл.
А що се отнася до човека, моята информация е съвсем друга, не е никакъв лекар, ами търговец на зеленчуковата борса, той обаче наричал себе си само търговец...не си спомням това кой ми го каза, но ако ме опрете до стената ще набедя Джоанна:)))



Тема Re: Кои ебът най-много?нови [re: пeтъk]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано14.06.05 16:47



О! Петък, как си? Джоана има по-големи цици от теб!



Тема Re: Кои ебът най-много?нови [re: buratino]  
Автор пeтъk ()
Публикувано14.06.05 16:50



не съм очаквала най-добрият ми приятел да се изказва за це ми...това сериозно!



Тема Имаш хубава пура!нови [re: buratino]  
Автор тъпoтo koпeлe (тъпо копеле)
Публикувано14.06.05 16:54



Кога и къде?



Тема Re: Кои ебът най-много?нови [re: buratino]  
Автор пeтъk ()
Публикувано14.06.05 17:00



Сещаш ли се есенните вечери, в които с теб минавахме пътя от Плиска до квартала пешком и си говорехме, че ако имаме фаворит в Пороци, то това е явертъ!Е, аз вече не мисля така! Сега фаворит ми е Джоанна, тя не се заяжда с никого!Джоанна-това е новата концепция за клубар!
Сега ще се наложи и ти да избереш между мен и явертъ. Спомни си, че познаваш мен и семейството ми, представи си строгия поглед на баба и прекрасния вкус на клисавите ми опити за сладкиши и направи своя избор СЕГА!

Редактирано от пeтъk на 14.06.05 17:06.



Тема Re: Кои ебът най-много?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано14.06.05 23:14



Има и изключения. Аз си падам по мъжкари. Те ме забавляват (понеже са тъпи и е същото както когато се смеем на децата) - това първо. Второ, могат да носят (мен, багажа ми, мен и багажа ми, мен, багажа ми и техния багаж, мен, багажа ми, техния багаж и телевизор в кашон) Трето - могат да се бият. Това е все едно Коко Тайсъна да ти е гадже и да те пускат на мачовете без пари. Четвърто - не ти ползват пилата за нокти и след това да я зарязват някъде, та да не можеш да я откриеш, когато ти е най-необходима. Пето, не настояват да са по-хубави от мен. Шесто, ядат всичко. Седмо, ако ги удариш не пищят на умряло. Осмо... Има още много, но се отегчих. И без друго няма да ме разберете.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Душата ми плаченови [re: явepтъ]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано14.06.05 23:41



Пил си май. Я ми дъхни!

Език кости няма - кости троши!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.