Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:23 22.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема По силите ли Ви е да съблазните явертъ?  
Автор явepтъ (пристрастен)
Публикувано18.06.04 12:05



тест за жени

1. Аз казвам: "Не съществуват разлики, освен разликата в степента между различните степени и отсъствието на разлика".

Вие:

а) Правите се че разбирате и не сте съгласна.
б) Правите се че разбирате и сте съгласна.
в) Казвате че нищо не разбирате.
г) Ококорвате очи и глупаво хихикате.

2. Каня Ви на кино на премиерата на "Кил Бил 2". В най-напрегнатия момент на филма, в порив на чувства, поставям ръката си върху коляното Ви.

Вие:

а) Хващате с два пръста и я отмествате.
б) Правите се, че не забелязвате.
в) Покривате я с Вашата ръка.
г) Покривате я с Вашата ръка и притискате с бедрата си.

3. В отговор на гениалните си забележки ще чувам от Вас:

а) А пък бившия ми приятел...
б) ... (гробно мълчание)
в) А пък аз...
г) Миличък, от тембъра на гласа ти вече ми прокапа в чехлите.

4. Изпращайки Ви късно вечер до вкъщи, аз чувам:

а) Лека нощ.
б) Лека нощ! Мляс!
в) Искаш ли кафе?
г) В колко да те събудя за работа?

5. Какво е, според Вас, Любовта?

а) Любовта - това е висша форма на проявление на човешката натура.
б) Любовта - това е Бог.
в) Любовта - това е Секс.
г) Аз никога и при никакви обстоятелства няма да обсъждам темата за любовта с явертъ, освен ако не искам да бъда обладавана на задна прашка профилактично всеки петък вечер.

6. В леглото ми Вие:

а) Лежите като пън.
б) Опитвате се да получите удоволствие.
в) Яхвате ме и се опитвате да ме убиете със секс.
г) Впускате се в антихуманни, неетични и противоестествени експерименти, само при спомена за които до края на живота си ще се изчервявате.

7. На сутринта Вие:

а) Носите ми кафе в леглото.
б) Носите ми кафе и сандвичи.
в) Носите ми бутилка кола и хамбургер.
г) Носите ми всичко дотук изброено и, докато аз възстановявам силите си, ми гладите панталона.

Резултати от теста:

а)0т. б)1т. в)2т. г)3т.

0 - 2т.: Скъпа, виждам че все още си спомняш за мен, редовно четеш в клуба... Обаче, забравИ!

3 - 8т.: Девойче, лоши новини. Не забелязваш ли нищо странно наоколо в последно време? Нещо коне, там, да се дърпат или някакви коли, там, да се опитват да те прегазят? Просто Вие имате много-много-много лоша Карма. Има два начина да разрешите проблемите си: никога не четете женски романи или четете, но правете точно обратното на каквото пише. Но, във всеки случай, избягвайте срещи с явертъ - ще ви продаде за органи.

9 - 14т.: Вървите по верния път, драги другарки! За целите на постигане на съвършенство препоръчвам: не давайте вид, че умеете да мислите, по-съвестно изпълнявайте домакинската работа и наизустете главната аксиома. Главна аксиома: "Степента на привлекателност на жената е право пропорционална на обема на гърдите (в разумни граници) и обратно пропорционална на дължината на полата и".

15 - 17т.: Слънчице, ако нямаше такива като теб на белия свят, отдавна щях да съм паднал в жертва на неравната битка със спермотоксикоза. Пиши, звъни. Вечно твой.

18 - 20т.: Такава дама аз самият, с голямо удоволствие, бих притискал с бедра и бих гладил панталоните и сутрин. За съжаление, не съм срещал.

21т.: Ти си на 34, привлекателен, интелигентен, маниак, и ти викат явертъ.

Редактирано от явepтъ на 18.06.04 12:16.



Тема Re: [re: явepтъ]  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано18.06.04 12:20



Ти си пирон в ковчега на противниците на шоковата терапия.
Ти си единственото оръжие на еволюционистите.
Ти си ...
но, шит



Тема Абе, бате... [re: явepтъ]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано18.06.04 15:06



в тоя твой тест що няма нищо за ебането бе?

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Re: По силите ли Ви е да съблазните явертъ? [re: явepтъ]  
Автор Biscuit ()
Публикувано18.06.04 15:07



а при 22 и повче точки пак си явертъ, но модел на Трабант:)))))



Тема ти пък [re: marta_s]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано18.06.04 15:09



това да не ти е - секс лъжи и видео



Тема Re: ти пък [re: NUT]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано18.06.04 15:13



мноу ми е затрябвало да ходя на кино пък....явертъ да си поти ръката на коляното ми. ХА!

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Обяванови [re: явepтъ]  
Автор Hands Free ()
Публикувано18.06.04 15:49



Подготвям кандидатки за тест "явертъ".



Тема Нови думи [re: marta_s]  
Автор явepтъ (пристрастен)
Публикувано18.06.04 16:14



Марто, ти откак се научи да я казваш тая думичка май много ти харесва да я употребяваш публично. Само как се оформя в устната кухина, удря се в затворените устни, заобля се около небцето и излиза като един зачервен заоблен мокър дебел и венозен израстък от хлъзгавата, гореща, засмукваща и пулсираща цепка. И накрая завършва тихо като звука от пръдня в далечния ъгъл на препълнен асансьор.
Като те гледам как напредваш, в скоро време току-виж си ни изненадала с някои нови думички като например:
кур, голям-кур, дебел-кур, корав-кур, мой-кур, кур-сант, педи-кур, кур-шумен, кур-тих, кур-бан, кур-ддс, кур-ппздп, кур-европейско, кур-америка (кур-буш), кур-абеясиебетемамата.



Тема Re: ти пък [re: marta_s]  
Автор явepтъ (пристрастен)
Публикувано18.06.04 16:21



Тази ти зле прикрита покана едва ли ще трогне закоравелият ми от много стискане с опитната мазолеста ръка молив.
Но аз всъщност те харесвам. Ти нали беше жена, между другото де?



Тема Скъпа Вафло, [re: Biscuit]  
Автор явepтъ (пристрастен)
Публикувано18.06.04 16:28



В първоначалния вариант на теста бяха предвидени и отрицателни величини на сбора от точки, но впоследствие бяха окастрени от селекционната комисия поради безперспективност на потенциалния целеви контингент. За което спокойно можеш да ме обвиниш в целенасочена дискриминация спрямо твоята особа. Поемам вина. Понеже комисията, така де... ами как да го кажа... абе аз бех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.