Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Return to innocentнови  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано31.05.04 02:25



Искам да ви споделя нещо. Нарочно не го пускам в Споделено, щото то е много лично и интимно, а там е пълно с хиени, които се хранят от човешката мъка.
Онзи ден казах на жената, че отивам да хвърля боклука, а се качих на тавана, където имам скрити две шишета ракия за черни дни. Докато се мъчех да се сета къде точно ги бях забутал, вниманието ми привлече голям черен куфар, прашен, точно както във филмите на С. Кинг. Стоеше в ъгъла и ме гледаше. Някак неприлично дори. Бих казал леко похотливо. Понеже аз не съм такъв човек, решително се приближих до него и го отворих. И вселената се сгромоляса отгоре ми.
Първото което ми се наби в очи, беше моят мечо!
Беше одрипавял, мухлясал и остарял. Но беше той, моят мечо!
Тате ми го подари за третият ми рожден ден. Тогава мечо беше ново, кипро и напето мече. Имаше една малка топчица за опашка. А точно под топчицата свършваше конеца, който минаваше по целият му гръб и стигаше до муцунката, един вид се грижеше вътрешностите му да не се изсипят наоколо.
Мама така ми обясни.
Много обичах да си играя с този конец и да го дърпам. И така до денят, в който открих, че от дърпане съм го разшил и сега под опашцицата-топче, има малка дупчица. Бях вече на три години и половина и имах стабилна сутрешна ерекция. Една сутрин не издържах. Събудих се много рано и първото което видях, беше мечо, лежащ встрани от мен на четири лапки, леко надупен. Без много да му мисля, отперих малкия мечо! 3 пъти! После много време мина докато изсъхне, но аз никога не го забравих. Той има запазено специално място в сърцето ми.
Но аз май малко се отвлякох. Исках да ви кажа, че като видях малкото мече, в душата ми нахлу ураган от чувства. Видях днешният си живот с всичките му несъвършенства. С всичките му пороци и недостатъци. Спомних си златни полета. Сребърни нощи и бронзови утрини. Първата целувка. Неизкушената младост.
Проснах се на земята. Ревнах с глас и заоплаквах пропиляната детска невинност.



Тема Re: Return to 50cent [re: Hищo]  
Автор Пaтилaнчo (Пете)
Публикувано31.05.04 12:28



Хайде - хайде, всички сме имали мечовци с разпрани гащи. А сега всички си имаме надуваеми жени. И да ви кажа мойта си беше цепната отдолу. Така я взех. И не виждам разлика в усещането, т.е. пак съм си същият непокварен, задоволен човек. Само пишката ми е порасла малко.
Тя (куклата) да му мисли - Казват, че от утробата й се раждали ментални демони! Аз нямам нищо общо - използвам кондом.



Тема Re: Return to innocent [re: Hищo]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано04.06.04 14:31



Верен ход. В Споделено щяха да те разпънат на кръст, задето си зарязал така лекомислено първата си любов.

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Стреснах се ... [re: Hищo]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано04.06.04 17:07



като чух как Мечо - бум... бум... бум... - слиза надолу по стълбите ...Струва ми се, че сигурно има и друг начин, само да можеше за минутка да не си чукаш главата о всяко стъпало, а и да помислиш малко, какво направи с шишетата ракия за черни дни

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Return to 50centнови [re: Пaтилaнчo]  
Автор Biscuit ()
Публикувано09.06.04 16:32



:)))))



Тема Re: Много е ..нови [re: Hищo]  
Автор buratino (Real gligan)
Публикувано11.06.04 10:50



..нехигиенично, да имаш плюшени играчки. Мен затова ми купуваха само гумени. А и няма как да ги скъсаш лесно. МУ Х А ХААА



Тема Re: Return to innocentнови [re: Hищo]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано11.06.04 14:04



ИИИИИИИИ, ти ме навя на спомени, аз пък имах една скчаща маймуна, като я удариш и тя скача и си удря ръцете и ми се хилеше...........от тогава имам хроничен запек и като се напъвам винаги очите ми изпъкват като на маймуната,мдаааааааа,спомени те ни топлят в студените и мрачни дни!!!!!!!

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Много е ..нови [re: buratino]  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано11.06.04 14:06



и кво, опита да си опънеш надуваемото басейнче ли?



Тема Re: Много е ..нови [re: Hищo]  
Автор Biscuit ()
Публикувано11.06.04 14:25



:)))



Тема Re: Return to innocent [re: Джoaннa]  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано11.06.04 14:45



с кво я удряш и къде? тва е много важно за протокола!
хроничен запек, казваш! и се сещаш винаги за маймуна! Хм, виждам призрака на другаря Фройд, май! В краен случай на Юнг!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.