Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 10.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема всяко хубаво нещо си има край,нови  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано23.01.03 14:14



за това ще помоля всички, които не са от този клуб да си обират крушите, да вдигат гълъбите или да си бият камшика. хепи ауър, хепи ауър, ама то си стана хепи каледнар вече. аре кой от къде е да си заминава и живо- здраво, седнахте удобно, ама забравихте, че сте на гости.

пояснение - за член на този клуб се брои онзи, чийто постинги в круба, съотнесени към общото количество негови постинги в клубовете е равен или по-голям от осемдесет процента.

ние, разбира се, сме измислили и вратичка за преодоляване на това наше изискване, за да могат по-предприемчивите от вас да се възползват. елементарно. по петарка на езрата и два месеца се праиме, че нема нищо:)



Тема Ама Фрий,нови [re: freestyler]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано23.01.03 14:27



много си лооооооооош!:))))))))
(да се фанем ли на бас за 5 (пет) евро, че няма да си оберат крушите, ми ще си засадят нови...или нема нужда)

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема а мога ли да попитамнови [re: freestyler]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано23.01.03 14:30



аз дали съм член?



Тема Re: Ама Фрий,нови [re: marta_s]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано23.01.03 14:33



само се чудиш как да ми прибереш парсата тиииииииииииии:)
недей така, че няма да ми останат за бензин, а без бензинец как ще стигна до бургас, ааааааааааа?:)))))))))



Тема Re: а мога ли да попитамнови [re: temptress]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано23.01.03 14:39



таксата за тази справка е пет лева за текущата и по пет за всяка изминала година!
архиварката, която беше и статистичка я уволнихме за некомпетентни прояви във фелационната сфера:)



Тема Re: всяко хубаво нещо си има край,нови [re: freestyler]  
Автор Kyмa Лиca (лъжкиня)
Публикувано23.01.03 14:40



Аз само да разбера кой е обявил тоя хепи ауър ...
То уж свежа кръв ... уж кръпопреливане сме си търсели, щото сме издишали ... ама то едни кенефни аромати се разнесоха по едно време.



Тема Re: Ама Фрий,нови [re: marta_s]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано23.01.03 14:43



ааааа, чакай, че забравих - те може и да не си оберат крушите, но пък поне ще си вдигнат гълъбите, че осраха тука площада - тва да не ви е сан марко бре, да ви се невиди и орнитофилите:)))))
това тук е червения площад с червените фенери!



Тема Re: всяко хубаво нещо си има край,нови [re: freestyler]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано23.01.03 14:44



Стига де, ако замине свежата кръв нали от сношение помежду си ще докараме левкемия на децата си, щото сме си рода де:)



Тема Re: всяко хубаво нещо си има край,нови [re: Kyмa Лиca]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано23.01.03 14:45



ами езрата го обяви преди коледа, да посъберем малко парички за подаръци и тва-онова....ама за сега посъбрахме само за онова:)))))



Тема Re: всяко хубаво нещо си има край,нови [re: Kyмa Лиca]  
Автор Лaзaня (та)
Публикувано23.01.03 14:46



ти със сигурност издишаш. ас кът страничен наблюдател(нит съм член на тоъ клуб нито съм Кур в текеЕсето) моъ дъ споделъ че продължавам ползвам ароматизатори когато пикирам към то порочна средъ ф дира особено след жалкия ти опит да се ОПЪЛЧИШ с/у т.нар. кръвопреливане. кифло миризлива.




Полека! на мен жената ми е казала да не бързам, когато свършва, тогава.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.