Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Пичове, мисля, че требе да закрием клуба :(нови  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (игнимбритовист)
Публикувано19.12.02 01:29



Няма какво да се лъжем, заблуждаваме и изобщо самозалъгваме, да гледаме през розови презервативи - клуба умира. Не може аджеба долу да се мъдрят некви гърчави 9 страници при положение, че да не казвам споделено как разцъфтява. Не може аз сто пъти да влизам тука и посещенията на някоя тема да се увеличават с три примерно. Тъжно е. Не може да пишем некви вяли глупости само аз, любето, марта и бат буре... Кат си спомня преди - това стайлъри-майлъри, братя гълъби и сестри фльорци, щрунцове и темтреси, наташки, джоанки, малвинки, доджъри-моджъри, яверти, бискитите, доминикански републики, флигове, отовци и херове, графини, биберони, агенти, първолаци и нерегистрирани, батковци, васили, яни, нътове, леос, светни светлици, чукове и пр., т.н. и др.... кур батко. Затова :) айде с чест да закрием клуба! Ще го направим като попитай първанов и царя и изборите - архивче и точка.
Клубът си беше много як клуб и мога дори да посмея да твърдя, че това е най-великият клуб с втора буква о на балканския полуостров (намеквам демек, че гонче го оставихме да ни диша прахта - хохохо). ама сичко си има давност, както чух по сблъсък няква къдрава мацка - ебаси коня, честно :), ама пък мацка - да утвърждава. Не ми се ще тука да стане некво мъртвило с три теми. Затова мисля да направя всичко възможно да го закрием клуба. Който се сетил да пише и да... ми да чете сигурно :), се сетил. а пък който не се е сетил, не се е сетил.
Ако има някой да възрази смисъл - у-а ще ми липсва, не успях да забия еди кого си, имам тука среща с манафа на живота ми и пр. и др. глупости, да каже. Мен лично ми писна :) Нека направим нещото цялостно и да го затворим клуба, а ние да продължим да живеем в легендите. Не съм се отказал от списанието! Може да го издадем такова - постмортално... Въобще това си е як ъндърграунд нашто. Мно гот между другото :) Айде 8 месеца стигат - Любето си има ЦСКА-то да си пише, аз си пиша в психото (ей, ама мно са прости там бе :) и т.н. Не се видяхме - поне аз -вас и обратното (сав-за еноп)... ама... бе жалко - ама праз голям :) Ако някой е против (да си гледа работата между другото:), се пак да си каже...

Св. Потапий оле!


Тема Re: Пичове, мисля, че требе да закрием клуба :(нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Gesture (пак аз)
Публикувано19.12.02 01:48



Езра, прав си, макар че сигурно не съм точно аз, който трябва да го каже. Ама на принципа най-добрият индианец е мъртвият индианец нещата обикновено стават кофти. Може пък затишието да е пред буря, краят на годината е. Друг е въпросът, че един клуб се прави от интересни хора,а като чета имената, които ти липсват като присъствие, наистина се чудя къде отиде например щрунц.
Мисля си, че най-добрата защита е нападението! Трябва да сборим някой/нещо, вътре/извън клуба и ще видим тогава!
:)
Сетих се за "Държавата това съм аз!" (Луй 14);-)
____________________
Което силно ме съмнява!

Редактирано от Gesture на 19.12.02 01:56.



Тема Re: Пичове, мисля, че требе да закрием клуба :(нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано19.12.02 01:55



Аре, да внесем иск за закриване на клуба тогава.

Супер затъпя.

Знам виновните, в момента тече следствие и всички ще бъдат наказани с твърд член.

Бе я паралелно с тва да закрием и "професионални изкривявания", че там ми писна да си пишем сам.



Тема Re: Пичове, мисля, че требе да закрием клуба :(нови [re: LuboPenev]  
Автор Gesture (пак аз)
Публикувано19.12.02 02:01



Мога да помогна на следствието с пари за виагра за по-голяма твърдост при налагане наказанието на виновните!

____________________
Което силно ме съмнява!


Тема Re: Пичове, мисля, че требе да закрием клуба :(нови [re: Gesture]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано19.12.02 02:09



Парите при езрата, в банкноти от пет леа моля.



Тема Re: Пичове, мисля, че требе да закрием клуба :(нови [re: LuboPenev]  
Автор Gesture (пак аз)
Публикувано19.12.02 02:24



дайте да намерим тия гръцки хомлеси дето са заляли клуба с чикиджийски реклами и да им зеем парасъта, тук е клуб пороци, всичко порочно требва да плаща данък, смятам, може клубът да е затъпял, ама винаги ще си остане актуален, или поне доктао тъпите хомлеси се държат за оная си работа и мислите им се реят по плочките на банята!

____________________
Което силно ме съмнява!


Тема Re: Пичове, мисля, че требе да закрием клуба :(нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор buratino (revolting cock)
Публикувано19.12.02 06:40



Аз мисля че клуба има нужда от инвестиции.
Редно е да се възползваме от предложението на американското правителство за заем от 100 млн. долара. Смятам че изработената от мен програма за оползотворяване на парите ще ви хареса.




Хайде зяпайте, лапайте и гълтайте!



Тема Re: ский са да ви светна...нови [re: akulcho]  
Автор Ambrozia ()
Публикувано19.12.02 10:23



защо си мислиш, че не го знаят?:)
и Доминик навремето се опита, а после .. та покрай това и Щрунца :))
каква перушина се разхвърча тогава .. малии :))

светът изгаря за любов няма начин най големия порок да не спаси клубчето;)



Тема Re: Пичове, мисля, че требе да закрием клуба :(нови [re: LuboPenev]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (игнимбритовист)
Публикувано19.12.02 10:33



аха, точно така и ще стане, ама ще изчакаме два дни, колкото да престорим някво уважение и тогава

Св. Потапий оле!


Тема Re: Пичове, мисля, че требе да закрием клуба :(нови [re: Gesture]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (игнимбритовист)
Публикувано19.12.02 10:34



дреме ми на шперца за щрунца; знам, че съм прав

Св. Потапий оле!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.