Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 02.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пиканетонови  
АвторЯн (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 09:48



Какво мислите за пикането като перверзия?
Или напикаването?



Тема Re: Пиканетонови [re: Ян]  
Автор DeadMopoз (обича таратор)
Публикувано31.01.03 09:52



Ами аз обикновено пикая като ми се пикае. Какво мисли Ин по въпроса?



Тема Re: Пиканетонови [re: DeadMopoз]  
АвторИн (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 13:07



мое би стаа въпрос за пикаеньето по време на сексуален акт?!



Тема Re: Пикането [re: Ин]  
Автор bamse (rebel)
Публикувано31.01.03 13:12



мехура ми събира много. кат казвам много имам предвид мноооого. а дебели жени не обичам. за тва и не пикая по време на полов акт

Punkz United


Тема Re: Пиканетонови [re: bamse]  
АвторИн (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 13:46



И аз не пикая, ама веднъж преди около 5 години ми се случи.
Мноо бира пихме, а като свърши ходихме за още. Втори път ни мързеше да слизаме до магазина и като немаше кво да правим зафанахме а са йебем. То мое и преди тва да ми са а пикало, ама нал знаиш, че как когато ти се сере не мое да се изпикаеш, дорде не се изсереш... така и аз дорде не са изякулирах не разбрах, че ми се е пикалоооо. И както си стоя така, притворил немощно очи, застинал в последния напън, и усещам неква течност ми го мие. Интересно, че не смърдеше ни на пикоч, ни на бира...
Ама тогава бая срам ме фана! Добре, че беше тъмно... и повече не отидох в тая студентска стая

Обаче, преди десетина дена ми се случи обратното. Застанал съм отзад, тя на колена, а от тласъците носа й оре чаршафа... не разбрах как стана точно, ама по едно време ми се изплесна оная работа навън. Тя успя само да каже: "Оооо!" и от изненада трябва да се изпуснала, щото почна да ми облива коляното...



Тема Re: Пиканетонови [re: Ин]  
Автор bamse (rebel)
Публикувано31.01.03 13:58



добре е преди секс да си измиваш ръцете с топла вода и сапун. ще ти помогне да избегнеш конфузни ситуации като горепосочените.

Punkz United


Тема Re: Пиканетонови [re: bamse]  
АвторИн (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 14:05



хе-хе

харесва ми чувството ти за хумор



Тема Re: Пиканетонови [re: Ян]  
Авторsaki (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 04:50



po dobre da se miesh ot piknia otkolkoto da se barshesh ot laina




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.