Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 11.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Баба ми ви пращанови  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано01.03.04 11:55



много здраве на всички! Каза да ви ощипя от нейно име по бузките (кои бузки, вие ще си изберете), та да сте бели и червени - весели - засмени през цялата година!
За Буратино предаде "много да внимава да не напъпи преждевременно, понеже към средата на месеца щяло да има поледица"
За Gesture каза да не бърза да си пожелава нещо, защото лястовиците се очаквали към края на април, а "туй дато го гледа сега през прозореца е замръзнала гарга, наваляна със сняг"
За новаков предаде, че към края на април можел да отиде на ски, защото тогава снегът вече щял да се е стопил.
За Доминик каза да не връзва повече мартенички по краката на щъркелите, защото за тази работа имало природозащитници, които се занимавали специално с опръстеняването. А за оная работа си имало сливи.
За фристайлърчо каза, че ако подари на внучка и миникупър с реклама на кока - кола ще му се сбъдне най - голямото желание.
За Любо Пенев каза, че ако ЦСКА станат шампиони, ще му се сбъдне най - голямото желание (ЦСКА да станат шампиони)
За бамзе каза вече да става от зимен сън, защото ще се напишка, ако продължава да се търкаля в хралупата, "мързел с мързел" (така каза бе, бамзе, честна дума!)
За Фрихенд каза да спре да се преработва, защото ще му излязат бели и червени пъпки по дупето, които се лекуват само с двойни финландии в продължение на цяла година.
За Бибо каза да спре с двойните финландии и да отиде да разчисти преспите пред къщата (това към средата на март), да си остави мартеницата пред някой от камъните и ако имало мравки щяло да му се изпълни най - голямото желание.
А на Джоанна и Малвинка баба ми праща много - много здраве съвсем специално и по една голяма целувка да са най - бели и червенки от всички!
оф, да, бееееееее....без малко да забравя:
За temtress баба ми предаде, че, ако забърше Наско от БТР ще я покани на сватбата да си направят снимка тримата!

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...

Редактирано от marta_s на 01.03.04 15:31.



Тема Re: Баба ми ви пращанови [re: marta_s]  
АвторNormalna (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 12:03



Честита Баба Марта и на теб! Да си весела и лъчезарна през цялата година, че и по- нататък!



Тема Re: Баба ми ви пращанови [re: marta_s]  
Автор buratino (real darvar)
Публикувано01.03.04 12:40



Брей, брей, брей, аз пък ти пожелавам всеки ден от морето да излиза Баа Марта, яханла златното попче и в най-женския месец, всеки ден да ти изпълнява по едно желание.
Аз още вчера докато си бърках в носа и пребледнях и ми потече кръв от носа и приличах на една същинска мартеница.



Тема Re: Баба ми ви пращанови [re: marta_s]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано01.03.04 13:06



баба мартената ти трънкена !

Партизан за бой се стяга- аз картофи беля, деба...


Тема Благодаря,нови [re: Normalna]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано01.03.04 13:21



ние с баба сме пословично лъчезарни - и така - през ден!

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Баба ми каза, ченови [re: buratino]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано01.03.04 13:29



твоят проблем може да се реши много лесно. Само трябва да си пъхнеш по една скилидка чесън в носа и кръвта ще спре от само себе си. Това, каза, вършело работа и против крема. Всичко това пак ти го предавам аз, защото баба в момента е решила да си боядиса косата синя и е с едно найлонче на главата, докато разпухва възглавници.
А да. И освен това каза, че златното попче от миналата година било отишло в манастир и затова вече не можела да го язди, "ама нищо..."

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Внимавай снови [re: нoвakoв]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано01.03.04 13:45



тона, който ми държиш, защото ако баба ти се разсърди ще ти прати бяс по овцете!

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Re: Внимавай снови [re: marta_s]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано01.03.04 13:55



защо ще те праща баба ти при овцете ми ?

Партизан за бой се стяга- аз картофи беля, деба...


Тема Re: Баба ми ви пращанови [re: marta_s]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано01.03.04 14:22



ти на баба ти и кажи за прабаба ти там ония работи, дето ще и ги направя, па и на внучката и.....Ицо стоичков ги знае там роднинските връзки:).
на всички разни хубави неща им пожелава, само аз пак на изваждане!! мини, мини, ама е купър, все пак!
каско, маско, ей! отговорност е това! гражданска отговорност!
я по-добре вместо мини купър, да ти подаря един мини-жуп! ти му викай мини джип ако искаш:)
ЧБМ. Мартич и всеки месец бели и червени:)



Тема Баба е силно разтревожена,нови [re: freestyler]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано01.03.04 14:42



че с мини жуп ще ми бъде далеч по - студено, отколкото с мини купър. Все пак била склонна на компромис, в случай, че ония работи, дето ги си ги обещавл за нея и за прабаба ми се окажат реални и осъществими. Държа да те предупредя, че с Малък Сечко все още са в лоши отношения, заради неизпълнени обещания.

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.