Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Вечните размислинови  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано16.07.03 20:43



Когато се насърбам прилично с твърд алкохол или с не толкова твърд, но повече от прилично изпадам в състояние, в което ми се спори и със себе си. Спори ми се и с Господа относно това дали той или аз съществуваме. Аз поне имам ЕГН и заеми, а той?
Пораснах със "Синьо лято" и ...кой пуска Боб Марли като се опитвам да мисля...и що за съхранение на мисълта е "Айън лайк а лайън ин зайън"...Сигурно звучи борбено или поне подсилва схватката на откопчване след съвокупление...

Усещам се рядко добър като се напия. Пия, а благинката ми струи от очите. Стинг се надява руснаците да обичат децата си...също...Нарежда ги като православен поп на задушница. Но го умее...

Сега ми се мисли и класически. Някой мислил ли е колко са несъвместими Моцарт и Вазов? Моцарт е кретен от моите. Гений. Гени Й. Съвокупност от преднамерени върхове забити с лекотата на безделник. Връзката между Моцарт и Вазов е прилично количество алкохол в главата и главата "Пиянството на един народ" от "Под игото"...
Винаги съм се старал да намеря аналогия между двете значения на "глава". Може би успях. За себе си.
Реквиема и Пиянството.....различни изкуства...различни автори...различни усещания...толкова общо...общото е АЗът..не на Ницше или на дечкото Фройд...АЗът с ореола от виненки...

Това е трудно да се разбере ако не си научил думата "струпей" от Хамлет, когато си прочел, че отровата излята в ухото на баща му не е предизвикала това...

Я соскучился...
Досвидания!



Тема Re: Вечните размислинови [re: Strunz]  
Авторчeбypaшka (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 01:06



А почему тьй не пишеш мне если соскучился по меня

Ну ка пиши, я ждать болше не могу

Пусть всегда будет...



Тема Re: Вечните размислинови [re: Strunz]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано17.07.03 12:06



Ееееей, ама много философстваш, Щрунце. Омотаваш се като буба във фино изтъкани мисли, но изпадайки в летаргия остава да разчиташ единствено на случайно минаващ копринар да извлече по летален за теб начин здравата и лъскава нишка на просветлението. Както знаем много добре, гениите са а) мъртви; б) непризнати за такива и в) паразитиращи хъшлаци, чиято основна цел в живота е преди всичко да се забавляват за чужда сметка. Но предимно мъртви.

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Re: Вечните размислинови [re: marta_s]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано17.07.03 12:33



Снощи просто ми свърши мезето и ....продължих да пия.

Кеф е да си млад. А си млад докато все още имаш какво да откриваш.



Тема Re: Вечните размислинови [re: Strunz]  
Автор Meнтa (и мастика)
Публикувано17.07.03 13:30



2 униции водка
1 унция бял ром
1 унция тъмен ром
4 унции джинджифилова бира
сок от лимон ако сте капризен
Рецепта:
използвайте водка, която е съхранявана във фризер. джинджифиловата бира и плодовете ( лимоните) да са съхранявани в хладилник или охладени. смесете алкохола без бирата с плодовете.разбъркайте внимателно. добавете прясно начупен лед. прибавете бирата и гарнирайте с ломонови лентички. заврете си коктейлните чадърчета отзад.

вариации: джинджифиловата бира може да бъде заменена от бира "Каменица" - има същия вкус на конска пикня.

вариации 2: ако прецените, че ще се изхабят много чадърчета според оригиналната рецепта използвайте чадъра на дяда си.

забележка: Базисния коктейл се нарича "Московско Муле" , затова авторката е нарекла настоящия "Варненско Муле" в чест на Щрунц.

Щрунце, бейби, взех проблема ти присърце да знайш!


Гълтам облаци ... може би съм тайфун?!


Тема Re: Вечните размислинови [re: Strunz]  
Автор Uncle Fucker ()
Публикувано17.07.03 13:56



Най-голямата слабост на интелектуалците е алкохолизма!




п.п. Щрунц, що не станеш спасител?



Тема Re: Вечните размислинови [re: Meнтa]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано17.07.03 14:24



Проблема е липсата на мезе...и духовната храна като такова...



Тема Re: Вечните размислинови [re: Uncle Fucker]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано17.07.03 14:27



Щото не съм от Шумен



Тема Re: Вечните размислинови [re: Strunz]  
Автор Uncle Fucker ()
Публикувано17.07.03 14:29



Лъжеш кат варненски уличен валутен дилър! Тодор Колев отдавна е разяснил, че Варна е пристанище на Шумен.



Тема Re: Вечните размислинови [re: Uncle Fucker]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано17.07.03 14:32



Сега кажи, че и София е летище на Шумен и ще избиеш рибата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.