Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Знаеш ли в кое си прав?нови [re: Чapдaфoн]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано15.04.03 18:05



В развалянето на обстановката.
Аз или.... мъжът като животно, иска да продължи рода и секса му е настроен секундно. За няколко мига. Бърза ерекция. Няколко тласъка. Свършване. След това си трезво мислещ и пак отиваш да пазиш стадото от хищници.
Не е това правене на секс, което правим сега. Не стига, че не сме като останалите животни, а сме разгонени целосезонно, а и го превръщаме в ритуал. То не са свещи, вино, скариди, ябълки, сметана, ягоди...
И на всичко отгоре ставаме виновни за перманентния си мерак. За желанието да оплодиш повече самки, за това, че го искаш бързо. На крак. И сега.
Да? Обичам те, естествено. Но нека не разваляме философската обстановка.
Искам да имам кабинет. С размерите на малка пощенска станция. И да пием с джентълмените уиски...с цигара...след вечеря ....

А....или не....говори ми се за смисъла на живота в някоя хасиенда...на брега на топло море с бял пясък ...отново тавани над 5 метра...стени от стъкло...убийствено бяло като марокански квартал.
И сред хладни чаршафи философски разговор с гола жена в легло
Гола жена? Значи си я допуснал. И ти и тялото ти. И мозъка ти. Допуснал си я до легло. А щом философстваш вече значи не ти е замъглен мозъка от сексуални страсти. Имал си я. И не искаш да се отървеш от нея. Нещо ми подсказва, че е тя. Тя.

Не помня какво исках да кажа, но беше дъхаво...



Тема Re: Знаеш ли в кое си прав?нови [re: Strunz]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано15.04.03 19:56



много ми хареса това, което написа!!!!!!

и аз ще те еба:)
ще станем баджанаци с Любо!:)))))


майтапа настрана, наистина беше много проникновено и добре поднесено!



Тема Re: Знаеш ли в кое си прав?нови [re: freestyler]  
Автор Maлeнa (курва)
Публикувано16.04.03 00:11



Прочетох и трите реплайнга.
И макар че от тях се носи острата натрапчива миризма на отчаяни, нечистоплътни мъжкари, забравили що е то женска ласка и поради това принудени да сугестират и мастурбират теми, гордо наречени философски, искрено се забавлявах.
Бих продължила дори да чета, но за съжаление трябва и да дишам.



Тема Re: Знаеш ли в кое си прав?нови [re: freestyler]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано16.04.03 09:20



Искате ли да ви взема с Любака да чукаме травестит?:))
Бях фиркан вчера...ама леко...по английски:))



Тема Re: Знаеш ли в кое си прав?нови [re: Maлeнa]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано16.04.03 10:47



тва Малена нощния ти ник ли е, скъпа темптрес?
по-тъп е от дневния:)



Тема Re: Знаеш ли в кое си прав?нови [re: Strunz]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано16.04.03 11:11



аз пък вчера бях напушен тежко и по български и ми се видя много цветен пейзажа в твоя постинг:)
но за травестита...имам да връщам едни касетки:)



Тема Позволи ми да кажа,нови [re: Strunz]  
Автор Чapдaфoн ()
Публикувано16.04.03 11:53



в качеството си на виден вътрешен дизайнер и строителен инженер по душа - тези 5 метрови тавани даже в субтропичните страни (където няма да викаш от болка при вида на сметката за отопление), та дори в тези чудни царства на топлината петметровите тавани не водят до уют. Представял ли си следното : седиш в помещение, удобно хванал чашка, отпуснал жадна за отмора снага в мек и ергономичен фотьойл, опъваш от цигарката и в мига, в който отваряш очи да потърсиш пепелницата се оказва..... че си в луксозна волейболна зала! Неприятно...
Иначе О`К Само - моля те да снижиш таваните!
Ма ти представяш ли си човече - насвяткаш се като карибски пират и когато се проснеш в хамака и ти се доповръща от огромното количество алкохол и добре познатото усещане за падащи тавани се всели в размътеното ти съзнание - О боже! - как ли ще се сгромоляса таван от 5 метра, с каква ли сила ще те връхлети?!?!?! Не! НЕ! Не е хубаво от толкова високо да ти пада.... Нека да е на 2.70 а? Или айде - максимум 3.50



Тема Re: Позволи ми да кажа,нови [re: Чapдaфoн]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано16.04.03 13:45



Oт 4.5 надолу не падам! :)



Тема Re: Кафетонови [re: bamse]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано29.04.03 17:51



хахахаххахаххахахахха. Кажи за свинското деееее:))))))))))))

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Аве,нови [re: Пъpвoлak]  
Автор Пpинцa koйтo бe пpeджacaл (илбеч)
Публикувано01.05.03 15:00



Ебаси! Тоя лаф съм го чувал само веднъж по един съвсем конкретен повод. Ти какво си ве :)

And there was a great silence.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.