Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ароматни пръчицинови  
Автор DeadMopoз (аватар)
Публикувано03.12.03 23:38



Има тук едни малки ароматни пръчици. Палят се, после леко духваш горящия край и я поставяш в малката дупчица на дъсчицата с ширина 2.5 см и дължина точно малко по-голяма от дължината на пръчицата, проектирана на равнината на дъсчицата при определения ъгъл на падане на пепелта.
Има много продукти. Натурални. Ванилия. Лавандула. 24 карата. Нещо от Лалик. Африканско лято. Спермацет (само за фрийто - не е това което си мислиш ). Исландия през зимата ( и през пролетта е същото). Мечти. И всичко останало. Та палиш пръчицата. Номера е да запалиш 5 в помещение 1.5х1 . Приближаваш се до горящия край. Вдишваш колкото можеш по-дълбоко. Повтаряш и потретваш. Има тъпаци дето почетвъртват. Но те пропускат основната част - вселенския оргазъм! Вместо да рисуват по стените знака на мерцедес с една черта повече, те пишат мейк лов нот вар! Плебеи!
Малко е тъмно вече. И е малко късно за изненади. Но за повръщане винаги е време. И винаги има време за това. Онзи ден гледах едно предаване за лов гейма при птиците. Някакви специални птици. Нема ги у нас. Бях просто възхитен. Хората не могат да се изразяват. Дори и животните не могат. А птичките си го казаха просто. Обичам те! (и искам да те чукам ) Не мога да ви опиша красотата в отношението. Беше просто... много нежно. Е, някой знае ли тайната? Едно време ме убедиха , че е 42, но аз установих че е малко повече. Още нещо? Май уей он дъ хай уей?

/*
Аз пък мога да деврапвам пакети на PL/SQL
*/




Редактирано от DeadMopoз на 03.12.03 23:43.



Тема Re: Ароматни пръчицинови [re: DeadMopoз]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано04.12.03 10:37



спермацетената пръчица я знам - тя се духа без преди това да си я запалил:)))))))
оня ден слязох малко на земята, да видя как живеят поданиците ми:) абе с две думи - пих кафе и се разходих пеша по фритьоф нансен. там се шмугнах в едно магазинче - от тези, които продават всякакви източни щуротии - вкл и такива пръчици. от там си купих различни неща, вкл и една мно яка голяма кутийка с капаче от сандалово дърво и отвори за такива пръчици. много по-добра е от дъсчицата.
с ин и ян, като декоративен елемент и много приятни резби и орнаменти.
с две думи - в играта съм.
:)
тайната? 42 е твърде пораженческо обяснение. не знам как дори стана толкова популярен хит:)
правилните думи/действия на правилния човек на правилното място.
правилно? хм, строго субективно, разбира се....важното е да е от и за субекта.



Тема Re: Ароматни пръчицинови [re: DeadMopoз]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано04.12.03 14:13



ле-ле, ти си дори още по-прост, направо ми върна акъла честно



Тема Ароматни кетони.нови [re: DeadMopoз]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано04.12.03 14:34



Има, море (ударените на "о", макар и онова с ударение на "е" го има), има, как да нема!
Вдишваш веднъж, вдишваш дваж, вдишваш трети път, а има идиоти които дишат непрекъснато. За съжаление ароматите не са чак толкова разнообразни. Варират между лек дъх на нафта с примеси на нещо като чесън, през плътен суров петролен аромат, до дращеща черна миризма на комбинацията между мазут и водорасли. Затова пък всичко е безплатно. Свиква се. Еди остават без обоняние за цял живот (за щастие не се налага да чакат дълго като грузински овчари), други ходят леко опиянени и драскат огромни надписи по стените "НАФТА, НАФТА!!!", а трети просто избягват да мислят за това. Мисля си, че ако парфюмеристът на Артър Зюскинд беше тук, би си издрайфал червата, но това неговото е крайност.

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Нафтанови [re: marta_s]  
Автор явepтъ (пристрастен)
Публикувано04.12.03 15:24



Тоя Нефтохим ви ебава мамата отсякъде.
Дори и подсъзнанието ви мирише. Я кажи колко синонима на "нафта" знаеш? Аз познавах един твой селски дето като му свърши бензина насред път се изпикаваше в резервоара и така избачква до първата бензиностанция. Сега се сетих, Мартин. Викахме му Газьола, ама той предпочиташе "Марто_с" - нещо като 98-супер или как беше там.
Разбрах, започнала си да четеш класици. То тая работа е като оная - ако не се похвалиш все едно нищо не си направила. Стигна ли вече до Фьодор Михайлович?



Тема Re: Ароматни пръчицинови [re: temptress]  
Автор DeadMopoз (аватар)
Публикувано04.12.03 15:45



Ти имаш педерастки наклонности.






Тема Re: Нафтанови [re: явepтъ]  
Автор DeadMopoз (аватар)
Публикувано04.12.03 15:48



И аз чета класици. Сега чета вегетарианеца, ти си умно момче, ще ме разбереш.
Твоя Мартин какво прави като не му се пикае. Ние перем чекии и така до първия Шел.






Тема Re: Ароматни пръчицинови [re: freestyler]  
Автор DeadMopoз (аватар)
Публикувано04.12.03 15:50



Много искам тройка с Ин и Ян!






Тема Re: Ароматни пръчици [re: DeadMopoз]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано04.12.03 16:04



а с Фют и Ян Бибиян?



Тема Re: Нафта [re: DeadMopoз]  
Автор явepтъ (пристрастен)
Публикувано04.12.03 16:07



Нафтата свършва, но бирата никога, мила моя майно льо. За тия които могат да си го позволят, разбира се. За останалите - онанизмът е едно добро решение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.