Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 15.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема показаниянови  
Автор iren (деликатната)
Публикувано20.05.03 16:59



Из показанията на една изнасилена/съвсем истински/

"Гледах "Шоуто на Слави" и излязох малко да се поразходя. На улицата срещнах моя познат Николай, който беше с приятеля си Петър.
Те ме поканиха да отида с в апартамента на Петър, за да ме почерпят и да изпушим по една цигара. Когато влязохме вътре - стана ми ясно - почерпка няма да има.
Господи колко големи им бяха. Николай изпрати Петър до кухнята за олио, но той се върна с веро. Олиото било свършило....
Накрая към сутринта успяд да избягам гола, защото ми бяха взели дрехите. Докато тичах към ІV РПУ срещнах един мой познат полицай, който ми даде куртката си, за да се облека....

П.С. Моля да не образувате наказателно производство срещу момчетата, за да не им се провали бъдещето."

Вода не утоляет жажды, я пробовал ее однажды


Тема Re: показаниянови [re: iren]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано20.05.03 17:18



Тъпо е, че повечето от изнасилени са познавали нападателите си и след това си отеглят обвиненията и т.н.
Ама глупостта и по жените ходи...
Иначе съм за много строги наказания за изнасилвачите...Но пък тази тук...



Тема Re: показаниянови [re: Strunz]  
Авторcтapoeбeц (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 17:32



Не ти ли щипеше на гъза от Верото ма? Или кат пръднеш си правеше балончета? От дедо си да знайш истински изнасилената пунда изглежда много зле, даже изображение няма. В смисъл не вижда от бой. Някои дори ритват камбаната. Да не ти дава Господ!



Тема Re: показаниянови [re: Strunz]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано20.05.03 17:50



Браво, Щрунци, отново завидна проява на интелигентност!!!!!



Тема Re: показаниянови [re: temptress]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано20.05.03 18:18



Виж, смотке, смешно си е като показания....
Ама на теми "изнасилване" и "педофилия" хич не ми е смешно.

Знаем си мнението един към друг - нека не досаждаме на останалите



Тема Re: защо,нови [re: Strunz]  
Автор Aтaнac (Дичо)
Публикувано20.05.03 19:58



много сте интересни
мерси предварително за коментара, който ще последва



Тема И ощенови [re: Aтaнac]  
Автор iren (деликатната)
Публикувано21.05.03 13:20



Изнасилената е бивша съдебна секретарка, та затова пише такива хубави показания. То направо литература, бре!

А пък полицаят, дето я наметнал с куртката си - и той писал показания. А в тях най-големият бисер е - "Не разбрах, че става дума за изнасилване"

Вода не утоляет жажды, я пробовал ее однажды


Тема Re: показаниянови [re: cтapoeбeц]  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано22.05.03 12:09



Отвратителен начин да се говори за изнасилване. Може би представата за собствения ти задник, изглеждащ така, ще ти помогне да проявиш малко съчувствие?

Aз не тичам, защото винаги ми се разплисква виното oт чашата...


Тема Re: показаниянови [re: Strunz]  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано22.05.03 13:10



Да! Тук ще се присъединя към теб. Искам да кажа, че просташките майтапи на тема изнасилване и подобни са проява на лош вкус. Лош дори и за този клуб. Ако някой си мисли, че пороците са израз на духовна бедност и за това се чувства добре дошъл да споделите нищетата си с нас, то много се е объркал.

По въпроса за изнасилването и насилието изобщо на тези, които си казват "това се случва на другите", ще кажа да гледат филма Irreversible (Необратимо). Като кино не ми хареса, но е шанс за човек да разбере какво значи то в един по-реален отенък. Имам предвид, че там има адски брутална сцена с изнасилване, която трае около 15 минути. Ако някой не се разтрепери след тази гледка и след това си позволи подобни чегички, аз ще го обявя за емоционален труп и ще го пратя на бате Любо.

Aз не тичам, защото винаги ми се разплисква виното oт чашата...


Тема лисо. кифлоооооооооо вмирисананови [re: Dominique]  
Автор Д-p Бoцkoф (JB)
Публикувано22.05.03 13:51



ама ти верно се зимаш ноо на сериозно. еба си случката!

Levius fit patientia quiequid corrigere est nefas



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.