Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 21.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Пеперудената фея  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано17.06.04 17:23



Най - вероятно сте чували за нас от приказките. Там ни описват много подробно - как махаме с вълшебни пръчки, как прелитаме от цвят на цвят, омагьосваме жаби и хехехеххехехе...носим онези палячовски шапки, които приличат на фуния с воал на острото. Не казвам, че всичко това е пълна лъжа. Някои от приказките са започнали по истинска история, която се е случила толкова отдавна, че и най - старите феи не са съвсем сигурни дали по онова време са се разхождали с фунии на главите или не. Освен това, повярвайте ми (защото ви го казва една съвсем истинска фея) случката, която съвсем случайно се е превърнала в приказка, съвсем не е била това, което е достигнало до наши дни. Ето например, какво преживях преди месец.
Канидатствах за работа. Ако не знаете, ние феите по принцип се грижим за природата - животни и растения - то в гората, то в полето, то в моретата и реките...Всичко е под наш контрол и ако не сме ние ще измрат. Дори има едни животинки, които се въдят на дъното на кратер и оцеляват в лавата - и за тях има специална фея, доста особена персона бих казала. Та за какво говорех, а, да…бях останала без работа, понеже по – рано работех като фея на комодските варани. Като фея се почувствах длъжна да ги науча да събарят зайчарници и да се хранят със зайци. В началото им помагах с вълшебната пръчка, но тези чудесни момчета бързо схванаха идеята и скоро на острова не останаха никакви зайци. Тогава заешката фея побесня. По нейно внушение местните селяндури избиха повечето гущери, след което правителството ги обяви за изчезващ вид (говоря за вараните) и ги затвори в резерват, където започнаха да ги хранят в устите с прясно одрани агнета, които купуваха от местните селяндури на безбожни цени. След затварянето им в резерват, реших, че с кариерата ми на Комодско – варанска фея е свършено и подадох документи за нова работа. Подскокнах от радост, когато получих писмото на МП, с което ме назначаваха за Пеперудена фея. “Кеф, кеф” – виках аз и подскачах весело от цвят на цвят, както си правим ние феите – “майната ви, гущери лигави, тъпи лайняни зайци фак оф, задръстени селяндури..” Всъщност, в момента ви предавам най – общия смисъл на онова, което си виках тогава, защото аз като фея не бих могла да използвам думи като “майната ви”, “лайнян” или пък “фак оф”…Така, мислех си, че пред мен се разкриват страхотни перспективи и възможност да докажа себе си като фея, но дълбоко съм се заблуждавала. Още от първия работен ден разбрах…
Сега, обаче не мога да ви доразкажа останалата част от историята, защото до 5 минути ще завали и ми се налага незабавно да разпръсна малко тор с вълшебната си пръчица. Утре ще продължа, ако не ме е стъпкала някоя крава.

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Re: Малее Мартоо,.. [re: marta_s]  
Автор buratino (Real gligan)
Публикувано17.06.04 19:29



...като се напиш ставаш друг човек! Какво ти казаха у вас като те видяха облечена само с островърха шапка на фея и пръчка в ръка?
Пеперуди, зайци, гущери, ... - лудница!



Тема Леле марто [re: marta_s]  
Автор явepтъ (пристрастен)
Публикувано18.06.04 09:28



и ти прописа за феи. Това требе да е нещо като дребната шарка - задължително го боледуваш, ама по-добре да е в децка възрас, че иначе хем срам, хем сърби, хем боли. Айде успех и по-бързо оздравявай. И по-добре не се чеши, че ше ти останат белези.

Риъл фъкинг кур-и-фей, но шит.



Тема Re: Пеперудената феянови [re: marta_s]  
Автор Biscuit ()
Публикувано18.06.04 15:12



ма то и молеца май е вид пеперуддд



Тема Re: Пеперудената феянови [re: Biscuit]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано18.06.04 15:18



То и Блатният хоботник е пеперуд, ама звучи като слон.

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Re: Пеперудената фея [re: marta_s]  
Автор Biscuit ()
Публикувано18.06.04 15:21



ми хак да ти е, да не си ставала пепруда на феите, тоест обратното



Тема Re: Пеперудената феянови [re: Biscuit]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано18.06.04 15:37



Де да съм знаела. Ако стана Слонска фея сигурно ще се окаже, че има Копринен слон, Зелев слон... или нещо от сорта

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Re: Пеперудената феянови [re: marta_s]  
Автор Biscuit ()
Публикувано18.06.04 15:40



Ми да си знаела! То така една казала "Опс, стават грешки!" и слязла от патката....



Тема Re: Пеперудената феянови [re: marta_s]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано18.06.04 15:42



слонове не ти трябват
че кат се разгонят...ще те удавят;) с ненужно семе



Тема Re: Пеперудената фея [re: marta_s]  
Автор DeadMopoз (аватар)
Публикувано18.06.04 22:29



мартоуу, да не си си направила операция за смяна на пола?
Винаги съм мислел, че феите имат вълшебни дупчици, не вълшебни пръчици.

колко е дискаунта за фея?

Очаквайте скоро!!! Новите прикл. на DeadMopoз!

Кръв, крави и много виртуален секс ала пичка ви лелина!

Скоро!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.